Policie ČR: Operace "VOMBAT"
V rámci mezinárodní spolupráce orgánů činných v trestním řízení České republiky, Spojených států amerických a Australského společenství, se podařilo rozkrýt organizovanou skupinu obchodníků s kokainem a heroinem v řádech stovek kilogramů, působící na území čtyř kontinentů. Jen v České republice bylo doposud obviněno 60 osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 06. 2018

Související články

Policie prověřuje finanční operace v OKD
Policie zkoumá dříve uskutečněné finanční operace v těžební společnosti OKD. Uvedl to sever Neovlivní.cz s tím, že policisté prověřují, zda v uplynulých letech nebyly z firmy nezákonně vyváděny stovky milionů korun. Ostravský krajský soud poslal OKD v pondělí do úpadku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Společná operace členských zemí Interpolu se dotýká i České republiky
Celosvětová pátrací operace HYDRA 2016 je zaměřena na zefektivnění pátrání po uprchlých pachatelích vybrané trestné činnosti - pašování lidí. Hlavním úkolem této operace je zjišťování pobytu a zadržení vůdců skupin převaděčů a organizátorů této trestné činnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Policie ČR: V rámci ezinárodní operace "BAT" byla zadržena organizovaná skupina pachatelů
V rámci mezinárodní operace „BAT“ se detektivům Národní protidrogové centrály služby kriminální policie a vyšetřování ve spolupráci s příslušníky Pohraniční stráže Polské republiky podařilo na území obou států odhalit a zadržet kompletní devatenáctičlennou organizovanou skupinu pachatelů, zabývající se nelegální velkoobjemovou výrobou a rozsáhlým obchodem s metamfetaminem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Mezinárodní operace „ALTIMA“
V rámci mezinárodní operace českých a srbských policejních orgánů zadrželi policisté Národní protidrogové centrály na území České republiky tři členy organizované skupiny osob, zabývající se rozsáhlou mezinárodní drogovou trestnou činností spojenou s obchodem kokainem. Další dvě osoby, včetně hlavního organizátora trestné činnosti, byly zadrženy Službou pro boj s organizovaným zločinem Policie Srbské republiky na jejich území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Národní protidrogová centrála SKPV PČR: Operace "LOM"
V rámci operace „LOM“ se detektivům Národní protidrogové centrály služby kriminální policie a vyšetřování podařilo počátkem září 2016 po půlročním prověřování odhalit a zadržet kompletní patnáctičlennou organizovanou skupinu pachatelů, zabývající se nelegální velkoobjemovou výrobou a rozsáhlým obchodem s metamfetaminem a marihuanou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Operace TRAJEKT
Dne 7. července 2016 proběhla na území České republiky a Švédského království závěrečná realizace společné operace policejních orgánů České republiky, Švédského království a Maďarské republiky vedená pod krycím názvem „TRAJECT“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Operace TRIP - další obviněný
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu, sekce organizovaného zločinu, odboru obchodu s lidmi a nelegální migrace, v uplynulých dnech provedli další procesní úkony v rámci operace s krycím názvem "TRIP", která se týkala převozů nelegálních migrantů přes několik evropských zemí do Spolkové republiky Německo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Operace TRIAGE
V souvislosti se sobotním vyjádřením britské premiérky Theresy Mayové na bezpečnostní konferenci v Mnichově o rozbití „gangu otrokářů“ poskytuje Národní centrála proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) informace k tomuto případu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Operace „SALVADOR“ se vydařila
Spolupráce na mezinárodní úrovni se opět vyplatila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Operace TRIP – ukončení vyšetřování
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), sekce organizovaného zločinu, odboru obchodu s lidmi a nelegální migrace, v uplynulých dnech ukončili vyšetřování mezinárodní organizované skupiny převaděčů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist