Prezident Zeman promluvil ke generálům. Babiš už reaguje: Tam možno, nevím...
Jména generálů, které prezidentovi Miloši Zemanovi vláda navrhla ke jmenování, nebyla předem konzultována, naznačil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Po dnešní schůzce s prezidentem na Pražském hradě nevyloučil, že vláda povýšení ředitele Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelky a zástupce velitele pozemních sil Petra Procházky znovu navrhne. Koudelku a Procházku dnes Zeman navzdory návrhu vlády do generálských hodností nejmenoval, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 17:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2018

Související články

Vydírání, naprosté porušení suverenity. Prezident Zeman jasně promluvil o kvótách a navrhl umísťovat imigranty do bývalých věznic
Prezident Miloš Zeman znovu promluvil o Evropské unii a o uprchlících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Co řekl Zeman o Staňkovi a Fajtovi? Babiš se rozpovídal v bulváru
Jak vnímá Andrej Babiš (ANO) své nynější problémy kolem ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD), jehož nechce odvolat prezident Miloš Zeman? I o tom promluvil premiér v rozhovoru pro Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
„Toho měl už dávno vyhodit.“ Tato slova pronesl prezident Zeman na Nově za odcházejícím Ťokem
V hlavní zpravodajské relaci televize Nova vystoupil speciální host. K občanům promluvil prezident Miloš Zeman. Prozradil, jak se postaví ke změnám ve vládě, které mu navrhne premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš a Zeman... :-)
Prezident Miloš Zeman odmítl, že by byl lídr hnutí ANO Andrej Babiš populistou, jak jej označují některá zahraniční média. Podle Zemana je Babiš pragmatik. Prezident to v neděli uvedl v rozhovoru pro server Blesk.cz.     
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.10.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Prezident Zeman promluvil v Číně o ekonomické spolupráci. Je prý svíčkou, která zachrání svět od katastrofy
Prezident Miloš Zeman promluvil na čínském fóru o nové Hedvábné stezce – Belt and Roud Forum – a označil ji za velmi ambiciózní a velmi nákladný projekt, který napomůže dalšímu propojování Asie, Afriky a Evropy prostřednictvím obchodu. Podle Zemana jde o jakousi obdobu amerického poválečného Marshallova plánu, ale mnohem rozsáhlejší, až dvanáctkrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Duka setřel během sobotního kázání Zemana za to, že byl u komunistů. A prezident reaguje
Kardinálu Dominiku Dukovi není vůbec nic do toho, jaký program má prezident republiky, řekl dnes televizi Nova prezident Miloš Zeman. Reagoval tak na sobotní Dukovo kázání u příležitosti repatriace kardinála Josefa Berana. Duka v něm upozornil, že Zeman byl v ten den hostem na sjezdu komunistické strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman promluvil o idiotech s portréty Putina a ozval se pobouřený divák. A pak prezident odhalil, co zamýšlí podnikat s Ivanou Trumpovou
Druhý den návštěvy v Karlovarském kraji zakončil prezident Miloš Zeman diskusí s občany města Sokolov. Řeč přišla i na idioty či Brexit. A co si prezident myslí o Romech? I to sdělil návštěvníkům setkání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Mladí lidé si přišli poslechnout Marka Hilšera a dozvěděli se: Problémy s terorismem jsou, ale Evropa se s tím časem vyrovná. Ta vlna pomine
REPORTÁŽ O tom, jaký by měl být podle něj prezident, i o tom, zda má rád Miloše Zemana, promluvil na besedě v Českých Budějovicích kandidát na příští hlavu státu Marek Hilšer. „Já nevím, za co bych ho měl mít rád,“ přemítal Hilšer. „Je vtipný, a možná proto si i získává srdce lidí,“ vzpomněl si nakonec. Promluvil i o matkách samoživitelkách a také o nelegální imigraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Někteří prezidentští kandidáti vůbec netuší, kam kandidují, obává se prezident Zeman. Promluvil o nadlidech z parlamentu a prozradil, čím jej přesvědčil Andrej Babiš
Prezident Miloš Zeman v tomto týdnu jmenoval vládu Andreje Babiše, co přesně od ní očekává? Jaký postoj má k uprchlickým kvotám a jaké by byly jeho první kroky, pokud by obhájil post prezidenta České republiky? Nejen to prozradil v pořadu generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa TÝDEN s prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman odpálil před kamerou šrapnel. Toto se opravdu nečekalo
Prezident Miloš Zeman již tradičně promluvil k občanům z obrazovky TV Barrandov a okomentoval dění uplynulého týdne doma v Česku i ve světě. Hlavu státu zpovídala manželka hradního kancléře Alexandra Mynářová a Zeman hned v úvodu pořadu udělal to, co slíbil už minulý týden. Odpálil šrapnel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist