Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.006x, což odpovídá cca 209.027-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Maxová (ANO): Mnozí se mi smáli. A ejhle...
Reakce na článek v MF Dnes s názvem Domácí vězni dostanou náramek na kotník. Reportér zkusil, jak se s ním žije.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2018

Související články

FOTO Českého prezidenta přijali ve Washingtonu. A to se mu dříve smáli...
ROZHOVOR Pamatujete si ještě na Liberland, stát na malém území mezi Srbskem a Chorvatskem, který před dvěma lety založil Čech a prezident tohoto státu Vít Jedlička? Mnozí se mu smáli, že to nemyslí vážně. Teď ovšem Jedličku s delegací přímo v budově amerického Senátu ve Washingtonu přijal republikánský senátor Ted Cruz, někdejší Trumpův soupeř z prezidentských voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Maxová (ANO): Tentokrát jsem lobbovala ráda
Radka Maxová lobovala... za plánovanou akci v Tučapech na Táborsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Babišova poslankyně Maxová se přimluvila za Hermana a Bradyho. Na Hrad by chtěla charismatickou, kultivovanou ženu
ROZHOVOR „Byla bych velmi ráda, aby to byl charizmatický, vzdělaný a kultivovaný člověk, na kterého bych mohla být pyšná. A bylo by milé, kdyby to mohla být žena,“ říká ke své představě o budoucím prezidentovi či prezidentce poslankyně Radka Maxová (hnutí ANO). Členka výboru pro sociální politiku promluvila nejen o důchodech a matkách živitelkách, ale také o prezidentu Zemanovi a protikuřáckém zákonu. „Patřím k těm, kteří tento zákon podpořili. Jsem nekuřák, nemám ráda zakouřené místnosti,“ vysvětluje Radka Maxová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Pane Dienstbiere, paní Marksová, jsou zde nepěkná vyjádření od Babiše. To se vám líbit nebude
„Musím připustit, že rozhodnutí pana ministra Dienstbiera se rozhodně neslučují s těmi mými a někdy jen velmi těžce hledám něco, na čem bychom se shodli,“ uvedla ve své odpovědi čtenáři Parlamentních listů Radka Maxová. Na otázky čtenářů odpovídali zástupkyně ANO 2011 Jana Pastuchová a Radka Maxová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2016 v 09:34, zobrazit podobné
V jižních Čechách jde do voleb 25 stran, jedničkou ANO je Maxová
Krajský úřad Jihočeského kraje zaregistroval všech 25 stran a hnutí, které podaly kandidátní listiny do parlamentních voleb. Kandiduje 476 lidí, jednoho kandidáta zmocněnec jeho strany vyškrtl. ČTK to dnes řekla Alena Karvánková z krajského úřadu. Jedničkou hnutí ANO, která byla nejistá, je poslankyně Radka Maxová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Poslankyně Maxová: manželství homosexuálů je nesnadné téma, musíme se o tom hodně naučit. Kolega Brázdil by měl vážit slova
Komunisté se o víkendu dohodli, že vláda dostane jejich podporu, zároveň ale varují, že nebudou poslušně plnit požadavky vlády. Bez ohledu na důvěru se také ve Sněmovně hromadí nové návrhy zákonů, například ten o manželství homosexuálů, jenž dělí českou společnost i poslanecké kluby. Na toto téma tentokrát v pořadu Interview ČT24 promluvila poslankyně za hnutí ANO Radka Maxová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Poslankyně Maxová (ANO): Nastává čas pro revizi daňové politiky státu
Je pravda, že uznávám termín „provozní slepota“, který po dvou volebních obdobích v čele se sociální demokracií už musí na kraji nutně být, říká s úsměvem poslankyně a jednička na kandidátce ANO v Jihočeském kraji Radka Maxová. Co by chtěla v kraji změnit a o co se zasadit? Okomentovala ale také odchod několika kandidátů z hnutí ANO v Jihočeském kraji a vyjádřila se k citlivému tématu, kterým je sociální politika a životní situace lidí u nás. Proč je přesvědčená, že je naprostá rovnost mezi lidmi utopií?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Radka Maxová z ANO má jasno, co je prý za Sobotkovými veletoči kolem Babiše
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Celou kauzu vnímám především jako osobní a profesní selhání pana Přibila,“ říká ohledně nahrávek, na kterých mluví Andrej Babiš s dnes už bývalým novinářem MF Dnes, poslankyně Radka Maxová a k celému případu dodává. „Je naprosto nepřípustné, aby kdokoliv nahrával kohokoliv bez jeho vědomí, pokud to není na základě soudního rozhodnutí,“ říká rázně poslankyně. Vyjádřila se i k tomu, co tento týden „předvedl“ Bohuslav Sobotka. „Dvakrát měř, jednou řež,“ vzkazuje premiérovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Radka Maxová: Babiš nemůže být odvolán, musel by s tím sám souhlasit. Sobotka je v patové situaci. A Kalousek...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR "Vnímám to jako velké divadlo se špatným scénářem. Scénáristou je pan Kalousek, který se zároveň pasoval do režisérské role," říká ohledně toho, co se děje kolem Andreje Babiše, a aféry kolem takzvaných korunových dluhopisů poslankyně za ANO Radka Maxová. V této souvislosti promluvila i o podpoře voličů v jižních Čechách. "Lidé mě zastavují na ulici, píšou e-maily, kde oceňují naši práci," říká poslankyně. Vyjádřila se i k aktuálnímu případu, který souvisí s jihočeským hejtmanem Jiřím Zimolou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Doufejme, že nejde o zlepšovák ČSSD „do školy i v neděli“
Člověk si myslí, že doba se změnila - moderní technologie, větší poznání. Ale ejhle. Premiér Sobotka si zřejmě rád zavzpomínal na staré časy,...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.9.2016 v 07:40, zobrazit podobné
TOPlist