Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.078x, což odpovídá cca 212.784-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Krym? To bylo podle ústavy. Redaktor ČT dnes slyšel od hosta něco, co slyšet nechtěl
Trump se k partnerům choval jako k vazalům, zcela nediplomaticky. A Krym? To je hotová věc, nemluvě o tom, že odtržení od Ukrajiny proběhlo podle ukrajinské ústavy. To řekl Jaromír Novotný z Diplomatické akademie, když byl hostem ČT24 v rámci reportáží ze summitu Trumpa s Putinem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 14:35, prečteno: 28x

nejlepší články ze dne: 16. 07. 2018

Související články

A je jasno, kdo v Paříži během protestů demoluje výlohy a auta. Redaktor ČT Szántó a analytik Máca slyšeli mezi radikály ruštinu
Ve Francii několik týdnů zuří protesty hnutí žlutých vest. Podle britského deníku The Times jsou mezi aktivisty i Rusové nebo lidé napojení na Rusko. Redaktor České televize Jakub Szántó na sociální síti Twitter napsal, že mezi demonstranty slyšel ruštinu. Kreml však odmítá, že by se jakkoli podílel na rozdmýchávání protestů v hlavním městě Francie i kdekoliv jinde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš mladší, „papír o jeho hlavě“ a cesta na Krym: Informace, které vnášejí nové světlo
Kauza Andreje Babiše a jeho syna hýbe českou politickou i společenskou scénou. Jak to bylo s posudkem, který říká, že je Babiš junior psychicky nemocen a neschopen výslechu? A jak to bylo s cestou na Krym? To rozkrývají jednotlivá média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Drahoš si povídal s podřízeným a vydali to knižně: Já jsem Václava Havla původně nechtěl, ale pak mi došlo, že je nejlepší
Redaktor Lidových novin Petr Zídek si přečetl knihu rozhovorů s prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem a pochopil z ní prý, proč je bývalý předseda Akademie věd dnes považován za hlavního favorita prezidentské volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Muslimský senátor z ČSSD se postavil Sobotkovi: Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům...
Senátor za ČSSD Hassan Mezian se vymezil proti výroku premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), že muslimy v Česku nechceme. „Chápu, že to myslí se svou zemí dobře. Pokud by tím myslel, že by nechtěl problémy a že by nechtěl, že přijde víc lidí, tak to docela chápu. Jsme sekulární země. Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům, tak samozřejmě se mě to dotýká,“ sdělil Mezian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Redaktor Respektu se veřejně chlubil, jak odmítl čínský přístroj od Kellnerova operátora. Pak ale dopsal, co používá doma, a bylo po parádě
Redaktor Jaroslav Spurný se ve svém komentáři na serveru Respekt.cz rozepsal o tom, jak se ubránil čínské špionáži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Na Krymu nebyl jen Babišův syn, ale i potomci dalších politiků. Tak třeba...
Český premiér Andrej Babiš (ANO) je pod čím dál větším tlakem za to, že nechal za zvláštních okolností vycestovat svého syna Andreje Babiše mladšího na ukrajinský poloostrov Krym dnes ovládaný Ruskem. Premiérův syn dokonce uvedl, že byl na Krym odvezen proti své vůli. Server iDNES.cz tvrdí, že na Krym poslal své děti třeba i syrský prezident Bašar Asad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 07:35, zobrazit podobné
A je to venku! Tohle Miroslav Poche na schůzce se Zemanem určitě slyšet nechtěl
Prezident Miloš Zeman přijal na zámku v Lánech nominanta ČSSD na funkci ministra zahraničních věcí Miroslava Pocheho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 17:34, zobrazit podobné
Putin v roce 2024 neskončí. Stane se prvním prezidentem Rusobelie, tuší veřejnoprávní redaktor
Ve vyjednávání s Běloruskem nejde Rusku jen o ropu, říká redaktor Českého rozhlasu Filip Harzer. Podle něj se Moskva zaměřuje na oživování myšlenky „Rusobelie“, čehož si nejen podle ruských a běloruských médií je dobře vědom i běloruský diktátor Alexandr Lukašenko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kyjev zkoumá krymskou cestu Babiše mladšího
Ukrajinská oficiální místa zkoumají informace o cestě Andreje Babiše mladšího na anektovaný Krym, oznámilo dnes ukrajinské ministerstvo zahraničí. Reagovalo tak na dotaz webového serveru Krym.Realii, který vydává Rádio Svoboda. Syn českého premiéra navštívil loni anektovaný poloostrov cestou z Moskvy, a podle ukrajinských činitelů tak mohl porušit ukrajinské zákony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Hamáček má z ostudy kabát a holý zadek k tomu, píše Ondřej Neff
Publicista Ondřej Neff sleduje dění kolem ministerstva zahraničí a nestačí se divit. Europoslanec Miroslav Poche chtěl slyšet jasné slovo, zda bude ministrem zahraničí, a místo toho z ČSSD slyšel, že teď mu nic neřeknou. Pár slov věnoval Neff i tomu, co se dnes děje katolické církvi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist