Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 822x, což odpovídá cca 42.891-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš: Evropa udělala chybu, když přenechala Blízký východ Rusku, Turecku a Íránu
Premiér v demisi Andrej Babiš dnes při návštěvě Karlovarského kraje řekl, že nálet USA, Británie a Francie v Sýrii má odstrašit od používání chemických zbraní. V sobotu spojenecký zásah označil za nevyhnutelný, v neděli řekl, že nic neřeší. Za změnu postoje Babiše kritizovali představitelé ODS a TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2018 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 04. 2018

Související články

Expert na Blízký východ: Turecko bude postaveno do děsivé pozice, pokud...
Americkému veřejnoprávnímu rozhlasu PRI poskytl rozhovor Josh Landis, ředitel Center of Middle East Studies na University of Oklahoma. Expert na Blízký východ se vyjádřil, že Turecko se cítí být zahnané do kouta, ale my jej potřebujeme v plné síle. K tomu však bude třeba něco udělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Uřezané hlavy, islamizace a idiotská politika Sobotky a EU. Puč v Turecku mohl proběhnout kvůli sblížení Erdogana s Putinem, a USA o něm věděly. Znalec promlouvá
ROZHOVOR Bývalý muslim, autor knihy Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan, který navštěvuje Blízký východ, říká, že pokud puč v Turecku nebyl zinscenován Erdoganem, tak mohlo jít o poslední pokus části tureckých prozápadních sil o zamezení sbližování Erdogana s Ruskem. Jak se Erdoganovi daří budovat islámský režim, je dle Lhoťana výsledek idiotské politiky vedení EU. Vždyť i premiér Sobotka, v rozporu s deklarací našich poslanců, prosazuje otevření EU Turecku a povolení bezvízového styku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Paroubek: Trump vs. „zbytek“ velmocí
Nový americký ministr zahraničních věcí Mike Pompeo při nedávné návštěvě v saúdskoarabském Rijádu, označil Írán za zemi, která destabilizuje celý Blízký východ. Podobné sdělení bylo jistě velmi uvítáno v mocenských kruzích Saúdské Arábie, která je v této oblasti hlavním soupeřem Íránu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Putin a Asad vyhráli, píší analytici
BBC oslovila několik expertů na Blízký východ, aby posoudili šance syrského prezidenta Bašára Asada na úspěšné překonání občanské války v Sýrii. Všeobecně mají za to, že díky podpoře Ruska a Íránu se může syrský prezident udržet u moci. Server The Globe and Mail potom označuje Asada a Putina rovnou za vítěze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Zablokovaná Evropská unie
Evropská unie možná udělala fatální chybu, když při svém rozšiřování směrem na východ před dvanácti lety podcenila nevyspělost demokracie v bývalých komunistických zemích. Pokud by proces rozšíření o postkomunistické země mohla dnes zopakovat, možná by buď některé země z našeho regionu nepřijala vůbec, anebo by nejprve zakotvila do unijních smluv mechanismus, jenž by umožnil mnohem snadnější dočasné suspendování nebo úplné vyloučení členských…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 18.1.2016 v 19:41, zobrazit podobné
Neuvěřitelné. Merkelová přiznala, že udělala v souvislosti s uprchlíky chybu
Poprvé přiznala chybu. Řeč je o německé kancléřce Angele Merkelové, která poté, co její CDU propadla v zemských volbách v Berlíně, připustila, že země nebyla připravená na příchod uprchlíků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Bill Clinton zkritizoval svou manželku
Demokratickou kandidátku na prezidentku Spojených států Hillary Clintonovou zkritizoval její muž Bill. Na konferenci v Las Vegas uvedl, že udělala chybu, když používala pro služební e-mailovou korespondenci svůj soukromý e-mail. Píše to server PrvníZprávy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2016 v 17:34, zobrazit podobné
S Turky jsme jednali jako páni, tak se nám to teď vrací. Expert na ČT rozebral neradostné vyhlídky
Analytik Břetislav Tureček, expert na Blízký východ, se vyjádřil k summitu EU – Turecko. Rozebíral otázku, kdo koho vydírá, kdo koho potřebuje a tak dále. Faktem je, že Západ potřebuje Turecko k boji s islamisty, takže přehlíží útoky na Kurdy. Evropa v minulosti Turecko přehlížela a teď se jí to vrací. Turecký prezident Erdogan prý teď hraje vabank. To vše se děje v situaci, kdy Američané Kurdy podporují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
David Rath: Turecké nebezpečí
Bylo by to zábavné, kdyby nešlo o tak vážné věci. Turecko zcela nezakrytě vydírá EU. Vlastně proč by to nedělalo, když se EU chová jako pomatený trouba. Nejde o chybu Turecka, ale o chybu naší.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.3.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Australská policie zmařila teroristický útok
Teroristické hrozby neobchází jen Blízký východ či Evropu. Celou sérii chystaných vánočních útoků se podle agentury Reuters podařilo zmařit australské policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist