Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.387x, což odpovídá cca 176.729-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vyjdou lidé u nás do ulic, až se i zde budou střílet novináři?
Tak, jak o tom "vtipkuje" prezident Zeman, nebo to budou hájit a bagatelizovat, třeba právě zde, jak je to tu už zcela běžné a "normální", jak tvrdí ti, co obhajují právě každý jeho krok a vše jím řečené, jakkoliv sprosté a ubohé?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.3.2018 v 12:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 18. 03. 2018

Související články

Máme hole v ruce aneb další výročí 17. listopadu
A opět se bude demonstrovat. Kdo s kým, proti komu a kde? Určitě se už mnozí chystají, že vyjdou zase do ulic.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.11.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Bude se střílet, budou mrtví. A bude to velmi závažný spouštěč průšvihu po celé Evropě. Silné varování analytika Štefce ohledně migrace
ROZHOVOR „Přelézání plotu by mělo být určitým mementem i pro Českou republiku, abychom se připravili na podobné situace. Pronikání velkých skupin migrantů, řádově třeba šesti, sedmi, osmi set lidí, kteří potáhnou přes naše území a postaví se silou čemukoliv, co se bude snažit je zastavit,“ varuje vojenský analytik Jaroslav Štefec. Vybízí Španělsko k radikálnějšímu zásahu, pokud si nechce zopakovat muslimskou nadvládu z historie. V přelézání plotu v enklávě Ceuta vidí nebezpečný precedens, který povede k dalším pokusům. „Jednou se policejní síly rozhodnou necouvnout a bude se skutečně střílet. Pak už není cesty zpět, jakmile se začne střílet, budou mrtví a začne se to samé dít i na ostatních místech,“ vysvětlil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Je to vážné. Soros odmítl novou slovenskou vládu
Otázkou nyní je, zda při vyvolání předčasných voleb budou pozváni i osvědčení řezníci z Gruzie nebo budou snad do zmajdanovotelných demonstrantů tentokrát střílet zkušení ochránci „lidských práv“ například z bratrské, fašistické Ukrajiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
V Respektu vypustili „návod na aktivní občanství“: Choďte do ulic, podávejte trestní oznámení, podporujte seriózní a veřejnoprávní média, mluvte s příbuznými...
Redaktorka Silvie Lauder přinesla v nejaktuálnějším vydání Respektu návod na aktivní občanství. Jedním z nich je mimo jiné to, aby to lidé nevzdávali. Vyzvala také k tomu, aby se více vycházelo do ulic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jana Šimončíková: „Vyhnali jsme služební auta z ulic," řekl starosta Prahy 8
Na setkání s občany starosta Prahy 8 prohlásil vítězoslavně : „Vyhnali jsme díky zavedení modrých parkovacích zón služební auta z ulic. Lidé mi píší děkovné dopisy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Lidé, do ulic, volá Pavel Šafr. Babiš nás prý drží v pasti jako gangsteři rukojmí
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr má za to, že by Češi, Moravané a Slezané měli vyrazit do ulic. Prý kvůli tomu, co předvádí předseda vlády Andrej Babiš (ANO), ale spolu s ním i prezident Miloš Zeman, jenž prý využívá Babiše jako nástroj své pomsty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Oslavy na Silvestra a Nový rok v centru Prahy omezí dopravu
Novoroční oslavy v Praze si vynutí uzavření některých ulic pro automobily v centru města. Dnes o tom informoval pražský magistrát. Omezení se budou v neděli týkat Václavského a Staroměstského náměstí a také okolí Karlova mostu. V pondělí souvisí plánované uzavírky s novoročním ohňostrojem, který budou lidé sledovat hlavně z okolí Dvořákova nábřeží. Na frekventovaných místech a v důležitých dopravních uzlech posílí svou přítomnost městská i státní policie, oznámil policejní mluvčí Jan Rybanský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Nejvyšší soud: Při veřejných zasedáních ve věci stížnosti na Davida Ratha budou mít přednost akreditovaní novináři
Při veřejných zasedáních ve věci stížnosti pro porušení zákona, kterou v neprospěch obviněného bývalého hejtmana Davida Ratha podal ministr spravedlnosti, budou mít u vstupu do jednací síně přednost akreditovaní novináři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Francouzské elity měly tajný plán pro případ vítězství Le Penové. Mělo se jít na samou hranu Ústavy
Před druhým kolem prezidentských voleb ve Francii se zdálo, že Marine Le Penová není tak úplně bez šance na volební vítězství. Kampaň rozjela Le Penová zostra a její preference začaly růst a to se ani trochu nelíbilo levicovým radikálům, kteří prý dokonce začali vyhrožovat, že v případě vítězství nacionalistky vyjdou do ulic se zápalnými bombami v rukou. Politické špičky proto připravily plán, jak ochránit Francii před Le Penovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Čím více vyjdou ČSSD, ODS, TOP 09 či KDU-ČSL z podzimních voleb zdecimovanější, tím lépe
Zatímco v Německu, přes nárůst procent pro protestní Alternativu pro Německo, zřejmě zvítězí Angela Merkelová, v Česku se naopak odehrává boj, zda budou poraženy strany, které zde víceméně stále stejně vládnou od roku 1992.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist