Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.896x, což odpovídá cca 203.288-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To mě jako můžou zmlátit? VIDEO surového zákroku policie má další dohru
Městská policie ukázala, že umí na občana pořádně „zakleknout“. Svědčí o tom video kolující po internetu. Na něm policisté klečí na muži na Václavském náměstí, zatímco se jeho zoufalá těhotná partnerka snaží strážce zákona přimět, aby jejího partnera nechali na pokoji. Když video viděl marketingový expert Jakub Horák, neudržel se a k zákroku „měšťáků“ sepsal pár řádek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 15:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 23. 05. 2018

Související články

Městapo. Já jsem těhotná, co to děláte! VIDEO surového zákroku policie otřásá Českem, je zde nové prohlášení
Internetem se jako lavina šíří video kontroverzního zásahu pražských městských policistů. Ti se ve skupině vrhli na partnera těhotné ženy a zpacifikovali jej za použití donucovacích prostředků. Na videu je vidět nešťastná partnerka, která je těhotná a potřebuje odvézt do nemocnice. Strážníkům situaci vysvětluje, ti ale jako by její volání o pomoc ignorují. Veřejnost to dala „měšťákům“ pořádně sežrat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
ÚOOÚ: Ke zveřejňování záběrů zákroků strážníků obecní (městské) policie
Pořizování záběrů zákroků strážníků obecní policie, je-li to potřebné pro plnění jejich úkolů, je zpracováním osobních údajů v rámci zákonného postupu, který je předvídán v § 24b odst. 1 zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vrazi! Vrazi! Drastické VIDEO z Katalánska: Muž se svíjí v infarktu, policie dál řeže lidi. Má to vyústění
Sociálními sítěmi se masivně šíří video brutálního policejního zákroku během katalánského referenda. Ten se odehrál během doby, kdy se před volební místností odehrával boj o lidský život... Jeden z mužů totiž dostal infarkt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
„Haveljugend!“ Protest studentů bude mít dohru u policie
O celostátní studentské stávce VyjdiVen a jejích dozvucích v Sokolově píše časopis Respekt. Stávka, při níž studenti bojovali za dodržování ústavních zvyklostí, zde má těžko uvěřitelnou dohru. Pamflet, výhrůžky smrtí i dvě trestní oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Velebný (ČSSD): Nový fond má pomoci ke snížení vývozu surového dřeva z Česka
Novým fondem tak zatočíme s vysokým vývozem surového dřeva z České republiky, říká poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. Posílí se tím náš český dřevozpracující průmysl!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Policie řeší úmrtí v nemocnici milionáře. Budou se pozůstalí soudit? Nebylo by to poprvé. Odškodné za medicínské pochybení už není jako almužna
Loňského sedmnáctého listopadu se rodina a pozůstalí rozloučili v šumperském krematoriu se dvaačtyřicetiletým Martinem Bargelem z Loučné nad Desnou. Martin Bargel se na podzim podrobil standardnímu operačnímu zákroku v šumperské nemocnici. Jenže při běžné operaci došlo k závažným komplikacím a Bargel krátce po zákroku zemřel. Nemocnice, která patří někdejšímu spoluvlastníkovi zdravotnické sítě Agel Martinu Polachovi, se k případu nechce vyjadřovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Mlýnková Išková (Svobodní): Čerstvé mléko není nebezpečné, nebezpeční jsou nepříčetní politici
V posledních dnech se vášnivě diskutuje o stávajícím omezení produkce surového mléka. Podle nařízeníj můžou farmáři v maloobchodním prodeji týdně prodat jen 500 litrů kravského, 100 litrů kozího a 50 litrů ovčího mléka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kdybyste věděli, kdo je můj táta, držíte hubu! Drsné VIDEO z Prahy. Opilý a naštvaný mladík se předvedl policistům
O pořádný rozruch se postaral arogantní mladík, kterého v neděli nad ránem v centru Prahy zadržela hlídka městské policie. Devatenáctiletý hoch rozbíjel pouliční osvětlení, na přivolané strážníky pak křičel, chrlil urážky a vyhrožoval jim svým mocným tatínkem. Incident měl dohru na služebně státní policie. Zlatá mládež v plné parádě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Nesahej na mě!“ Skandální VIDEO letí Českem: Maminka v šestinedělí brečí, protože ji vyhodili ze špitálu od dítěte. Ať jde spát na chodbu. Zavolali policii, bude to mít dohru
Nepříjemný zážitek z nemocnice v Ústí nad Labem popsala maminka pětitýdenního chlapce, který sem byl převezen se zápalem plic. Maminka s ním chtěla v nemocnici zůstat, ošetřující lékař jí to však zakázal a zavolal na ni policii. Petra Langová, která je aktivistkou Hnutí za aktivní mateřství a prosazuje například také dodržování práv žen a dětí v porodnicích, šla jako kamarádka dotyčnou maminku na JIP podpořit právě ve chvíli, kdy se incident odehrával. Jako důkaz si celou situaci zaznamenala na video, které na sociální síti zhlédlo už zhruba půl milionu lidí, zveřejněno bylo také v reportáži TV Prima, jež se případem zabývala. Celá situace, jak zdůraznila nemocnice, bude mít ještě dohru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Muslimští mladíci hrozili znásilněním spoře oděné Rakušance. Celý případ má dohru
Před několika týdny Rakousko pobouřilo video, na kterém skupina arabsky vyhlížejících mladíků vyhrožuje znásilněním rakouské ženě. Případem se konečně začala zabývat policie a vše nasvědčuje tomu, že by mohli přistěhovalci skončit před soudem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist