Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Co ten sráč? A co hasič, co umřel? Výbušné hovory o smrti vojáků v Afghánistánu
K pietě za padlé české vojáky a k události jako takové se na svých facebookových profilech vyjádřili bývalá mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze Irena Válová, syn expremiéra Petra Nečase Ondřej a bývalý ministr obrany Miroslav Kostelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 09. 08. 2018

Související články

Prohlášení KSČM po smrti vojáků v Afghánistánu: Kapitalistické státy podporovaly terorismus. Odmítáme agresivní politiku USA
Čeští komunisté se vyjádřili k úmrtí tří českých vojáků v Afghánistánu. Jejich smrti prý velmi litují, ale považují ji za zbytečnou. Čeští vojáci podle komunistů padli v mocenském boji kapitalistů o větší moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Tady se hazarduje! Martin Koller k smrti našich vojáků z úhlu, na který se zatím nedostalo
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Bezpečnostní analytik Martin Koller se zabývá smrtí tří českých vojáků v Afghánistánu. Na pozadí smutné události se odkrývají nečekané souvislosti. Kritice neušla média, ale ani němečtí politici. Jejich příkazy ohrožují německé vojáky v misích na životech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čeští vojáci navrátilí z Afghánistánu zapíjeli v hospodě padlé kamarády. Skončilo to rvačkou. A zde je důvod
Česká armáda v posledních pár dnech utrpěla několik ran. Do vlasti se vrátila těla čtyř vojáků padlých v Afghánistánu. Rodinám padlých posílají čeští spoluobčané peníze, aby manželkám a dětem alespoň trochu ulehčili v jejich situaci. To však není to jediné, co se v souvislosti se smrtí čtyř českých vojáků v Afghánistánu děje. V jednom z českých podniků kvůli padlým hrdinům došlo ke rvačce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Smrt českých vojáků a následné řeči o nutnosti naší přítomnosti v Afghánistánu zvedly ze židle Petra Štěpánka. Sepsal trochu jinou verzi
Někdejší místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a rocker Petr Štěpánek se vyjádřil ke smrti tří českých vojáků v Afghánistánu. Nekončící angažmá NATO podle Štěpánkova názoru jen zhoršuje situaci v zemi. Teroristé útočí jak tam, tak v Evropě. A co z toho všeho plyne pro Českou republiku?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Bomba dne: Takto Zaorálek vyzval ke stažení vojsk z Afghánistánu. A k tomu přišel Okamura
K otázce vyslání vojáků do Afghánistánu se den po smrti dalšího českého vojáka v této blízkovýchodní zemi vyjádřil exministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tohle si někdo ods...? Výbušná fakta o smrti našeho vojáka v Afghánistánu
V Afghánistánu bohužel zemřel další český voják. V souvislosti s touto smutnou událostí se vynořuje otázka, zda by Česká republika neměla dělat víc pro bezpečí vojáků v Afghánistánu i proto, aby Češi doma mohli žít klidnější životy. V poslední době prý došlo ke dvěma velkým chybám. Na jednu upozornila i exministryně obrany Karla Šlechtová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Agent Ziegler nechtíc řekl, jak se věci mají
Napsalo se toho již celkem dost o smrti tří vojáků AČR v Afghánistánu, ale co zůstává otevřené je otázka, zda tito vojáci padli hrdinnou smrtí, nebo ne. A také, za jaké ideály tam naši vojáci vlastně bojují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Úmrtí tří našich vojáků v Afghánistánu
Chci se připojit ke všem těm kondolencím a vyjádřit upřímnou soustrast rodinám a příbuzným tří vojáků kteří padli dnes ráno při plnění služebního úkolu v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Úctu a věčnou památku. Vedení státu truchlí nad smrtí tří českých vojáků v Afghánistánu
Dnes brzy ráno zemřeli tři Češi při patrole v okolí základny Bagrám. Armáda o tragédii rodiny vojáků informovala a nabídla jim pomoc vojenských psychologů a kaplanů. Upřímnou soustrast rodinám vyjádřili i někteří čeští politici v čele s prezidentem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
O desítky vojáku může Česká republika posílit misi v Afghánistánu, říká Stropnický
Česká republika nejspíš vyjde vstříc požadavku na zvýšení počtů vojáků v Afghánistánu, který spojencům v NATO předložily Spojené státy. Novinářům to dnes na jednání aliančních ministrů obrany řekl český ministr Martin Stropnický. Počet českých vojáků v Afghánistánu by se tak mohl zvýšit o několik desítek, souhlasit podle Stropnického bude muset český parlament.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist