Sype se to, sype. EU se otřásá, z Itálie přišel další úder. Voliči Okamury mohou jásat
V Itálii se dva měsíce od parlamentních voleb rýsuje možná volební koalice. Její složení zaskočilo úplně všechny. Berlusconi bude nejspíše ve vládě chybět! Soud mu přitom jen před pár dny dal zelenou, Silvio může znovu kandidovat. Ještě horší osud potkal levicové tradiční strany, ty zcela ztratily svůj politický vliv. Italy zajímají daně a migrace. Dlouho platná rovnováha sil se zcela rozsypala, varuje Tereza Spencerová. Jde o Berlusconiho konec, nebo se vrátí v předčasných volbách?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2018

Související články

Opl (Rozumní): Vítačům se to sype jako domeček z karet
Nastartovala Itálie svým razantním přístupem konečně tolik potřebnou změnu v přístupu k migraci z Afriky ? Zdá se, že ano. Konečně. Vítačské neziskovky ať prasknou vzteky. A musí se začít vyšetřovat !
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Na Macrona se to sype ze všech stran. Prý je to konec „macronismu“
Z francouzské vlády na vlastní žádost odchází ministr životního prostředí Nicolas Hulot, což může mít dle bruselského serveru Politico dalekosáhlé důsledky pro francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pasák Babiš a jeho kurvy, kterým sype granule do žlabu. Drsný komentář o hnutí ANO
Protiislámský aktivista Martin Konvička se na svém facebookovém profilu velmi ostře obul do Andreje Babiše, šéfa hnutí ANO. Dokonce ho nazval i pasákem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Asociální politika Marxové, aneb cesta do pekel
Česká televize z obrazovky sype na diváky ničím nepodložené informace, že klesá nezaměstnanost, že roste počet pracovních míst a zaměstnavatelé zoufale čekají na zaměstnance. Roste prý ekonomika, ovšem nenapadá mě z čeho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Už se to sype: Sněmovna se sekla hned na začátku. Plamenně vystoupila Němcová, lidovec i vlasatý Pirát. Korunoval Marek Benda
Poslanecká sněmovna se ve svém jednání „zasekla“ hned na začátku. Důvodem je diskuse o počtu členů mandátového a imunitního výboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Nejdříve se migranti s bezdomovcem fotili. Pak ale přišel na řadu oheň
Německém otřásá další děsuplná „legrácka“ migrantů, která mohla skončit tragicky. Dva přistěhovalci tak dlouho ponižovali bezdomovce, až mu málem způsobili velmi bolestivou smrt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hudec (Zelení): Evropa rozeštvaných národů
Evropská nacionalistická pravice chutě sype písek do očí voličům, když vykládá, jak jsme v Evropské unii nesvobodní a utlačovaní, a že ona má mnohem lepší recept, jak si to v té Evropě pohodově a spravedlivě zařídit. Vymyslela k tomu dokonce novou frakci v Evropském parlamentu, „Evropa národů a svobody“ si říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ANO vrací úder - Ostrava bez ODS
Již krátce po „megapodrazu“ v Brně se v hnutí ANO ozvala část zvolených zastupitelů například v Liberci proti koalici s ODS. Nakonec to v Liberci „dopadlo“ a úder ANO přišel překvapivě v Ostravě.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.10.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Už se to sype? ČSSD podepsala vládu s Babišem, ale hned přišly zlé zprávy. Jde o Chovance, nejen o něj
Andrej Babiš je zase o jeden krůček blíže k funkční vládě. S ČSSD podepsal koaliční smlouvu, s KSČM smlouvu o toleranci vlády, díky které by komunisté neměli ani vyvolat hlasování o nedůvěře. Ale v ČSSD se začínají ozývat disentní hlasy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Itálie je další
Další evropská země, tentokrát Itálie, zažila volební zemětřesení. Tradiční proevropské partaje také tam propadly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist