Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tito lidé si zadarmo udělali výlet na olympiádu. Například náměstkyně- kamarádka paní Valachové
Na olympiádu zadarmo? Jednoduché, pojďte do státní správy. Česká unie sportu si vyžádala seznam politiků a úředníků, kteří se na náklady olympijského výboru letěli podívat na olympiádu. Se zprávou přišla Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 19:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 06. 2018

Související články

Tito ministerští úředníci jezdí za veřejné peníze na výlet na olympiádu. Šéf sportovců slibuje konkrétní jména
Předseda České unie sportu (ČUS) Miroslav Jansta byl přibližně před rokem obviněn v kauze rozdělování dotací pro sport. Dodnes doufá, že bude očištěn. A navíc hrozí, že přejde do protiútoku a zveřejní jména úředníků, kteří podle jeho názoru zneužívali dotace určené na sport k výletům po světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Na postu předsedy EK se nic nezmění.
Paní Ursula von der Leyen se vyjádřila, že bude usilovat o to, aby Evropská unie do r. 2050 dosáhla uhlíkové neutrality. Ví ta paní, co vůbec pronesla? Její kamarádka Merkelová by jí snad mohla poučit, neboť je vystudovaný chemik.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.7.2019 v 12:40, zobrazit podobné
S Peltou měla dělit dotace. Náměstkyně ministryně míří ven z vazby
Bývalá náměstkyně ministryně školství Kateřiny Valachové (ČSSD) Simona Kratochvílová byla propuštěna z vazby. V ní byla kvůli obvinění ze zmanipulování sportovních dotací. Informaci přinesl web České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Hřib – satan
Jednou mojí mámě důchodkyni volala telefonem její kamarádka z mládí, ze Sokola. Ztratila jsem se, přijď mě najít. Jsem na Bílý Hoře. Máma odjela z Vršovic a svou kamarádku našla. Ta si asi udělala výlet do Hvězdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pelta a náměstkyně Valachové do vazby. Soud rozhodl
Šéf Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta i náměstkyně ministryně školství pro sport Simona Kratochvílová skončili ve vazbě. Důvodem jsou dotační programy ministerstva školství pro sport. Informaci přinesl zpravodajský server České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Vybuchne bomba? Bude zveřejněno, kdo jezdil zadarmo na olympiádu
Rozhovor se šéfem České unie sportu Miroslavem Janstou přinesla dnešní MF Dnes. Dnes je to totiž rok, co došlo k zatýkání sportovních bossů a úředníků ministerstva školství, kteří měli na starosti rozdělování dotací na sport.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Smažko, kriminálníku! Zrušená akce ve Sněmovně otřásla Českem: Bordel na všech stranách
Poslanec Milan Pour za ANO plánoval konferenci o rodině v 21. století. Ale celá věc byla na poslední chvíli zrušena, protože se diskuze měl účastnit britský aktivista Tommy Robinson, médii označovaný za ultrapravicového. Jeho pozvání vadilo například předsedovi Pirátů Bartošovi. Když Pour oznámil, že akci ruší, sesypala se na něj obvinění, že je zbabělec, který se zalekne „smažky z Antify“. A hosté ze Slovenska? Ti si zřejmě udělali výlet nadarmo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Marek Herman, Jiří Halda: Paní ministryně, dvouleté děti do školky nepatří
Otevřený dopis odstupující ministryni školství Kateřině Valachové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Ne studenti, ale byznysmeni musí jezdit vlaky zdarma
Návrh sociální demokracie na zvedení bezplatného cestování pro studenty a seniory je zásadně špatný. Tito lidé už vlaky jezdí, proto je třeba přilákat nové potenciální cestující, například podnikatele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jasný názor na migraci. Známý herec Dvořák, který se nebojí říct, že volil Zemana: Nejsme zvyklí na muslimské menšiny. Tito lidé jsou pro nás nečitelní. A když vidíme, co se děje v Německu...
ROZHOVOR „Myslím si, že Miloš Zeman dělá vyváženou politiku jak ke spojencům v NATO a v Evropské unii, tak zároveň i vůči Rusku,“ říká jihočeský herec Jan Dvořák, kterého diváci mohu znát například i ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Vyprávěj. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o Miloši Zemanovi, ale například i o současném Rusku, o Evropské unii i o migraci. „Tito lidé například ze Sýrie nebo z Turecka pro nás nejsou čitelní. A propaganda, která nám to bude vysvětlovat jako hlupákům, že to je v pořádku, že je to obohacení? Tak to vidí snad už každý, že to je nesmysl,“ říká oblíbený herec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist