Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zdechovský kritizuje aktivisty, co nám radí nemnožit se. Proč to nenavrhnou v Africe?
Tomáš Zdechovský, europoslanec za KDU-ČSL, se v novém příspěvku na svém blogu věnuje antinatalistům, tedy lidem, kteří jsou proti rození dětí. Jak k tomu přišel? Zaujala ho zpráva, kterou jistá organizace poslala princi Williamovi a jeho manželce Kate.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Zdechovský (KDU-ČSL): Nejhorší zklamání - setkání se zastánkyněmi tzv. ženských práv a ekologickými aktivisty
Co považuji za svůj osobní úspěch na půdě EP a co mě naopak zklamalo
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Zdechovský se nezvykle tvrdě opřel do současné EU. Promluvil i o změnách v KDU-ČSL
ROZHOVOR Jean-Claude Juncker? Žádnou funkci by neměl vykonávat a s ním i polovina jeho komise. A předseda Evropské rady? K ničemu. Europoslanec Tomáš Zdechovský by rád vyházel značnou část bruselského establishmentu se slovy: „Neefektivní!“ Výhrady má k fungování Evropské rady i parlamentu. Agentury? Některé zrušit, další sloučit. „EU se zabývá minoritními problémy a dává je na roveň těm důležitým a existenčním,“ kritizuje a žádá reformy. A co posílení pravomocí členských států? Zbytečné. Stejně bychom na jednání poslali totálně nekompetentního úředníka, který by se jen divil, co se odhlasovalo. Zdechovský se vyjádřil i k volbě předsedy KDU-ČSL. Další funkci by měl pro Jiřího Čunka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Záložák Zdechovský. Europoslanec učinil zásadní krok
Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský se na svém facebookovém profilu pochlubil kladným vyřízením žádosti o zařazení do aktivní zálohy. Podle svých slov o tomto kroku uvažoval tři roky. A zároveň zdůvodnil, proč tomu tak chtěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Obyvatelé Londýna se bouří v ulicích a sepisují petice. Kvůli „politickému vězni“, který tvrdě kritizuje islám
Po zatčení britského aktivisty a kritika islámu Tommyho Robinsona se v Londýně konalo již několik demonstrací. Tisíce lidí protestují a označují Robinsona za politického vězně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Budeme vás věšet na lampách, vyhrožovali nám. Zdechovský promluvil o sporu s Okamurou
Lidé nám začali vyhrožovat, že nás budou věšet na sloupech veřejného osvětlení. Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč museli podat trestní oznámení na šéfa hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Podívejte se, co provádí George Soros v Africe
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Rychle se šířící hoax o přijímání klimatických uprchlíků
Už dlouho jsem neviděl článek, který by obsahoval tolik nesmyslů, jako výtvor Štěpána Chába nazvaný Imigranti? Je jim v Africe vedro, tak si je koukejte nakýblovat do baráku, který vyšel na serveru Krajské listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Lidovci teď nehledají ženicha. Zdechovský promlouvá také o tom, jak to bylo s „konferencí s Robinsonem“ a o podrazu v Bruselu
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Nejsme strana, která v současné době hledá ženicha. Jsme poměrně dost samostatně zaměření a chceme v tuto chvíli jít svým směrem,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o KDU-ČSL europoslanec Tomáš Zdechovský. Připouští ale, že před parlamentními volbami se přirozeně nabízí spolupráce s ODS s cílem porazit Andreje Babiše. Vyjadřuje se i ke schválené copyrightové směrnici, proti níž on sám hlasoval, i ke zrušené konferenci, na které chtěl původně vystoupit o Barnevernetu, ale která byla zrušena kvůli účasti protiislámského aktivisty Tommyho Robinsona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Uprchlíky Česko přijímat musí, napsal čtenářům europoslanec Zdechovský
Z PROFILŮ Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné prozradil, proč Česko musí přijímat uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Omezte migraci, radí Clintonová Evropě. Zde je důvod, proč to řekla
Neúspěšná prezidentská kandidátka v posledních volbách ve Spojených státech Hillary Clintonová radí Evropě, aby omezila migraci. Vezme tak podle ní vítr z plachet pravicovým populistům. Píše to dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist