Ivan Štern: Komunisté – ač slábnou, zůstávají stále stejně nebezpeční
Komunisté nám zase vychytrale vytřeli zrak. Babišovu vládu podrží jedině, nebude-li tato vláda podporovat svévolné rozšiřování českých vojenských misí v zahraničí. S výjimkou, samozřejmě, misí, které mají povolení Rady bezpečnosti OSN anebo rovnou celé OSN.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 26.5.2018 v 18:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 26. 05. 2018

Související články

Hospodářské noviny přejí k Prvnímu máji: Levičákům nesmíte nechat strčit ani prstíček
Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk v textu upozorňuje na jednu okolnost, na kterou se dnes občas zapomíná. Říká se, že společnost hnědne, a podle Honzejka na tom něco je. Jenže tato skutečnost vhání mnohé lidi pod křídla levicových radikálů a tady je třeba říci, že levicoví radikálové – jako třeba komunisté – jsou stejně nebezpeční jako nacisté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Lubomír Vejražka: Jizvy zůstávají / Dědictví zla stále živé
Tento pátek vychází knížka „Jizvy zůstávají/Dědictví zla stále živé“, která vykresluje doposud nepříliš zpracované téma dětí politických vězňů nejen v období padesátých a šedesátých let minulého století, ale sleduje jejich příběhy až po dnešek. Kniha zachycuje drama, které se odehrávalo v mnohých rodinách politických vězňů včetně jejich manželek a dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ivan Štern: Další vláda projídá naši budoucnost, a opozice ne a ne se pochlapit
Další vláda (Babišova) v té nekončící řadě ztrátových rozpočtů připravuje státní rozpočet se zatnutou sekyrou. Opozice stejně jako v předchozích případech má jen plno řečí. Tím to končí. Pokolikáté se už dozvídáme, že v době hospodářského růstu není důvod připravovat státní rozpočet se ztrátou? A pokolikáté nám moudře sdělují tvůrci ztrátového rozpočtu, že oni jsou v tom nevinně, že jim takto nastavili rozpočtové poměry jejich…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.6.2018 v 20:41, zobrazit podobné
Ivan Štern: Pan poslanec Tomio Okamura si patrně sám sobě nerozumí
Tomio Okamura v pořadu „Máte slovo“ ujistil diváky, že v případě referenda o výstupu z Evropské unie by hlasoval proti vystoupení. Ovšem jen za předpokladu, že Evropská unie mezitím prodělá ozdravnou reformní kúru. Pokud se tak nestane, prohlásil, hlasoval by pro vystoupení.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.3.2018 v 22:41, zobrazit podobné
Rais (ANO): Ministryně školství odchází, otázky zůstávají
Stejně jako problémy českého školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ivan Langer: Babiš provedl promyšlený státní převrat. A stále nemá dost
Exministr vnitra za ODS Ivan Langer nenašel v rozhovoru pro E15 dobrého slova pro policisty a státní zástupce, v jejichž rukou se ocitl před jedenácti měsíci i on sám v kauze Vidkun. Titíž lidé dle jeho názoru pomohli k moci šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Langer hovoří doslova o státním převratu a varuje, že Babiš ještě stále nemá dost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Máme vůbec šanci se všem těm ekonomickým islámským imigrantům ubránit?
Z Bulharska k nám přicházejí zprávy o tom, že do Evropy z Turecka přicházejí stále častěji jen nevzdělaní a nebezpeční imigranti, kteří na Starý kontinent jdou pouze za lepším živobytím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ivan Poledník: Romský problém - 600 let marné snahy o soužití
Ivan Poledník upozorňuje na stále živý a palčivý problém soužití s cikánskou menšinou a připojuje text slovenského lékaře o jeho zkušenostech s tímto etnikem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Procházka (TOP 09): Vstup do eurozóny je strategickým zájmem ČR
EU se neustále mění a vyvíjí, ale její základní hodnoty a principy zůstávají neměnné, stejně jako vůle České republiky tyto hodnoty sdílet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Komunisté půjdou do voleb s heslem Mír, spravedlnost a bezpečí
Komunisté půjdou do podzimních sněmovních voleb s heslem „Mír ve světě, spravedlnost a bezpečí doma“. Po zasedání širšího vedení KSČM, které schválilo volební program i podobu volebního hesla, to ČTK řekl místopředseda KSČM zodpovědný za přípravu voleb Jiří Dolejš. Komunisté stále považují za cíl vybudování socialismu, chtějí ho dosáhnout postupnými kroky. V programu mají také třeba vystoupení z NATO či odmítání migračních kvót.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist