Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.555x, což odpovídá cca 185.495-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Útok v Sýrii ukázal, že NATO a Rusové spolu mluví, píše deník. Zůstávají však nepříjemné otázky
Pondělní MF Dnes hodnotí operaci v Sýrii. Prý to v podstatě byla operace k ničemu, po které byli spokojeni jak útočníci, tak napadení, tak Rusové. A proč to dopadlo právě takhle? Protože spolu vojáci mluví. Přesto zůstávají některé nepříjemné otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 07:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 16. 04. 2018

Související články

Američané spolu s Brity a Francouzi zaútočili na Sýrii. Rusko zuří
Útok na Sýrii již není ze strany Spojených států amerických jen planým slovním pojmem. Dnes časně ráno totiž Západ provedl očekávaný útok. Spolu s USA se k němu připojili Britové a Francouzi. Píší o tom zahraniční servery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Trump se ukázal. Mění názory jak trenýrky. Mír teď závisí jen na uvážlivosti Putina. První reakce na útok na Sýrii
Na facebookové síti se objevují první ohlasy na americký útok v Sýrii. Zazněla slova europoslance Jana Zahradila (ODS) i advokáta Jiřího Vyvadila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rusové prý odhalili dva české agenty. Rozvědka je nestáhla, takže byli dál sledováni
Deník MF Dnes informoval o tom, že Rusové v minulosti odhalili identitu dvou českých agentů. Česká civilní rozvědka však oba dotyčné nepostavila do ústraní, a tak mohli být dále sledováni. Píše o tom iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Putin má bohužel pravdu. Znalec Blízkého východu vám řekne, kdo skutečně spáchal chemický útok v Sýrii a co lze dál čekat od Trumpa
ROZHOVOR Podnikatel, předseda Českého spolku přátel Izraele a znalec Blízkého východu Zbyněk Passer, který fandil ve volbách Donaldu Trumpovi, říká, že pokud jde o útok na Sýrii, Trump potřeboval silné gesto vůči domácí opozici i Číně a Rusku. „Předpokládám spíše deeskalaci napětí, co chtěl, už Trump ukázal. Racionální by bylo nyní politicky kapitalizovat raketový útok na Sýrii, což už se koneckonců děje,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Národní socialisté: Útok na Sýrii, bez mandátu RB OSN, je porušením mezinárodního práva
Stanovisko Národních socialistů k útoku států NATO na Sýrii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Úder na Sýrii: USA, Británie a Francie v noci vypustily rakety. Rusko zuří. Důrazně se vyjádřil Pražský hrad
Útok na Sýrii již není ze strany Spojených států amerických jen planým slovním pojmem. Dnes časně ráno totiž Západ provedl očekávaný útok. Spolu s USA se k němu připojili Britové a Francouzi. Píší o tom zahraniční servery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Útok USA, Francie a Británie v Sýrii země Severoatlantické aliance plně podpořily
Všechny členské země NATO projevily plnou podporu koordinovanému vojenskému úderu USA, Francie a Británie proti Sýrii, uskutečněnému v noci na dnešek v reakci na údajný chemický útok v povstalecké enklávě Dúmá u Damašku. ČTK uvedla, že po odpoledním jednání velvyslanců zemí NATO generální tajemník aliance Jens Stoltenberg sdělil, že operace by měla výrazně snížit možnost, aby Sýrie opět použila chemické zbraně proti civilnímu obyvatelstvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Chemický útok v Sýrii: Zvracející lidé s pěnou u úst, celý Západ odsuzuje Asada. Rusové mají jinou verzi
Chemický útok na syrské město Chán Šajchún byl rozhořčenými západními politiky připsán vládě prezidenta Asada, ačkoliv se mnohým nezdálo, co by vítězící strana z takového mediálně viditelného masakru měla. Posléze se však objevila ještě jedna teorie – je možné, že zamoření města smrtícím chlorem proběhlo nešťastnou náhodou, když vládní bomby zasáhly továrnu, kde rebelové ovládající oblast tyto smrtící zbraně vyráběli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Generál z NATO: Smiřme se s tím, že co jsme si způsobili naším nasazením v Afghánistánu, Iráku či Sýrii, se nám bude vracet terorem
Teroristický útok hrozí i u nás, musíme se konečně probudit, říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz děkan prestižní vojenské školy NATO Defense College v Římě generál František Mičánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Unikla prý zpráva z německých tajných služeb: Rusové volby ovlivnit nechtějí
Německé parlamentní volby Rusové ovlivnit nechtějí. Alespoň to tvrdí německé tajné služby, které nenašly jediný důkaz ruských snah. Píše to server Novinky.cz s odkazem na německý deník Süddeutsche Zeitung.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist