Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.457x, což odpovídá cca 180.381-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Generál Randák: Topolánek byl varován před Dalíkem. Klaus byl varován před svým přítelem. A Zeman...
Zpravodajská komunita si stěžuje, že politici neberou vážně informace, které jim rozvědky předávají. Výslovně zmiňován je současný prezident Miloš Zeman. Lidové noviny přinesly vyjádření někdejšího šéfa civilní rozvědky Karla Randáka, který má prý podobných zkušeností mnoho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 21. 03. 2018

Související články

Drtivý úder? Taková drzost. Generál Randák pohovořil o Mirku Topolánkovi a mocných
Bývalý šéf rozvědky Karel Randák pohovořil v dnešních Lidových novinách o éře premiéra Mirka Topolánka i kauze Monte Argentario. Podle jeho slov byl lobbista Marek Dalík hlavou systému, což mu umožnil právě Mirek Topolánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Generál Randák sdělil, co je za postupem vůči Šlachtovi
Společně s bývalým ředitelem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robertem Šlachtou prožívá jeho příběh i exšéf civilní rozvědky Karel Randák. Vzpomíná totiž na svůj odchod před deseti lety. Jeho příběh přináší Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Komedie a vážné ohrožení. Generál Randák má zásadní poznámky k dění posledních dnů
ROZHOVOR Bývalý ředitel civilní rozvědky generál Karel Randák nechápe nadstandardní bezpečnostní opatření při návštěvě čínského prezidenta Si- Ťin-pchinga v České republice. „To, co se dělo, je podle mého názoru komedie. Tohle patolízalství a lokajství se nám jednou vymstí. A přijde mi dost nepochopitelné, že Číňané, kteří tam byli, mají vůbec odvahu napadnout naše lidi,“ prohlásil generál Randák a kritizoval i chování české policie, jejíž zásahy proti českým občanům považuje za naprosto neobjektivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Čulík: Havel byl varován, že jako prezident si zničí pověst. Vůbec to nepochopil
Osobnost Václava Havla z různých úhlů pohledu hodnotí na serveru Britské listy hned několik publicistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Likvidace nepohodlných lidí probíhá pořád stejně. Jako přes kopírák. Generál Randák o tom, co potkalo jeho, Šlachtu a mnohé další. Jak mu řekl Ivan Langer...
ROZHOVOR Bývalý šéf zpravodajské služby generál Karel Randák vzkazuje přes Parlamentní listy Robertu Šlachtovi, aby nevěřil politikům, protože jsou schopni jakékoli špinavosti, aby sami sebe ochránili. „Šlachta říká: já bych chtěl zůstat ve státních službách. A neuvědomuje si, že fakticky nemá šanci. On možná ještě neví, že ho nikdo nezaměstná. Jako nikdo nezaměstnal mne,“ srovnal případ Šlachty s tím, co sám prožíval přesně před deseti lety. Ale prozradil, že Nadační fond proti korupci, ve kterém je členem správní rady, uvažuje o tom, že nabídne Robertu Šlachtovi spolupráci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Do debaty o údajném ruském ovlivňování voleb v USA vstoupil generál Randák
O hackerských zásazích do amerických voleb pohovořil na ČT24 bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák. Vyjádřil se například k tvrzením amerických tajných služeb, že Rusko vedlo mnohovrstevnatý útok proti USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Generál Randák se vysmál vládě a pak vytáhl, za co prý vyhodí stamiliony. Podívejte se
Bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák dospěl k závěru, že se z bezpečnostních důvodů raději zavře doma a nikam nebude chodit. Podle novinářů a vrchních představitelů TOP 09 a ODS mu totiž hrozí, že ho někdo unese po cestě na nákup. Naštěstí má ministerstvo vnitra neprůstřelné řešení, jak poskytnout bezpečí všem občanům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Chovanec byl nejhorší ministr. Centrum proti dezinformacím k ničemu. Pitná voda v ohrožení. Topolánek, jak to říct slušně..., rozjel se před lidmi generál Randák
Jak může premiér nejzkorumpovanější vlády v novodobých českých dějinách Mirek Topolánek být prezidentským kandidátem? Zasáhne do voleb Rusko tak jako ve Spojených státech? Výsledek nejhoršího ministra vnitra Chovance v boji proti dezinformacím je téměř nulový a celé centrum je k ničemu. To mimo jiné zaznělo z úst bývalého šéfa civilní tajné služby, generálmajora Karla Randáka na setkání s plzeňskými studenty v rámci Diplomatické simulace. Několik desítek chlapců a děvčat si vyslechlo rovněž informace o strategické bezpečnosti, kdy bychom neměli, okouzleni penězi, prodávat třeba Číňanům zásadní společnosti, bezpodmínečně nutné pro chod státu. Stejně tak jako Rusům přihrávat výstavbu Temelína. Došlo i na Snowdena, který řádně zavařil nejen CIA. A přítomní se dozvěděli, že vše je vlastně monitorováno…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Topolánek si říká o to být prezidentský kandidát ODS, vyslovil se Václav Klaus ml.
Nově zvolený poslanec Václav Klaus mladší serveru Reflex.cz řekl, že by do boje o Hrad mohl na poslední chvíli vstoupit i expremiér z řad ODS Mirek Topolánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Klaus mladší: Topolánek je hrobař ODS a kandidát TOP 09
Expremiér Mirek Topolánek rozbouřil vody ODS. Někteří kandidaturu svého bývalého předsedy podporují, jiní z ní radost nemají. Mezi ně patří například poslanec Václav Klaus mladší. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist