Tecl (ODS): Pravda, čest a chlapské slovo. Když něco řeknu, platí to
Starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl v říjnových senátních volbách kandiduje na Havlíčkobrodsku a Chrudimsku. O hlasy voličů se uchází v barvách své ODS, s podporou hnutí STAN a Starostové pro občany (STO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2018

Související články

Tecl (ODS): Mile mě překvapil všeobecný politický přehled a zahraniční zkušenosti studentů
Lídr kandidátky ODS na Vysočině Jan Tecl diskutoval s mladými
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Hnípírka
Maminka používala slovo hnípírdo pro namyšleného budižkničemu. Takže teď je srozumitelné, když řeknu, že Kalousek se přidal k socanským hnípírdům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Tecl (ODS): Uvažuji o rezignaci
Současná podoba inkluze snižuje kvalitu vzdělávání na základních školách, míní senátor a starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl (ODS). Jaké další problémy je třeba v oblasti školství vyřešit? A co nového zamýšlí? Vyjádřil se i k nedávnému vyloučení Václava Klause mladšího z ODS. A nejen k tomu…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
ODS na Vyočině povedou do voleb Tecl a Němcová
Občanské demokraty na Vysočině povede do letošních sněmovních voleb starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl, na druhém místě bude dlouholetá poslankyně, bývalá předsedkyně dolní parlamentní komory Miroslava Němcová. ČTK to dnes řekl předseda regionálního sdružení a místopředseda ODS Miloš Vystrčil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor ODS Tecl: V politice roste hrubost. Vzpomeňte si na devadesátá léta...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Hrubost v politice roste. Myslí si to senátor Jan Tecl (ODS), který v loňském senátním klání dokázal porazit lidovce Daniela Hermana. Nad jmenováním Marie Benešové senátor Tecl nevynáší rychlé soudy, chce s nimi počkat do doby, než budou soudy projednávat významné kauzy možných dotačních podvodů. Její jmenování pro něj ovšem bylo překvapením. Senátor ale nemluvil jen o kauzách Andreje Babiše, ale i o jeho výkonu v roli premiéra. Lídr hnutí ANO se prý dopustil zásadního pochybení, za které budeme všichni platit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Kdo platí novináři Philipu Heijmansovi za ty lži o ČR?
Američan z New Yorku pobývající v Praze; napsal někdy o České Republice něco pozitivního? Poslední jeho článek do Al Džazíry (Al Jazeera) je přímo naplněn nenávistí k ČR, když ji pomlouvá, jak je u nás muslimům ubližováno a to tak, že odcházejí! Že to je lež jako Sněžka na Sahaře (nechtěl jsem napsat „jako prase“) je tedy naprosto zřejmé; to je jedna věc. Ale více zajímavé by bylo zjistit, zda je to z jeho hlavy a nebo zda není každé jeho slovo podepřeno nějakým dolárkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Konference Bezpečná škola 2017
V Národní technické knihově Vám ve čtvrtek 25. 5. 2017 v rámci Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2017 odborníci na slovo vzatí prozradí detailní informace týkající se komplexní bezpečnosti ve školách a školských zařízeních všech stupňů. Již třetím rokem budeme mít tu čest hovořit s lidmi, kteří v oblasti bezpečnosti něco dokázali, budeme poslouchat jejich zkušenosti, filozofii a sledovat jak budou inspirovat posluchače.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Mach (Svobodní): Zákaz kouření v hospodách, který platí od 31. května, řadě lidí uškodí
Každý zákaz, i ten dobře míněný má své negativní důsledky. Nakonec může uškodit i těm, kterým měl pomoci. Zákaz kouření v hospodách, který platí od 31. května 2017 řadě lidé uškodí. Řeknu vám, koho je mi nejvíc líto.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman je pro Českou republiku ponížením, řekl spisovatel Topol. A Klausovi vzkázal...
To považujeme za výrok zakomplexovaného člověka. To je urážka celých generací občanů naší země, jejichž se cítíme být součástí. Tím pan Topol bohužel nekončí. Dodává: „Moc jsme se nezměnili. Když dneska řeknu v cizině ‚I am from the Czech Republic“, tak se stydím před každým, kdo o nás něco ví.“ Opět děsivá zakomplexovanost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kalousek (TOP 09): Pouze pan premiér je ze zlodějny obviněn. Komu čest, tomu čest
Projev na 26. schůzi Poslanecké sněmovny 31. ledna 2019 – poznámka k vypjatým emocím v sále
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist