Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 811x, což odpovídá cca 42.317-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Fiala (ODS): Někteří politici by se měli chytit za nos
Komentář na facebookovém profilu ke kritice Poslanecké sněmovny
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 08:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 04. 2018

Související články

Paroubek: Kdy by měli politici odejít ze své funkce?
Další ze sady průzkumů agentury CVVM zkoumal relevanci důvodů, kvůli kterým by politici měli odejít ze své funkce. Celkem nepřekvapivě se 94 % respondentů domnívá, že by tak měli učinit politici, kteří byli usvědčeni z trestného činu v souvislosti s výkonem své funkce. 89 % lidí se domnívá, že by měli odejít z politiky ti představitelé, kteří byli obviněni z trestného činu v souvislosti s výkonem své práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Úvodník Jana Krause: Politici by měli hned po nástupu dostávat školení, kterým médiím věřit a kterým ne
Bavič Jan Kraus má za to, že by politici měli víc přemýšlet nad tím, co čtou. A pokud už odmítají namáhat své mozkové závity, tak by alespoň měli dostat školení o tom, jaké zdroje informací lze brát vážně a které jsou tu jen pro smích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Macron nabízí dalších pět let selhávání! Francie řekla ne tyranii falešných zpráv. Nejen politici reagují na francouzské volby
Hlasy Francouzů a Francouzek zatím stále nejsou sečteny, ale je stále jasnější, že příštím prezidentem Francie bude kandidát levého středu Emmanuel Macron. A už na to reagují čeští, ale i zahraniční politici. Někteří jásají více, někteří méně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Jak využít návštěvy Angely Merkelové
Německá kancléřka Angela Merkelová má 25. srpna přijet na krátkou návštěvu České republiky. Někteří komentátoři a politici vidí návštěvu jako příležitost to Merkelové takříkajíc „vytmavit.“ Čeští politici, kteří se s Merkelovou setkají, což bude v prvé řadě její český premiérský protějšek Bohuslav Sobotka, ale z protokolárních důvodů zřejmě i prezident Miloš Zeman, by prý měli Merkelové jasně říct, co si Češi myslí o její…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.8.2016 v 21:41, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Média do politiky patří, jen podnikající politici s médii by si měli dát pauzu
Ať už debata v Bruselu o stavu médií v Česku skončila tzv. do nikam..., tvrdí někteří. Není to tak úplně pravda, resp. není to důvod k radosti ani pro dotčeného pana Babiše, ani pro nás občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Politici riskují bezpečnost občanů, udeřil šéf ODS Fiala
Předseda ODS Petr Fiala usedl do křesla hosta úterního Interview ČT24. Kauza Libanonce Alího Fajáda podle Fialy v konečném důsledku ohrožuje i české občany. Bylo by proto dobré, aby premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) vystoupil a popsal, co se opravdu v této kauze dělo. Pokud to neučiní, visí ve vzduchu podezření, že čeští politici ohrožují své obyvatele. Došlo i na uprchlickou krizi a sobotní demonstrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Někteří chartisté měli díky KSČ privilegia. Schwarzenberg, Soros a Rockefeller. Z tohoto Husák dostával infarkt... Dokumentarista o neznámých faktech ze zákulisí Havla a disidentů
ROZHOVOR Historik Adam Kretschmer, který mimo jiné působil jako dokumentarista, říká, že doposud nebylo zodpovězeno, zda Charta 77 vykonávala funkční rezistenci vůči komunistickému režimu, nebo byla mostem k předání moci. „Ale komu?“ ptá se. Uvádí zajímavá fakta ze zákulisí charty i o jejím financování. Někteří chartisté podle něj měli od KSČ privilegia, která běžný občan neměl, a měli schůzky s politiky ze Západu, zatímco někteří lidé byli ještě v době normalizace režimem zavražděni. Upozorňuje na zajímavý vztah režimu vůči některým chartistům...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Aschenbrenner (ODS): Opravdu čekáme na sežrání?
Evropští politici jsou hluší a slepí. Skutečně čekají, až propuknou revoluce? Co se ještě musí stát, aby si někteří evropští politici všimli, že nálada a preference voličů se ve většině zemí mění?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Michek: Brexit jako příklad
Málokdo z vedení Evropské unie očekával, že tzv. „brexit“ bude hlasováním britských občanů uveden v život. Někteří britští politici slaví, někteří i pláčou, a další začínají teprve nyní zjišťovat, co svým hlasováním způsobili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Někteří politici bývají ukázkou toho, kam až může jednotlivec klesnout
Někteří politici bývají ukázkou toho, kam až může jednotlivec klesnout
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist