Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.205x, což odpovídá cca 167.232-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Státní vlajka by se neměla hanobit, natož vytahovat z vaginy!“, „A není to subjektivní hodnocení?“ Profesor Osolsobě debatoval s mladičkým studentem a velmi často nevěřil vlastním uším
Brněnská studentská televize Studex pozvala do studia profesora Petra Osolsobě. Ten odstoupil z umělecké rady brněnské JAMU v reakci na kontroverzní představení Vaše násilí, naše násilí na tamním divadelním festivalu. S moderátorem z řad studentů se „střetl“ poměrně tvrdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 20. 06. 2018

Související články

Ještě drsnější varování pro USA ze Severní Koreje. Novinář BBC nevěřil vlastním uším: Ne že budou čekat, co Trump udělá, ale...
Severní Korea v posledních dnech nijak neskrývá svoji averzi vůči všemu „západnímu“. Přesto se podařilo britskému novináři z BBC Johnu Sudworthovi udělat rozhovor s vysokým představitelem ministerstva vnitra Han Song-ryolem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Morální hnus, největší hrubost v dějinách divadla. Vy po té ostudě ještě budete nadávat lidem do „fašistů“? Profesor divadelní fakulty nevydýchal brněnské „divadlo“
Představení hry Vaše násilí a naše násilí má další dohru. Z Umělecké rady DIFA JAMU se po čtrnácti letech rozhodl odejít profesor Petr Osolsobě. Informoval o tom v dopise, ve kterém oslovuje rektora, děkana a členy umělecké rady Divadelní fakulty Janáčkovy akademie múzických umění. Vyjádřil se k samotné hře i k postoji Umělecké rady DIFA. „Divíme se hrubnutí společnosti a neřekneme nic k největší hrubosti v moderních dějinách českého divadla, na brněnské scéně a v našem uměleckém odvětví, za něž neseme zvláštní odpovědnost,“ píše mimo jiné profesor Osolsobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jsem šokován! Mirek Topolánek nevěří vlastním uším, co dnes prohlásil Drahoš
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš se v dnešním rozhovoru s Pavlem Štruncem na Info.cz vyjádřil, že by jmenoval menšinovou vládu s podporou komunistů a SPD za předpokladu, že by měla předem domluvenou důvěru Poslanecké sněmovny. Jeho vyjádření ale velmi pobouřilo jeho konkurenta v boji o Hrad Mirka Topolánka. „Jsem šokován. Tato otočka o sto osmdesát stupňů dokazuje, že není hodnotově pevný pro funkci prezidenta republiky,“ napsal v reakci na Drahošovo prohlášení na svém Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Lošťák (SaS): Lanovka na Kamechy - lano pro Hollana
Když jsem v tisku četl zprávu, že místo plánovaného prodloužení tramvaje do bystrckého sídelního celku Kamechy se uvažuje o stavbě lanovky, nevěřil jsem vlastním očím. Není přece Apríla! Bohužel nejde o žert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Martin Pecina: Ruská propaganda existuje. Ale ti, které nazývám pražskou kavárnou, jsou daleko nebezpečnější. Ovládají ČT a další média
ROZHOVOR „Když jsem po útoku v Berlíně slyšel Věru Jourovou, jak hovoří o opatřeních proti terorismu, nevěřil jsem vlastním uším,“ uvádí někdejší dvojnásobný ministr vnitra a bezpečnostní expert Martin Pecina. Svá kritická slova pak ještě vysvětluje: „Místo toho, aby se začalo se skutečným bojem s pašeráky lidí, místo toho, aby se zahájily deportace nelegálních migrantů, Evropská komise uvažuje o omezení internetových plateb a anonymních mobilních čísel. Ti lidé jsou už úplně mimo realitu. Copak teroristé potřebují anonymní telefony? To jsou úvahy úředníků za skleněnou stěnou, kteří vůbec netuší, co se děje venku…“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Lůza na Národní
Když jsem dnes ráno (17. listopadu 2018) otevřel veřejnoprávní zpravodajský server ČTK, nevěřil jsem vlastním očím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Eva Zažímalová: Hodnocení výzkumu není drahé, ale velmi náročné
Do posledního hodnocení výzkumu v rámci Akademie věd se zapojilo více než tisíc hodnotitelů. „Většina z nich byla ze zahraničí,“ říká v exkluzivním rozhovoru nová předsedkyně Akademie věd Eva Zažímalová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Kauza „divadlo v Brně“: Začátek revoluce, lidé povstali, píše Hampl. Zákeřná akce proti nám s utajeným účelem, ohromuje Klára Samková
Kauza divadelního představení z brněnského festivalu, které obohatilo diváky výjevy Ježíše znásilňujícího muslimku či vytahování české vlajky z vaginy nahé herečky, si i po několika dnech stále žije vlastním životem. Velmi rázně se k němu vyjádřila například advokátka Klára Samková anebo advokát Pavel Hasenkopf, podle kterého jsme se ocitli v regulérní válce proti současné společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO ,,Výtlem" Donaldu Trumpovi: Svět se v OSN postavil proti Americe. Tereza Spencerová nevěří vlastním uším
Projev prezidenta Spojených států amerických patří na plenárním jednání Valného shromáždění OSN v New Yorku tradičně k těm nejsledovanějším. Letošní expozé Donalda Trumpa patřilo k těm nejtvrdším. A také schytalo množství kritiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 32 – Svoboda je jen tam, kde se o ní nemusí mluvit
Všimli jste si, jak nenápadně, téměř bez mediálního, natož politického povšimnutí prošlo mezi prsty času jedno velmi kulaté a velmi poučné výročí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist