Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.167x, což odpovídá cca 217.428-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To jsou slova: Raději nečíst. Okamura získal známé jméno, na které zatím nikdo neplival. Teď přišel Cikrt, Wollner, Janda...
Podpora hnutí SPD se stává v očích „citlivých liberálů“ neodpustitelným stigmatem bez ohledu na předchozí zásluhy. Naposledy se o tom přesvědčil předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása, který neudělal nic víc, než že s Okamurovým hnutím spolupracoval na programu pro komunální volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2018

Související články

Do války kolem Šlachty promluvil významný muž z ČT: Víte, pan Babiš...
Nositel ceny Ferdinanda Peroutky za rok 2015 a šéfredaktor sekce reportážní žurnalistiky České televize Marek Wollner se vyjádřil k případu Roberta Šlachty, kterého se ze všech sil zastává majitel Agrofertu, šéf hnutí ANO a jeho spolustraníci. Wollner v této souvislosti zmínil i jméno prezidenta Miloše Zemana. Ani jednomu ze zmíněných politiků se jeho slova líbit nebudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Šmejdi, podvraťáci! Marek Wollner dostal dopis, v ČT asi bylo veselo
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner se na svém facebookovém profilu pochlubil dopisem, který dostal od čtenáře. Wollnerovi fanoušci pak zaslali slova podpory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
ČT: Marek Wollner získal prestižní Cenu Ferdinanda Peroutky
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner dnes obdržel prestižní novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Tomáš Cikrt o zdraví prezidenta: A tohle považuji opravdu za děsivé...
Tomáš Cikrt býval před lety mluvčím ministra zdravotnictví za ODS Tomáše Julínka. Dnes tento muž vede Zdravotnický deník. Moderátor Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu Jan Moláček se svého hosta zeptal především na zdraví prezidenta Miloše Zemana. Cikrt se nadechl a spustil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Že ČT nadržovala TOP 09? Marek Wollner vrací úder
Dramaturg a reportér pořadu Reportéři ČT Marek Wollner kroutí hlavou nad tím, kdo se to snaží dostat do Rady Českého rozhlasu. Členem Rady by se rád stal Jan Křeček, muž, který sepsal studii, podle které Česká televize údajně nadržovala TOP 09. Wollner o Křečkovi napsal pár řádek. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Tomáš Cikrt: Pravda o zdraví Miloše Zemana...
Bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt se pro server Info.cz vyjádřil ke zdravotnímu stavu prezidenta republiky Miloše Zemana. Vážně pochybuje nad informacemi, které poskytuje v této otázce Pražský hrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Drandil na vozíčku, co má být? Tomáš Cikrt se překvapivě vyjádřil o Zemanovi, ale i Topolánkovi
ROZHOVOR „Dělení pravice na kalouskovce, klausovce, fialovce, topolánkovce a nevím koho ještě, je kontraproduktivní. Rozdrobená pravice se nikdy k vládě neprobojuje. Proevropští liberálové a euroskeptičtí konzervativci jsou odsouzeni ke spojenectví,“ myslí si v rozhovoru pro PL.cz šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt. „Fandím proto Petru Fialovi, je trpělivý, slušný a jde správným směrem integrace širokého názorového spektra pravicových až středopravicových voličů. Pokud se v čele ODS udrží, může vyhrát příští volby. Nikdo není dokonalý, vždycky něco chybí, „jeden suchar, druhý chachar“, oba ale demokraté. Topolánek nebo Fiala – jsou dvě různé cesty k témuž cíli, kráčím tedy po té, která je k dispozici,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jak se „podělal“ zákon o zákazu kouření. Tomáš Cikrt sepsal vtipné vyprávění
Neotřelým způsobem popsal peripetie, které vedly k neschválení protikuřáckého zákona, bývalý mluvčí ministra zdravotnictví Tomáš Cikrt na serveru Zdravotnický deník. Podle Cikrta za neschválením zákona nebyl ani tak koaliční naschvál, jako spíše vzpoura lékařů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Komunisti asi nevymřou tak rychle, jak jsme doufali, lituje Tomáš Cikrt. Zemanovi jsou už všichni ukradení, chce jen provokovat
ROZHOVOR „Komunista, který by neuznával ani ‚Vítězný únor‘, ani monopol moci a považoval politické procesy za zločiny, není komunista, ale socialista. To všechno Zeman ví. Jenže jeho baví provokovat. Provokuje komunisty stejně jako demokraty. Všichni jsou mu ukradení. Komunisty potřebuje na to, aby mohl držet v šachu Babiše,“ tvrdí novinář, někdejší mluvčí Ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt. Reaguje tak na fakt, že na víkendovém sjezdu KSČM promluvil prezident Miloš Zeman a „kázal“ směrem ke straníkům. „Naštval jak ty, kteří si myslí, že měl být na bohoslužbě, tak komunisty tím, co jim na sjezdu říkal. Je ve svém živlu...,“ usmívá se Cikrt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Tomáš Cikrt vyzývá pravici k boji proti Babišovi. A Kalousek? Jeden z nejschopnějších polistopadových politiků
ROZHOVOR "Hnutí ANO je vnitřně nedemokratické uskupení, které vede bývalý STBák a které ohrožuje demokratickou podstatu naší země a svobodu nás všech, v tomto smyslu je stejně zhoubné jako hnutí komunistické," nebere si servítky v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Tomáš Cikrt, bývalý výrazný mluvčí ministra zdravotnictví, nyní šéfredaktor Zdravotnického deníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2016 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist