Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 811x, což odpovídá cca 42.317-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jak je tohle možné? Erik Best nachází zásadní problém na „Asadovu chemickém útoku“
Byly ve dvou největších mezinárodních kauzách dneška překonány přírodní zákony? Politický analytik Erik Best se zamýšlí nad případem Skripal a sobotním útokem USA, Francie a Británie na Sýrii. Podle Besta je podivné, že se Skripalovi tak rychle zotavují, a za druhé, že po zničení skladů chemických zbraní v Sýrii tyto látky neunikají a nepůsobí další škody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 04. 2018

Související články

Zásadní problém číslo 2: Poche
Zásadní problém číslo 1, Andreje Babiše včele koaliční vlády, smázla ČSSD vypsáním referenda. Zásadní problém číslo 2, Miroslava Pocheho, si ČSSD vyrobila navíc. Pokud ustoupí, její budoucnost je jistá.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Erik Best má po zvolení Trumpa dvě zásadní zprávy: O osudu Clintonové a o tom, jak to dopadne mezi USA a Ruskem
Amerika zůstane rozpolcená a část obyvatel Trumpa zřejmě nepřijme, uvedl americký novinář dlouhodobě žijící v Česku Erik Best ve vysílání Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
A tohle Respekt nenapsal, napráskal Erik Best věc o Janu Rumlovi, nyní kandidátu Pirátů
Týdeník Respekt píše o tom, jak se chce někdejší ministr vnitra Jan Ruml vrátit do politiky. Konkrétně chce zabojovat v senátních volbách. Textu v týdeníku si všímá americký novinář Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Erik Best: Sobotka a jeho „Jana Nagyová“. Co může zničit českého premiéra
POLITOLOGOVÉ Jak hodnotit výsledky sjezdu ČSSD? Stalo se vůbec něco jinak, než jak všichni pozorovatelé předpokládali? Politický analytik a novinář Erik Best nachází řadu zajímavostí a nadnáší možný vývoj kariéry Bohuslava Sobotky po podzimních volbách. A má premiér svoji „Nagyovou“ na špinavou práci? Best reagoval i na otázku, zda můžeme její ulohu v některých ohledech srovnávat s právníkem a Sobotkovým přítelem Radkem Pokorným.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Erik Best: Sobotka jde do háje, ale tohle ještě stihl slíbit EU. A je to vážné. A zůstane to po něm
Americký novinář Erik Best na svém webu hodnotí situaci Andreje Babiše (ANO), ale také situaci v ČSSD. A pro někoho možná překvapivě konstatuje, že odcházející premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) možná prohrál bitvu, ale vyhrává válku. Zato Andreji Babišovi teď začnou těžkosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Probíhá válka. Skrytý boj proti Zemanovi s Babišem! Erik Best ví více, zásadní byl i pořad Soukupa o Bakalovi
Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se ve středečním vysílání pořadu zaměřily na OKD a uhlobarona Zdeňka Bakalu. Úvodem pak Soukup zmínil to, že se rozhodně svého pořadu nechce vzdát i přes výhrůžky, které se na něj snášejí. K pořadu a OKD se vyjádřil také novinář Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Erik Tabery: Kdo se baví s Okamurou, patří na hanbu
Šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery se zhurta pustil do Tomia Okamury (SPD). Novinář nechápe, jak je možné, že se s tímto radikálním politikem členové ostatních stran vůbec baví. Každý, kdo Okamuru podporuje, patří na hanbu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
A vy to nevíte, pane Drahoši? Erik Best pokládá zásadní otázku a odhaluje své podezření
Miloš Zeman má tři týdny před volbami skvěle rozehranou partii. Má zajištěný pravidelný přístup do médií a jasné téma, ostatní kandidáti mají smůlu. Situaci pro ParlamentníListy.cz rozebírá politický analytik a novinář Erik Best. Pozastavil se též nad tím, že Drahoš nezná sponzory své kampaně, včetně člověka spojeného s kauzou Mosteká uhelná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Vítězství Trumpa: Erik Best přináší zásadní informaci týkající se Miloše Zemana a Ivany Trumpové
Donald Trump byl zvolen novým prezidentem Spojených států. Co od něho můžeme očekávat? Co změní v Americe a jak bude přistupovat k řešení mezinárodních problémů? Odpovědi na tyto otázky pro ParlamentníListy.cz hledá analytik a novinář amerického původu Erik Best. Podle něj rozhodně výsledek voleb bude mít vliv i na Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle může Trumpovi zlomit vaz. A vůbec se o tom nemluví. Zkušený Erik Best pro vás rozebírá kauzu "kompro na Trumpa"
Spojenými státy hýbe kauza zveřejnění kompromitující zprávy na Donalda Trumpa. Dokument popisuje údajné zapojení Rusů, kontakty Trumpových lidí s Putinovými emisary už před volbami, a dokonce se dotýká i Trumpova soukromí. Záležitost pro ParlamentníListy.cz komentuje pro tuto oblast člověk navýsost povolaný, analytik a novinář s americkými kořeny Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist