Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.896x, což odpovídá cca 203.288-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
,,Babišovi" dělníci nakročili ke stávce
Ve společnosti DEZA Valašské Meziříčí vyhlásily odborové svazy Echo a Kovo stávkovou pohotovost. Odbory se nedohodly s firmou na růstu mezd. Informovala o tom Česká televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 12:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2018

Související články

Odbory jednají o stávce, spokojeny se mzdami šoférů nejsou
Jednání o případné stávce v dopravě jsou náročná, předsednictvo Odborového svazu dopravy (OSD) vyhodnocuje situaci v každém kraji, a ty se od sebe různí. Během přestávky v jednání odborářů to novinářům řekl předseda OSD Luboš Pomajbík. Ke spokojenosti s výší mezd šoférů ale není důvod, dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Děti na demonstrace nepatří! Protikandidátka Jiřího Drahoše, která s ním zažila nepříjemnosti, promluvila
Z PROFILŮ Senátorka Eva Syková, která se v nadcházejícím politickém souboji utká o svůj post s Jiřím Drahošem, odpovídala na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vyjadřovala se k výstražné stávce namířené proti prezidentovi Miloši Zemanovi a premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Dopravní odbory vyzvaly ke stávce řidičů autobusů
Vedení dopravních odborů dnes vyzvalo ke stávce kvůli mzdám řidičů linkových autobusů. Řidiči v některých krajích zatím nedostali přidáno podle schváleného nařízení vlády. Rozsah stávky a přesné datum oznámí odbory s třídenním předstihem. Po jednání předsednictva Odborového svazu dopravy (OSD) to novinářům řekl jeho předseda Luboš Pomajbík. Problémy podle něho přetrvávají v Ústeckém, Pardubickém, Jihomoravském kraji a v Kraji Vysočina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zahraniční dělníci způsobují problémy v řadě obcí Plzeňského kraje
Zahraniční dělníci způsobují problémy v řadě obcí Plzeňského kraje. Například 80 agenturních pracovníků, kteří žijí v bývalém hotelu ve Starém Sedle, kde je stovka trvalých obyvatel. Na setkání hejtmana Josefa Bernarda (ČSSD) se starosty obcí regionu, které mají problémy s agenturním pracovníky, to ČTK řekla starostka Starého Sedla Jana Svobodová. Stejně jako další obce žádala, aby stát pomohl situaci řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Proč mi to celé připomíná situaci kolem vyvěšování tibetské vlajky?! Učitele gymnázia zvedla ze židle dnešní stávka školáků
Učitel Pavel Trenčanský z gymnázia Broumov se vyjádřil ke dnešní výstražné stávce studentů proti prezidentovi Miloši Zemanovi a předsedovi vlády v demisi Andreji Babišovi (ANO). Zdá se mu, že gymnázium někdo zneužil k prezentaci svých vlastních politických názorů. Studentům, kteří se protestů zúčastnili, doporučil, aby si přečetli Ústavu ČR. Tam by se prý dozvěděli, že jejich požadavky nemají oporu v základním zákoně tohoto státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy, ženou to nečekaně vysoko
ROZHOVOR „Táhli fabriku do absolutních zisků za jakoukoli cenu. Drali z lidí kůži!“ Ať už po výstražné stávce přijde skutečná, nebo ne, jisté je, že pokud zaměstnancům zlínského Mitasu peníze nezvýší víc, je už připraven exodus. Jenže Moraváci mají kromě drtivě nízké mzdy i další velký problém. „Smrad, že by se člověk poblil?“ Ne, tohle prý až tak nevadí. Nechtějí „svou“ fabriku opustit: „Moraváci přemýšlejí trochu jinak. Lidé nám do posledního okamžiku věří a chtějí dýchat za svoji firmu,“ vysvětluje šéf místních odborářů Vladislav Jandásek. A i když se v některých provozech nedýchá zrovna lehce, přidává se i další moment, v některých lidech totiž dřímá batismus. A tak i od švédského premiéra žádá nejen Jandásek odpověď na otázku: „Jak máme vnímat, že z nás tady dělají kolonii?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ve čtvrtek pravděpodobně nevyjedou řidiči společnosti Arriva Morava. Stávka se tak může dotknout i části Pardubického kraje
Řidiči autobusů v Pardubickém kraji se ve čtvrtek 6. dubna hromadně nepřipojí k vyhlášené stávce. Pardubický kraj dlouhodobě upozorňoval, že pro její uskutečnění není žádný důvod, protože plní do posledního detailu nařízení české vlády, které nařizuje autobusovým společnostem navýšit mzdy řidičům autobusů, přípatky za čekání a ztížené pracovní prostředí. Pro tyto účely je v krajském rozpočtu připravena částka přesahující 20,5 milionu korun. Avšak ke stávce může v omezeném množství dojít, což je příklad společnosti Arriva Morava, která částí výkonů zajišťuje dopravní obslužnost také v Pardubickém kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hlídači, prodavačky, stavební dělníci, pošťaci, recepční... Všichni bez práce! Ekonomka Šichtařová odkrývá Zaorálkovi, co způsobí razantní zvýšení minimální mzdy
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Za manipulativní podsouvání považuje Markéta Šichtařová výrok místopředsedy ČSSD Lubomíra Zaorálka o darebáctví podnikatelů, kteří neplatí zaměstnancům slušnou mzdu. Analytička také upozorňuje, že podnikatelé a zaměstnanci živí ze svých daní o třicet tisíc úředníků víc než před čtyřmi lety, kdy vláda nastupovala. Záměr Bohuslava Sobotky apelovat na setkání s prezidentem Emanuelem Macronem, aby francouzské firmy lépe platily Čechy, považuje za stejný, jako kdyby si Ukrajinci stěžovali u českého premiéra, že ukrajinští dělníci na české stavbě jsou hůř placení než domácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Stávka se může dotknout části Pardubického kraje
Řidiči autobusů v Pardubickém kraji se ve čtvrtek 6. dubna hromadně nepřipojí k vyhlášené stávce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist