Zapal Švédovi auto. Gangy spustily koordinovanou akci, přistěhovalci prý chtějí ukázat, že jim projde cokoliv
V ulicích švédských měst roste napětí. Seveřanům někdo zapaluje jejich auta. Podle všeho jde o koordinované akce, za kterými mohou stát gangy přistěhovalců. A lidé už pomalu přestávají věřit, že je stát před těmito gangy dokáže ochránit. Situace je o to dramatičtější, že se ve Švédsku blíží sněmovní volby. Švédové si zvolí novou vládu už 9. září. Sociálnědemokratický premiér Stefan Löfven má problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2018

Související články

FOTO Je to jasné: Auto rozmázlo vojáky záměrně. Zrovna zasahovali proti terorismu
Na pařížském předměstí najelo auto do skupiny vojáků. Celkem mělo být podle prvních zpráv zraněno šest z nich. Auto se policii nepodařilo zajistit, stále je hledá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslav Němec: Ruské zločinecké gangy a mafie
Ruské zločinecké gangy a mafie působily v rámci ruské federace již za existence bývalého SSSR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Němečtí policisté se střetli s přistěhovalci. Dvanáct zraněných a střílelo se i z praku
Počet útoků na příslušníky německé policie stále narůstá a mnoho z nich mají na svědomí přistěhovalci. Velmi „živo“ bylo také na víkendové demonstraci kurdských přistěhovalců, která skončila hromadnou bitkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jedenáct českých měst dnes drží Den bez aut. Tak se podívejte, kam nejezdit
Jedenáct českých měst se dnes připojí k mezinárodnímu Dni bez aut, který se slaví každoročně 22. září. Akce má poukázat na šetrnější způsoby dopravy, podpořit omezování městského automobilismu a zároveň snížit nadměrné užívání aut. Lidé, kteří se chtějí k akci připojit, by dnes měli nechat auto doma a vyzkoušet jiné způsoby dopravy. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Takto se přistěhovalci činili loni v Bonnu. Velmi znepokojivé statistiky
Server General-Anzeiger-Bonn přináší oficiální policejní statistiky, které potvrzují zvýšené zastoupení přistěhovalců na spáchané kriminalitě v Bonnu za loňský rok. Prakticky ve všech oblastech kriminality jsou přistěhovalci zastoupeni nadprůměrně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Švédsko se prý rapidně změní. Ještě v tomto století rodilé Švédy přečíslí přistěhovalci
Nizozemský think-tank Gefira nabízí s odkazem na oficiální údaje švédského statistického úřadu výhled, podle kterého se stane z rodilých Švédů do konce století menšina. Naopak dominovat budou v rámci populace přistěhovalci ze třetích zemí světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Celníci zajistili padělky paštik
V prvních březnových dnech uskutečnily dva celní úřady koordinovanou kontrolní akci zaměřenou na vymáhání práv duševního vlastnictví. Pracovníci Celních úřadů pro Olomoucký a Liberecký kraj zadrželi celkem 73 767 kusů paštik a masných výrobků, jejichž označení a charakter odpovídá ochranným známkám a průmyslovým vzorům MÁJKA, MORCA DELLA a PALI českého výrobce. Podezřelá komodita byla skladována na 23 paletách původem z Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Prahou dnes projde pochod proti antisemitismu
V centru Prahy se dnes odpoledne sejdou lidé, kteří chtějí vyjádřit svůj odpor k antisemitismu. Součástí veřejného shromáždění bude Pochod dobré vůle, který ve 14:00 vyjde ze Staroměstského náměstí. Dojde až do Valdštejnské zahrady, kde kromě představení pamětnice holokaustu Hany Sternlichtové pořadatelé chtějí účastníky setkání seznámit s posledními průzkumy vnímání antisemitismu v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Celoevropská kontrolní akce na e-shopy zjistila 779 nevyhovujících potravin
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) se zúčastnila koordinovaného kontrolního program EU se zaměřením na potraviny nabízené prostřednictvím internetu (CCP_eFOOD). Jednalo se o první akci koordinovanou na úrovni Evropské komise v oblasti potravin a jejím cílem bylo prověřit, zda e-shopy nenabízí potraviny, které jsou v rozporu s právními předpisy EU. Dalším cílem bylo zintenzívnit aktivitu členských států v oblasti dohledu nad e-commerce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Zemane, ty hnusná housenko! Po Praze jezdí hodně zvláštní auto, máme FOTO
Do pražských ulic dnes vyrazilo auto táhnoucí za sebou housenku. Takzvané Kaputin car vyslala skupina Kaputin, která tímto přiváží alegorii Škůdci demokracie. Babiš, Orbán, Kaczynski, Fico, Erdogan, Zeman, Trump, Putin – všechny tyto politiky auto zmiňuje – housenky s jejich jmény požírají list „Demokracie“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist