Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.006x, což odpovídá cca 209.027-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Když máte za přítele Trumpa, už nepotřebujete nepřítele, zaznělo ironicky z EU
Evropská unie musí přes nynější atmosféru udělat vše pro udržení transatlantické vazby se Spojenými státy. Musí být ale také připravena na scénáře, kdy bude muset jednat samostatně. Novinářům to před dnešní večeří šéfů států a vlád zemí EU řekl předseda Evropské rady Donald Tusk. Chování administrativy prezidenta Donalda Trumpa před novináři označil za „náladové“. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 17:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2018

Související články

Takhle lže vláda USA
Ilegální války, které vedly velmoci, a to jak USA tak i Francie , Británie a další. Lidská skupina potřebuje nepřítele. A tak USA měly nepřítele SSSR a vedly studenou válkou. A když se lidé Rusů přestali bát, bylo nutné dát lidem 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.12.2016 v 13:40, zobrazit podobné
ČSSZ: Evidenční list důchodového pojištění nepotřebujete, klidně ho vyhoďte. Omyl
I když zaměstnavatelé mají ze zákona povinnost každoročně každému svému zaměstnanci vyhotovit evidenční list důchodového pojištění a předložit ho k evidenci České správě sociálního zabezpečení (ČSSZ), ne vždy svou povinnost z různých důvodů splní. Pokud máte uschovány stejnopisy evidenčních listů, můžete jimi prokázat dobu svého zaměstnání i výdělky, a to i v případě, že zaměstnavatel originál evidenčního listu neodeslal ČSSZ nebo za vás jako za zaměstnance neodvedl pojistné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Když máte ve druhém kole Le Penovou, tak volba není normální, zaznělo v ČT
Jen 12 minut po uzavření volebních místností promluvila ke svým stoupencům francouzská nacionalistka Marine Le Penová. „Chtěla bych poděkovat všem lidem, kteří mě podpořili,“ oznámila hned na úvod svého vystoupení. V České televizi následně zazněla varovná slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Nepřítelem Západu není Rusko, ale radikální islám. Zaznělo z Francie
Francouzský spisovatel a publicista Alexandre del Valle tvrdí, že označovat Rusko za hlavního nepřítele Západu, a naopak některé muslimské země považovat za spojence, je závažnou geopolitickou chybou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Já jsem venkovský člověk, oznámil Schwarzenberg. A k Trumpovi vám řeknu...
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg sám o sobě prohlásil, že je v zásadě venkovským člověkem. Ovšem jako bývalý ministr zahraničí má určitý názor na to, co se děje v USA po zvolení Donalda Trumpa prezidentem. Osobně prý Trumpa nezná, takže mu nezbývá než doufat, že obraz Trumpa vykreslovaný v médiích je falešný. Jinak hrozí, že přijde velké zemětřesení. Zaznělo v dnešním Interview ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Bruselští úředníci se bojí, aby se toto nezveřejnilo. Český europoslanec odhalil hrozné věci z kanceláře. A FOTO jako důkaz
Europoslanec Svobodných Jiří Payne popsal, jak skvěle si žije v bruselských kancelářích. Ironicky řečeno. Pokud nemáte rádi myši a z bakterií máte větší strach než z nočních hororů, tak se snad raději ani nedívejte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Polsko to tak nenechá! Tady máte ty migranty. Byli zfetovaní či opilí. Jsou zde záběry, strhla se bouře po zvířecím útoku v Itálii
Případ znásilněné polské turistky a jejího zbitého přítele čtyřmi muži ze severní Afriky v italském letovisku Rimini dál žije svým životem. Do vyšetřování by se měly zapojit i polské úřady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Názor není zločin
Pokud máte také na espézetce svého auta přeškrtnutý znak EU nebo pokud ji máte doplněnou českou vlajkou, nenechte se zastrašit policií. Když neomezujeme čitelnost značky, nesmí nás nikdo za vyjádření názoru na EU popotahovat
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.5.2016 v 16:39, zobrazit podobné
Na Trumpa se něco velkého chystá. Vlivní příznivci Clintonové vymýšlí, jak Trumpa „nakopat do zadku“. Přidá se prý i Soros
Blíží se den, kdy 45. prezident USA Donald Trump složí slib a chopí se úřadu. Několik demokratů, ale i republikáni raději opouštějí Washington. Především opoziční demokraté tvrdí, že nechtějí být přítomni inauguraci muže, jehož považují takřka za veřejného nepřítele. Namísto oslav budou demokraté raději připravovat taktiku, jak Trumpovi znepříjemnit život. Informuje o tom server Politico.eu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Mach (Svobodní): Názor není zločin
Pokud máte také na registrační značce svého auta přeškrtnutý znak EU nebo pokud ji máte doplněnou českou vlajkou, nenechte se zastrašit policií. Když neomezujeme čitelnost značky, nesmí nás nikdo za vyjádření názoru na EU popotahovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist