Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.555x, což odpovídá cca 185.495-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš v NATO odmítl tvrzení Moskvy spojující ČR s látkou Novičok
Český premiér v demisi Andrej Babiš dnes v centrále NATO v Bruselu označil za lež opakovaná tvrzení Moskvy, která ČR spojuje s vývojem a výrobou nervové látky Novičok použité při útoku v Británii počátkem měsíce. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg na společné tiskové konferenci s Babišem prohlásil, že Aliance nemá důvod pochybovat o britském hodnocení, podle kterého je za útok v jihobritském Salisbury s velkou pravděpodobností odpovědné právě Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 22. 03. 2018

Související články

Vích (SPD): Kauza novičok aneb Jak jsou ČR, Evropa a USA proti Rusku
Aktuálně mezinárodním společenstvím otřásá případ otravy chemickou látkou označovanou jako novičok. Z jejího použití na území Velké Británie je obviňována Ruská federace, jsou vzájemně vypovídáni diplomaté, jedná se v OSN, EU i NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Britský tisk odhaluje: Toto je laboratoř, kde Rusové vyrobili novičok
Rusko znovu odmítlo obvinění z útoku na bývalého dvojitého agenta Skripala a jeho dceru, kteří byli otráveni ve Velké Británii pravděpodobně nervovou látkou Novičok. Podle zástupce Moskvy v OSN za tím mohou být tajné služby jiných zemí. Jeho britská kolegyně reagovala tvrzením, že Rusko usiluje o odmítnutí expertních závěrů, které mají původ látky ověřit. Podle včerejšího vydání deníku The Times vedou stopy britské vyšetřovatele do tajné ruské laboratoře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Válečný konflikt velkých rozměrů doutná v Jemenu
Saúdská Arábie obvinila Írán z agrese kvůli dodávkám zbraní pro Jemen. Írán tvrzení Saúdů odmítl, a tak stojí tvrzení proti tvrzení a je otázkou, kde je pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Novičok v kuchyni nevyrobíte, říká český expert v NATO
Ředitel vyškovského Centra ochrany proti zbraním hromadného ničení NATO Vratislav Osvald se domnívá, že bývalého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru Juliji nemohl otrávit amatér. „Toxický Novičok v kuchyni nevyrobíte,“ uvedl pro server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová: Odmítám absurdní obvinění, že smrtící Novičok pochází z Česka
Komentář na facebookovém profilu k tvrzení Ruska, že jedním z možných původců látky Novičok je Česká republika
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš srovnal účty: Ponižovali nás. Pokrytci. A takto je to ve skutečnosti s politikou USA
Předseda vlády Andrej Babiš se na summitu NATO osobně postavil americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Odmítl jeho požadavek, aby členské země NATO ihned dávaly dvě procenta HDP ročně na obranu. Informoval o tom na svém facebooku, kde se také vrátil k proběhlému hlasování o důvěře své vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nové zprávy z Ruska: Skripala a jeho dceru neotrávil jed novičok
Česká i zahraniční média zveřejňovala zprávy, že bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru v jihoanglickém městě Salisbury otrávil na začátku března neznámý útočník nervově paralytickou látkou označovanou jako novičok – ale ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov tuto možnost dnes svými slovy vyvrátil. Svědčí o tom podle něj především skutečnost, že se oba po útoku nestandardně rychle uzdravují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Stropnický si předvolal ruského velvyslance
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) si na středu předvolal ruského velvyslance Alexandra Zmejevského. Chce od něj slyšet vysvětlení výroku ruské diplomacie, že jed Novičok použitý při útoku na přeběhlého ruského agenta v Británii mohl pocházet z Česka. Stropnický už v sobotu ruské tvrzení odmítl, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Čtyřhvězdičkové fejky
Nedávno jsem zahlédl další nepravdivé tvrzení gen. Petra Pavla. Nepravdivé tvrzení týkající se našeho členství v NATO, Severoatlantickém paktu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pajonk (Svobodní): Evropská armáda vs NATO
V diskusi následující vstup ČR do Unijního projektu Evropské armády (PESCO) se ozývalo mnoho tvrzení: že s tím NATO nemá problém a naopak to podporuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist