Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Severoatlantickou alianci nepotřebujeme... Na Václaváku se protestovalo proti NATO
Na Václavském náměstí v centru Prahy dnes přibližně stovka lidí protestovala proti NATO a proti členství ČR v této alianci. Akci svolalo České mírové hnutí za podpory iniciativy Ne základnám v souvislosti se začínajícím summitem Severoatlantické aliance, který se koná v Bruselu. Nad hlavami demonstrujících se objevily vlajky Českého mírového hnutí i Komunistického svazu mládeže. Přítomní podepisovali petici požadující zastavení vojenských aktivit na území ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

V Česku vznikne satelitní centrum pro armádní rozvědku a NATO
V Česku vznikne satelitní centrum pro tuzemskou armádní rozvědku a Severoatlantickou alianci (NATO). Středisko může zpracováním snímků z družic pomoci i záchranářům při sledování živelných pohrom, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Takhle to vypadá, když si stíhačka z Ruska a letoun NATO poměřují síly
Napětí mezi Ruskou federací a Severoatlantickou aliancí nepolevuje. Dokazuje to i incident, k němuž údajně došlo v mezinárodním vzdušném prostoru, když ruský ministr obrany Sergej Šojgu přelétal do ruské Kaliningradské oblasti. Stroj ministra sledovala stíhačka NATO a v jistou chvíli se napětí na obloze dalo krájet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Český generál NATO vidí možnosti pro zlepšení vztahů s Ruskem
Zlepšení vztahů mezi Severoatlantickou aliancí a Ruskem je možné, v dialogu je nutné pokročit od vágních témat ke konkrétním věcem. Podle agentury TASS to dnes prohlásil český generál Petr Pavel, který je šéfem Vojenského výboru NATO, tedy nejvyššího vojenského orgánu aliance. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Generál Pavel varuje. Můžeme prý očekávat další ruské útoky
Evropa musí od Ruska očekávat další falešné zprávy, jejichž cílem bude podkopat důvěru v Severoatlantickou alianci. V rozhovoru s agenturou Reuters to na bezpečnostní konferenci v Mnichově dnes řekl šéf Vojenského výboru NATO Petr Pavel. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bylo třeba hájit kosovské životy, říkal Havel. Zeman věc označil za chybu. Včera uplynulo 20 let od bombardování Jugoslávie
Srbsko i nezávislé Kosovo, které Srbové stále považují za své území, si připomněly události staré dvacet let. Připomněly si začátek bombardování Severoatlantickou aliancí. NATO se tímto vojenským aktem prý pokoušelo zastavit genocidu probíhající v Kosovu. Tak to alespoň popisuje většina států Aliance. Srbové to vnímají jinak. Dívají se na NATO jako na agresora, který bezdůvodně zabíjel jejich spoluobčany, a to včetně žen a dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Marek Obrtel: Vánoční zamyšlení nad velikostí jedné významné osobnosti aneb Kým byl Rajko Doleček?
Dvacátého třetího prosince 2017, je tomu přesně tři roky, co jsem otevřeným dopisem ministru obrany vrátil svá válečná vyznamenání z misí NATO a ostře se v něm vymezil proti mezinárodním zločinům, páchaným Severoatlantickou aliancí, proti vazalským praktikám a nekorektní mezinárodní politice našeho státu, proti nesmyslným protiruským sankcím a podpořil jsem v něm prezidenta České republiky za jeho vlastenecký přístup k řešení závažných otázek vnitřní i mezinárodní politiky v kontrastu s tím, jak postupovali jiní političtí představitelé našeho státu, nejen ve spolupráci s tehdejším velvyslancem Spojených států amerických Andrew Schapirem…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Na protest proti NATO v centru Prahy přišly desítky lidí
Několik desítek lidí přišlo dnes dopoledne do centra Prahy na Václavské náměstí na demonstraci proti NATO a proti členství ČR v této alianci. Akci svolalo České mírové hnutí za podpory iniciativy Ne základnám v souvislosti s nadcházejícím summitem Severoatlantické aliance, který se koncem května uskuteční v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zuzana Bubílková naháněla po Václaváku myslivce
Moderátorka Zuzana Bubílková ve středeční Kauze dne Rádia impuls zavítala na demonstraci na Václavské náměstí, kde se protestovalo proti nesmyslné směrnici EU omezující legální držení zbraní. Myslivec Pavel Chlebeček ocenil českou vládu, že se tentokrát snažila bojovat proti nesmyslu Evropského parlamentu, kterému pořádně vyčinil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Musíme posílit schopnost odstrašení, shodli se prezidenti zemí NATO
Hlavy devíti států střední a východní Evropy dnes ve Varšavě vybídly Severoatlantickou alianci, aby – po pozemních silách – posílila své „východní křídlo“ také o letecké a námořní jednotky. Uvedl to hostitel schůzky, polský prezident Andrzej Duda, jehož citovala tisková agentura PAP. Prezidenta Miloše Zemana ve Varšavě zastupoval předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Rusko je nešťastné ze současného světového řádu, říká generál Pavel. A pokud jde o NATO...
Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ, a proto není spokojené se současným uspořádáním světa a vede konfrontační politiku vůči Severoatlantické alianci. Na konferenci Stratcom summit v Praze to dnes řekl předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel, který označil Rusko za jednu ze dvou největších aktuálních výzev pro alianci. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist