Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.168x, což odpovídá cca 165.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
FOTO Město duchů a bez historie. Strašidelná návštěva bývalé slavné Poldovky
REPORTÁŽ Babička mi kdysi říkávala, abych „nebral jméno Boží nadarmo“. Při mé návštěvě areálu bývalé Poldovky v Kladně jsem je použil snad v každé třetí větě, ve spojení s krátkými citoslovci. Město duchů v okresním osmdesátitisícovém městě, které je dnes bráno už jen jako noclehárna Prahy a na bývalé „železné srdce“ středních Čech a republiky vůbec se jaksi pozapomnělo. Dvacet let uplynulo od doby neslavného konce kdysi slavných hutí a ocelárny, které směle konkurovaly nejlepším společnostem ve světě. Hrdinství se nenosí. Jestli byla Poldovce osudná příslovečná hvězda u hlavy ženy či dívky, což byla ještě donedávna značka s velkým Z, je dnes už jen fabulace a konspirace…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2018

Související články

FOTO Mučil vězně jako Mengele, píchal jim chemikálie. Střílel ležící. Nacisté prý u nás mají pamětní desku s oběťmi
Na skutečnost, že na tabuli u vstupu do bývalé brněnské věznice na Cejlu jsou uvedena vedle sebe jména nacistů i jejich obětí, upozornila na svém webu organizace ČSSD Brno-město.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Řím - fantastické město s bonusem navíc. K moři tramvajenkou od MHD
Návštěva "svatého" města Řím je pro každého památkymilovného člověka fantastickým zážitkem. Řím ale nabízí i něco navíc, moře, na které si dojedete místní MHD. A týdenní návštěva Říma pro dva se dá pořídit levně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Akční návštěva ministryně Šlechtové na letecké základně. Zkoušeli jsme i bombardování. Podívejte se sami
REPORTÁŽ (VIDEO, FOTO) Prohlídka vojenské základny, detailní obeznámení s její činností i obranným posláním či praktická ukázka vzletu Gripenů. Taková byla páteční předvánoční návštěva ministryně obrany Karly Šlechtové na 21. základně taktického letectva v Čáslavi. ParlamentníListy.cz byly u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Primátor Macura: V klimkovickém tunelu je týdně spácháno dvacet tisíc přestupků
Dvě prázdné prodejny v Sokolské ulici využije město. Primátor Tomáš Macura informoval, že v bývalé prodejně klenotů vznikne informační středisko ke kotlíkovým dotacím a později jej využijí pracovníci z projektu Refill. V bývalé textilní prodejně najdou zázemí zkušební komisaři autoškoly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
FOTO Prdelačka, ovar, jitrnice. Babiš povozil Zemana po Čapím hnízdě „papamobilem“
REPORTÁŽ (FOTO, VIDEO UVNITŘ) Milion pro děti z Klokánků, zabijačka a křest malých klokanů. Tak vypadala návštěva prezidenta Miloše Zemana na farmě Čapí hnízdo vicepremiéra Andreje Babiše. Prezident v podstatě podpořil ministra financí v jeho kauze slovy, aby si politici a novináři nehráli na soudce. Zeman si farmu prohlédl z elektrického vozítka, které někteří přítomní komentovali slovem „papamobil“. Na závěr všichni poobědvali luxusně vypadající zabijačkové menu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2016 v 17:35, zobrazit podobné
ČRo Dvojka se vydává po stopě zločinu
Ve středu 6. ledna startuje na vlnách Českého rozhlasu Dvojka nový dokumentární cyklus Historie českého zločinu, který připomene posluchačům slavné i pozapomenuté kriminální případy 20. století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Stane se z Prahy město duchů?
Velmi křiklavou ukázkou toho, jak lze měřit dvojím metrem, je poslední dobou na celém světě diskutovaná praxe sdíleného ubytování formou takzvaného Airbnb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Libereckou zoo po roce opět ovládnou duchové a strašidla
Na konci října proběhne v zoo už 5. ročník večerní prohlídky, která nese přídomek Strašidelná zoo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Snadné je zapomínat, a kopat si tak vlastní hrob
Přiznám se, že jsem úmyslně čekal, kdo se zmíní o neslavném výročí zahájení bombardování bývalé Jugoslávie. Čekal jsem však naprosto marně. Tak typická situace symbolizující předělávání historie, vymazávání nepohodlných oso, idejí a událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Hroutí se vám svět? Přečtěte si Václava Havla, radí profesor ze slavné americké univerzity
Kdo má v poslední době pocit, že se svět začal nebezpečně měnit, pro toho je určen zajímavý recept na zachování svobody i vnitřní rovnováhy. Sestavil ho Timothy Snyder, profesor historie z Yaleovy univerzity, známý v Česku jako autor bestselleru Krvavé země. Píše o tom server Respekt.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist