Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Podle EU jaderná dohoda s Íránem funguje a je třeba ji dál udržet
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 8.5.2018 v 21:31, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 08. 05. 2018

Související články

Zbyněk Fiala: Spojené státy opouštějí Evropu
Jednostranné odstoupení USA od dohody s Íránem nemusí znamenat konflikt s evropskými spojenci, se kterými byla dohoda společně vyjednávána. Spíš to ukazuje, že zájmy obou stran jsou natolik odlišné, že je třeba myslet víc na sebe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Jádro - EU mezi Íránem a USA (a Saúdové zpoza duny)
Už jen skutečnost, že se Evropa ocitla v situaci, kdy si vybírá mezi Spojenými státy a Íránem – a podle všeho si podle přísloví o košili a kabátu zvolí Írán – je sama o sobě čímsi, co by ještě před nedávnem bylo nemyslitelným.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
V Teheránu byla podepsána dohoda o ochraně investic mezi ČR a Íránem
Představitelé ČR a Íránu podepsali v Teheránu dohodu o vzájemné podpoře a ochraně investic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Nad čím jásáte, nechápe Martin Koller. Blíží se velká válka. Jaderná, v Evropě. Jestli ji přežijete, přečtěte si pak tento text
Jako další krok k válce nazval vojenský analytik Martin Koller útok amerického letectva na Sýrii, který v noci na pátek našeho času zasáhl základnu, odkud podle tvrzení USA měla vzlétnout letadla, která měla v úterý provést chemický útok. Tato válka podle něj klidně může být jaderná a vyhlazovací. „Možná si někdo z těch, kdo jadernou válku v Evropě přežijí, vzpomene na tento článek,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Maďarsko přerozdělení migrantů stále odmítá
„Nikdy nebud dohoda o rozdělení migrantů mezi členskými státy EU. Proto je na summitu třeba soustředit se na otázky, ve kterých můžeme dojít dohody,“ řekl dnes podle agentury MTI maďarský premiér Viktor Orbán v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Čína je opravdu jiná
Těžko očekávat od sjezdu čínských komunistů, že odmítne pokračování socialistického modelu, který zatím podle všeho funguje a směřuje k „moderní socialistické mocnosti“. Co je tam vlastně socialistického? Kromě hegemonie strany, samozřejmě… Třeba upozornění generálního tajemníka Xi v úvodním projevu, podle kterého je odstraňování nerovností stejně důležité jako růst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš: Dohoda dává Britům čas na rozhodnutí, co s brexitem chtějí
Dohoda, jíž dnes summit EU odložil brexit až na konec října, je podle českého premiéra Andreje Babiše dostatečná na to, aby se Británie rozhodla, co ohledně odchodu z unie vlastně chce. Řekl to novinářům v noci v Bruselu po konci mimořádného jednání lídrů sedmadvacítky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Matějka (SNČR): Panika z brexitu bez dohody je jen divadlem v křeči
Žádná dohoda je lepší než špatná dohoda. Špatná dohoda je hned druhý den základem budoucích sporů a vzájemné nevraživosti. Čistý stůl je lepší. Platí to mezi lidmi, platí to i v podnikání. Není důvod, proč by to nemělo platit pro brexit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Dle některých politiků má stát zkusit udržet své vysoké zástupce
Stát by se měl pokusit udržet své vysoké představitele po skončení jejich mandátu pro státní služby. Myslí si to někteří členové sněmovního výboru pro obranu. ČTK je oslovila v souvislosti se vstupem bývalého náčelníka generálního štábu Josefa Bečváře do zbrojařské firmy Glomex. Podle dalších by případný střet zájmů měl vyloučit zákon nebo takzvaná konkurenční doložka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ČEZ zřizuje novou divizi jaderná energetika. Povede ji Bohdan Zronek
Vedení Skupiny ČEZ rozhodlo o vzniku nové divize jaderná energetika s platností od 1. června 2017. K témuž datu dojde ke změně současné divize výroba na divizi klasická energetika. Novým šéfem divize jaderná energetika a současně členem představenstva ČEZ byl jmenován Bohdan Zronek, dosavadní ředitel jaderné elektrárny Temelín. Představenstvo má tak nyní plný počet sedmi členů. Dosavadní šéf divize výroba Ladislav Štěpánek povede divizi Klasická energetika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist