Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.321x, což odpovídá cca 173.285-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nakažlivé choroby, nenávist k židům i křesťanům, rušení vánočních tradic, v médiích propaganda místo informací. Tvrdá data o tom, jak Německo „zvládá“ obohacování imigranty
Islamistický terorismus je největší výzva, které Spolkový úřad pro ochranu ústavy čelí a jde o jednu z největších hrozeb z pohledu vnitřní bezpečnosti Německa. Tato slova pronesl Hans-Georg Maassen, šéf vnitřní civilní zpravodajské služby Německa. Podle nedávného výzkumu zaměřeného na nárůst muslimské populace v Evropě dosáhl počet muslimů v Německu pěti milionů v polovině roku 2015, ale není v něm započítán více než milion muslimských žadatelů o azyl, kteří do země dorazili v letech 2015–2017, protože se očekává, že nedostanou uprchlický status. Think-tank Gatestone Institute v New Yorku zpracoval chronologický přehled některých hlavních událostí spojených se vzestupem islámu v Německu. Pro českou verzi text mapující první pololetí loňského roku přeložil Radomír Bobek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 06:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2018

Související články

Muslimští žáci v Berlíně vyhrožovali židovské dívce smrtí. A nejde jen o jeden případ
Německo za druhé světové války vyhladilo velkou část své židovské populace. Potomci přeživších Židů však nemají v zemi na růžích ustláno ani v současnosti. „Starají“ se o to příslušníci muslimské populace, kteří si nenávist vůči Židům přinesli s sebou ze svých domovů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Co se učí saúdské děti o Židech a homosexuálech? Výzkumníci zjistili šokující věci
Podle serveru Blisty.cz současný výzkum Antidifamační ligy (ADL) poukazuje na skutečnost, že saúdskoarabské učebnice obsahují nenávistné texty proti Židům, homosexuálům a křesťanům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Slavný německý euroskeptik Sarrazin napsal novou knihu. Tvrdá čísla, jak dopadne Německo s imigranty. Představí vám ji Jaroslav Bašta
Bývalý diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se snaží pozornost čtenářů převést na knihu německého sociální ho demokrata Thilo Sarrazina. Někdejší ministr financí v Berlíně předkládá často myšlenky, které bývají označeny za kontroverzní. Ve své čtvrté knize „Přání otcem myšlenky Evropa, měna, vzdělanost, přistěhovalectví – proč politika tak často selhává“ Sarrazin naznačuje, jaký osud může potkat Německo přijímající uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zaorálek věří ve vzájemné obohacování kultur
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) dnes varoval před budováním zdí mezi různými kulturami. Na odborné konferenci o mezikulturním dialogu a roli médií v něm Zaorálek prohlásil, že jen díky vzájemnému setkávání různých pohledů na svět a tradic jsou odlišné kultury stále živé a vyvíjejí se, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pražská společnost S.O.S. – Dekorace zvítězila v mezinárodních anketách o nejlepší výzdobu vánočních trhů
Výzdoba vánočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze od společnosti S.O.S. – Dekorace získala první místo v anketě amerického časopisu Travel U.S. News & World Report v kategorii Nejlepší destinace pro vánoční dovolenou, která byla vyhlášena za rok 2017. Dalším významným oceněním bylo vítězství v anketě TOP 15 nejlepších vánočních trhů, kterou uspořádal prestižní deník The Telegraph.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Ruští novináři okusili české Vánoce
Kouzlo vánočních tradic a adventních trhů přijeli ve druhé polovině prosince přiblížit ruským čtenářům a posluchačům čtyři ruští novináři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Byzantský katolický patriarchát: Současný papež prosazuje sebevraždu křesťanství i Evropy. V Česku to činí kněz Halík
Podstatou islámu je násilí a nenávist vůči křesťanům a nevěřícím. V koránu je 349 nenávistných příkazů, a proto nelze dělit islám na mírový a džihádistický. O tom svědčí krvavá historie i teroristická současnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kniha Věry Tydlitátové dokazuje antisemitismus v proruské propagandě
Ruský prezident Vladimír Putin sice není antisemitou nebo se alespoň tak na veřejnosti neprojevuje, nicméně v jeho domácím i českém okolí je protižidovské nenávisti více než dost. Nenávist k Židům šíří i konspirační web Aeronet. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.3.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Halóóó … mutti Merkel a ostatní … vyhlásíme sankce proti Turecku?
Licoměrnost, farizejství, dvojí metr. To jsou ty skutečné EU hodnoty dneška. Nic na tom nezmění ani "tvrdá data" o objektivitě ČT.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.3.2018 v 14:40, zobrazit podobné
„Izrael není skutečný stát.“ Francouzský magazín pro děti má obrovský průšvih. Věc jde až k prezidentovi
Není žádným tajemstvím, že v Palestině a většině muslimských zemí světa jsou děti od raného věku terčem indoktrinace nenávistí vůči Izraeli a Židům. Protiizraelská propaganda však útočí i na děti v západoevropských zemích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist