„Průsel.“ Andrej Babiš ve vysílání ČT přednesl tak vážnou kritiku EU, až se sám zarazil
Andrej Babiš vystoupil ve vysílání ČT v posledních hodinách dvakrát. Kromě slovakismů, které používá ve chvílích, kdy se cítí nervózně, mu ujel i vulgarismus na účet Bruselu. Stalo se tak ve chvíli, kdy mu redaktorka pořadu Týden v politice Štěpánka Martanová podsouvala, že se snaží v Bruselu „vypadat hezky“. Přinášíme přepis vyostřeného interview.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 04. 2018

Související články

Kašpare Ovčáčku... Václav Moravec dovršil své dnešní vysílání vážnou výhrůžkou na Hrad
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš v neděli odpoledne nedorazil do Otázek Václava Moravce a hradní mluvčí Jiří Ovčáček se ho zastal. Na sociální síti Twitter napsal, že tenhle pořad je jen ztrátou času. A nastala mela. Moravec si to totiž nedal líbit a kromě Babiše se pustil i do Ovčáčka, hradního mluvčího označil za „nedovzdělaného kašpara“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Rozpočet byl konzultován v koalici, odmítá ministerstvo kritiku ČSSD
Ministerstvo financí odmítlo dnešní kritiku ČSSD ohledně návrhu rozpočtu na příští rok, podle ministerstva ČSSD jen mate veřejnost. Všechny priority zmíněné sociálními demokraty návrh obsahuje, uvedlo ministerstvo financí (MF) v tiskové zprávě. Proti kritice ČSSD se ohradil i bývalý ministr financí Andrej Babiš (ANO), který návrh rozpočtu připravil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sobotka a Babiš? Jiří Čunek se rozhovořil po sjezdu KDU-ČSL. Třaskavě, samozřejmě
PŘEDVOLEBNÍ JÍZDA REPUBLIKOU Prodej OKD považuji za daleko horší věc než fakt, že má Andrej Babiš Čapí hnízdo za desítky milionů. ParlamentnímListům.cz to řekl senátor Jiří Čunek na jízdě králů ve Vlčnově na Moravě a přidal i vyznání rodnému kraji. Stalo se tak bezprostředně po sjezdu KDU-ČSL, kde neúspěšně kandidoval na funkci předsedy a kde přednesl kritický projev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rokytka (KSČM): Babiš trpí vážnou chorobou, chystá se souboj diadochů
Situace je vážná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
,,Lže. A vy mu to žerete!" Andrej Babiš a jeho dosud nejdrtivější odpověď na kritiku. Nové informace jen na PL
Vodňanská kuřata jsou stoprocentně česká. Film Jakuba Patočky Selský rozum točený pro ČT by měl prověřit Úřad pro kontrolu volebních kampaní. Podnikatel Rada se chtěl dohodnout výměnou za odpuštění dluhů. A je lež, že podnikání Agrofertu devastuje český venkov. To vše sdělil ParlamentnímListům.cz Andrej Babiš v obsáhlém rozhovoru, ve kterém zatím nejobsáhleji reaguje na obvinění učiněná vůči němu osobně i Agrofertu coby společnosti ve zmíněném televizním dokumentu, který sice ČT odvysílá až po volbách, nicméně způsobil rozruch už teď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kalousek přednesl nové, nejdrsnější obvinění směrem k Babišovi. Zmínil i Nagyovou
Mají se rádi asi jako kočka s myší. Téměř cokoliv, co současný ministr financí Andrej Babiš (ANO) může svést na svého předchůdce Miroslava Kalouska (TOP 09), učiní tak. A ten o něm nemluví zrovna také lichotivě. Jak uvedl v rozhovoru pro FORUM 24, do postele s Babišovým „dobrem“ nevleze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tak jak to je, pane Kalousku? Včerejší vysílání ČT ukázalo vážnou věc o TOP 09. Langšádlová, migrace a silná slova
Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek si může připadat na vedlejší koleji. V pořadu Události, komentáře ČT24 se de facto proti němu postavila stranická kolegyně Helena Langšádlová. A nebyla prvním straníkem, který takto učinil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kritikou policie si Babiš ničím nepomůže, udeřil proti Babišovi v ČT poslanec Schwarz
Andrej Babiš a jeho kauza Čapí hnízdo byly tématy dnešního vysílání Událostí, komentářů České televize. Hostem byla mimo jiné analytička Jana Klímová, nechyběli ani poslanec ČSSD Lukáš Pleticha a poslanec Bronislav Schwarz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš přitvrdil a vytáhl na Kalouska jeho ,,nakradené" peníze v bankovkách. Zítra bude peklo
Andrej Babiš (ANO) se na 55. jednání Poslanecké sněmovny postavil k řečnickému pultíku a spustil. Miroslav Kalousek (TOP 09) si možná měl vzít neprůstřelnou vestu. Babiš do předsedy TOP 09 pálil hlava nehlava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist