Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.205x, což odpovídá cca 167.232-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prostě je sem všechny pozveme, říká Evropská unie. Nadšení Bruselu pro „obohacování“ z Afriky rozhodně neuvadá, dokazuje zpráva
Na nedávné, už páté Euro-africké ministerské konferenci o migraci a rozvoji v Marrákeši zaznělo, že migrace je pro nás všechny prioritou. Publicistka, právnička a politická analytička Judith Bergmanová ovšem ve svém textu pro Gatestone Institute upozorňuje, že zatímco zastavení ilegální migrace zůstává středem pozornosti, tak na původní cíl – odradit obyvatele Afriky od migrace do Evropy – se úplně zapomíná. Potvrdila to i závěrečná deklarace ze zmíněné konference, v níž se praví, že legální migrace z Afriky je pro Evropu přínosná. Maďarsko, které ji jako jediné nepodepsalo, ukázalo, že na rozdíl od ostatních zemí EU respektuje mínění svých občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 20:34, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 06. 2018

Související články

Rozvoral (SPD): Evropská unie je ohledně migrace neschopná a pouze jen slibuje
Evropská unie dokazuje svoji neschopnost, neumí rychle zavést opatření k zabránění vstupu imigrantů do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Evropská unie si udržuje pozici velmoci
„Evropská unie je druhou největší ekonomikou světa. Po odchodu Spojeného království se však Evropská unie propadne na třetí místo a předstihnou ji Spojené státy,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Evropská unie není jen kasička na peníze, je mnohem víc
Evropská kvalita života pro všechny. Koalice STAN, regionálních hnutí a TOP 09 představila priority pro eurovolby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Evropská komise svolala k migraci na neděli do Bruselu minisummit
V neděli se v Bruselu uskuteční neformální schůzka šéfů států a vlád několika členských zemí Evropské unie na téma migrace a azylové politiky. Dnešní informaci agentury APA potvrdila Evropská komise. V prohlášení dodala, že pozvala „zainteresované“ státy; Česko podle mluvčí vlády Barbory Peterové na schůzce zastoupeno nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Churchill, de Gaulle, Masaryk. Takové teď potřebuje Evropská unie, stojí v komentáři
Milan Mundier v komentáři pro server Literárky.cz sepsal komentář, v němž prozradil, s jakým nadšením hlasoval pro vstup České republiky do Evropské unie. Dnes je ale jeho nadšení pryč a klade si otázku, co bude s Evropskou unií, s tím obrovským úřednickým molochem, dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kvóty jsou špatné, ale Juncker nechce ztratit tvář. Evropa není Ježíš, říká Stropnický
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) prohlásil v rozhovoru pro iDNES.cz, že Evropa prostě není nafukovací a nemůže pojmout všechny obyvatele Afriky. Evropa není Ježíš, řekl doslova Stropnický. A to nebylo zdaleka všechno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Palác Europa - "nové srdce" EU
Evropská unie si do nového roku nadělila velkolepý palác v Bruselu za 321 milionů eur, který se stane centrem všeho dění a  "srdcem" celé Unie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.1.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová se začíná z chování Bruselu skutečně děsit. Sledujeme zestátňování soukromého sektoru v přímém přenosu
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Do Evropské unie vtrhl socialismus, říká bez jakékoli nadsázky Markéta Šichtařová. A netvrdí to jen proto, že předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani přišel s návrhem, aby se roční rozpočet EU zvýšil ze 140 miliard na 280 miliard eur. Analytička upozorňuje, že čím větší rozpočet, tím větší přerozdělování, a tím větší moc Bruselu. Čím větší rozpočet pro EU, tím víc peněz musíme vybrat od jednotlivců. Je to v podstatě zestátňování soukromého sektoru v přímém přenosu, a tak ji jako občanku postkomunistické země taková Evropská unie děsí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Skupina lidí prostě nenávidí Babiše, říká Martin Komárek. Je skutečně malá, ale je zveličená, protože ji pouští do televize a rozhlasu
ROZHOVOR „Německo i celá západní Evropa vstřícnost přehnala. Státníci nedomysleli, do jaké míry to změní vnitropolitickou situaci v jejich zemích a že naštvou řadu svých občanů,“ říká k migrační krizi Martin Komárek (ANO). Náruč podle něj můžeme mít otevřenou jen do té míry, abychom nepoškodili sami sebe, a Evropská unie už samu sebe poškodila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Evropská unie je ohrožena, straší Evropský parlament. Rozjíždí velkou záchrannou akci
Evropská parlament varuje: Evropská unie je v sázce. Vyčlení tedy peníze, které mají občany přimět jít k volbám a Unii podpořit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist