Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.178x, což odpovídá cca 218.002-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To vás nepřekvapí: Zástupci veřejnoprávních médií se shodli, že veřejnoprávní média jsou zárukou svobody projevu
Český rozhlas ve spolupráci s BBC, Velvyslanectvím České republiky ve Spojeném království a Evropskou vysílací unií uspořádal konferenci s podtitulem Truth and Power v londýnském sídle BBC. Hlavním tématem jednotlivých vystoupení byla budoucnost veřejnoprávních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 06. 2018

Související články

V Polsku se křičí kvůli chystané změně u veřejnoprávních médií. A věc se přenesla i k nám
U našich severních sousedů ve sporu o veřejnoprávní média přituhuje. Ředitelé jednotlivých stanic polské veřejnoprávní televize TVP odstoupili v poslední den loňského roku ze svých funkcí. Na Nový rok to uvedla webová stránka listu Gazeta Wyborcza. Reagovali tím na čtvrteční schválení sporné novely zákona o veřejnoprávních médiích v parlamentu, která vládní straně Právo a spravedlnost (PiS) umožní dosazovat do vedoucích funkcí své lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Veřejnoprávní média a speciálně ČT
Kdypak se šéfové veřejnoprávních medií přihlásí dobrovolně a eticky k povinnostem "veřejného funkcionáře" = přiznání majetku před a v průběhu funkce (na jeho konci)?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Český rozhlas a BBC organizují konferenci o významu veřejnoprávních médií
Pod titulem Truth & Power se 19. června v Londýně uskuteční společná konference Českého rozhlasu a BBC věnující se roli veřejnoprávních médií. Více než desítka řečníků z významných evropských mediálních institucí bude diskutovat o budoucnosti veřejnoprávních médií ve stále se měnícím mediálním a politickém prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Kavárna, Halík, rádoby intelektuálové. Přes veřejnoprávní média chtějí manipulovat. Starší lidi neobalamutí, tak jdou po studentech a žácích, udeřil mediální znalec
ROZHOVOR Mediální analytik Jiří Mikeš vidí v současné finanční situaci veřejnoprávních médií východisko: „Udělat z České televize a Českého rozhlasu jedno veřejnoprávní médium se společnými rozpočtem.“ Podle Mikeše obě média bojují s nepříjemným dědictvím po bývalém vedení. A když se poslanci ODS Miroslava Němcová a Zbyněk Stanjura pustili do generálního ředitele ČRo Reného Zavorala, měl prý raději odejít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
ODS: Útoky prezidenta Zemana na veřejnoprávní média jsou naprosto nepřijatelné
Miloš Zeman ve svém inauguračním projevu zaútočil na veřejnoprávní média, konkrétně Českou televizi. Občanští demokraté považují útoky hlavy státu na Českou televizi za nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Hrozí velká manipulace s názory lidí, veřejnoprávní média by měla být objektivní, tvrdí Hana Marvanová
Poslanci v čele s Martinem Komárkem z Babišova hnutí ANO chtějí změnit dosavadní systém kontroly veřejnoprávní České televize a veřejnoprávního Českého rozhlasu. Advokátka Hana Marvanová tuto snahu vítá. V komentáři pro server Lidovky.cz si klade otázku, kdo se bouří proti údajnému odpolitizování veřejnoprávních médií a proč se toho bojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Zahradil (ODS): Svoboda médií je v pořádku, oligarchu musíme porazit ve volbách
Téma svobody médií v České republice na půdu Evropského parlamentu nepatří. Na mediálním trhu stále převládá konkurence a pluralita, neexistuje cenzura a dobře fungují i veřejnoprávní média, řekl v rozpravě Evropského parlamentu europoslanec Jan Zahradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Peroutka se musí z propagandistických médií točit v hrobě jak ventilátor. Ale letos už lidé pochopili, co jsou zač. Zkušený analytik rozebírá zásadní přelom roku 2016
ROZHOVOR Důsledkem mediálního zlomu, k němuž došlo ve Spojeném království i v USA, jsou takové letošní události jako brexit a zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem. Podle mediálního analytika a bývalého ředitele Slovenské televize Radima Hrehy však už i česká veřejnost ztrácí důvěru k produkci tradičních médií včetně veřejnoprávních, a tak stále více sleduje internetová média. Kritiku České televize a Českého rozhlasu opírá i o to, jak si v souvislosti s prezidentskými volbami v USA počínali oba tamní veřejnoprávní zpravodajové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Na obranu Janka Kroupy vyrazil i jeho otec, bývalý předseda ODA. Burcuje k obraně veřejnoprávních médií
Do sporu reportéra Českého rozhlasu Janka Kroupy, generálního ředitele veřejnoprávního média Reného Zavorala a zaměstnanců, kteří se proti jeho postupu ohradili peticí, se vložil i bývalý šéf ODA a otec Janka Kroupy Daniel Kroupa. Má strach, zda se povede uchránit veřejnoprávní média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Mainstreamová media nehlásají mainstreamové názory
Soudě podle ohlasu čtenářů a názorů vyjádřených ve všemožných diskuzích, jsou mainstreamovými názory kritika EU, migrace, islámu, naší vládnoucí politické garnitury a také paradoxně mainstreamových veřejnoprávních médií.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.7.2017 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist