Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.376x, což odpovídá cca 228.333-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Česko- německý spisovatel Frýbort po rozhovoru v PL znovu přikládá: Kdypak jste naposledy slyšeli šíleného střelce křičet „Kristus je veliký“?
Český spisovatel žijící v Německu Luděk Frýbort, který v týdnu poskytl rozhovor serveru ParlamentníListy.cz, ve kterém mimo jiné popsal, jak německá policie uplatňuje na občany dvojí metr. Zatímco běloch prý může dostat ránu, černochovi se údajně nesmí ublížit. A nyní pokračuje v „jízdě“. Sepsal komentář, ve kterém se rozepsal o tom, proč podle jeho názoru muslimští migranti do Německa rozhodně nepatří. Pravil mimo jiné, že lidé si rozhodně nejsou rovni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2018

Související články

Obeznámený spisovatel Frýbort před německými volbami: Výsledky převratné nebudou, ale v podvědomí již došlo k podstatné změně...
Komentátor Luděk Frýbort se na serveru NeviditelnýPes.cz zamyslel nad nadcházejícími německými volbami a nad tím, co jejich výsledek bude znamenat pro Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kdyby dělal kravál běloch, tak bum bum, pendrek. Černoch? Ubližujete mu! Česko-německý spisovatel už nevydržel a promluvil
ROZHOVOR Z Německa stále ještě nevymizel pocit zahanbení za zločiny nacismu; a co by jinde bylo se vší rozhodností odmítnuto, v Německu vždy najde své dobrovolné advokáty. Tak vysvětluje v Hannoveru žijící český spisovatel Luděk Frýbort, jak je možné, že u našich západních sousedů mohou fungovat takové organizace jako iniciativa Pro Asyl a tzv. rady pro uprchlíky, které udělují pokyny, jak se při odvozu na letiště zpěčovat policii, a hlavně zveřejňují data připravovaných deportací, aby se jim dalo vyhnout. Autor románu Pod znamením půlměsíce také přibližuje, co vede policisty k tomu, aby i při výtržnostech zacházeli s migranty jako v rukavičkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zoufalství Merkelové a její vlády. Zcela se vytratilo to, co přivedlo Německo k úspěchu, píše spisovatel Frýbort
Komentátor Luděk Frýbort se na serveru NeviditelnyPes.cz zamyslel nad současnou situací nejen v Německu. Jak uvádí, zářijové volby znamenitě zamíchaly politickým gulášem a kancléřka Angela Merkelová neví, kudy kam.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zmrd, vyjádřila se směrem k Hradu partnerka (ne)pobodaného muslima z Vršovic
„Tisk v Říši již vyzývá obyvatelstvo k rozvážnému klidu.“ Tento status hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, kterým komentoval situaci po pátečním útoku šíleného střelce v Mnichově, si vyžádal řadu reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Spisovatel přichází s ohromujícími slovy. Někdo prý silvestrovské sexuální útoky v Kolíně nad Rýnem uměle vyvolal
Česko-německý spisovatel a žurnalista Tomáš Krystlík se rozepsal nad silvestrovskými událostmi v Kolíně nad Rýnem. Překvapilo jej, že se o opakování násilností z minulého silvestra pokoušelo stejně nebo více lidí než před rokem, podle původu převážně ze zemí severní Afriky. Jak dodává, policie však byla dobře připravena a vše zvládla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oceněný spisovatel: Zvládli bychom desítky tisíc muslimů. Chápu, že chtějí do Evropy, taky bych nechtěl do Libanonu
Spisovatel Marek Šindelka se domnívá, že Česko by zvládlo desítky tisíc muslimů. Uvedl to alespoň v rozhovoru s Pavlem Štruncem pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Česko-německý fond budoucnosti staví mosty porozumění mezi Čechy a Němci již dvacet let
Dvacet let práce ve prospěch reflexe složité historie česko-německých vztahů a zejména ve prospěch jejich dynamické současnosti i otevřené a pestré budoucnosti oslaví letos Česko-německý fond budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Jak velký musí být náš dluh, aby byl „velký"?
Asi jste již slyšeli to veselé povídání, jak se naše veřejné finance překvapivě zlepšují. Možná vás i čapnul lehký optimismus. Možná jste si řekli, že to bylo nějakého zbytečného plašení kolem Řecka či našeho rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Česko-německý fond schválil podporu další stovce projektů
Česko-německý fond budoucnosti (ČNFB) vynaloží 21 milionů na korun na více než stovku projektů, které podporují vztahy obou zemí. Fond to dnes oznámil v tiskové zprávě. Podpořené projekty jsou na obou stranách česko-německé hranice. Zhruba osm milionů korun připadá na obnovu památek, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Spisovatel Krystlík: Nacionálně-socialistické dekrety prezidenta Beneše jsou obdobou protižidovských norimberských zákonů. Zpovykaní Češi, vy budete tuto ostudu ještě pořád bránit?
ROZHOVOR „Zatímco protižidovské zákony Německé říše byly z německého poválečného právního řádu promptně odstraněny, obdobné nacionálně-socialistické dekrety prezidenta republiky (tzv. Benešovy) zbavující osoby německé a maďarské národnosti majetku a občanství (stejně jako židy ve třetí říši) a mnohé další dodnes platí. Je to nebetyčná ostuda a zpovykaní Češi tuto anomálii ještě brání!“ podivuje se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz česko-německý historik a spisovatel Tomáš Krystlík. Vysvětluje podrobně, kdo rozpoutal první a druhou světovou válku, či jak to bylo s Konradem Henleinem a Karlem Hermannem Frankem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist