Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.382x, což odpovídá cca 176.468-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lékařka od hranic s Rakouskem: Známým za hranicemi imigranti pravidelně lezli přes plot do bazénu. A policie nic
ROZHOVOR „Myšlenka volného pohybu zboží a osob byla sice lákavá, ale co z toho vzešlo! Naddimenzovaný úřednický aparát, který aby obhájil svou existenci, vymýšlí nesmysly,“ říká ohledně EU ředitelka Institutu lékařské kosmetiky v Českých Budějovicích Eva Ondráčková. V rozhovoru promluvila o Andreji Babišovi i Tomáši Klusovi. Vyjádřila se ke kauze H-System. Prozradila také, čeho si váží na prezidentu Zemanovi. A hlavně přinesla svědectví ohledně problémů s migranty hned za česko-rakouskými hranicemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2018

Související články

Svědectví od hranic s Rakouskem: Známým za hranicemi imigranti pravidelně lezli přes plot do bazénu. A policie nic
ROZHOVOR „Myšlenka volného pohybu zboží a osob byla sice lákavá, ale co z toho vzešlo! Naddimenzovaný úřednický aparát, který aby obhájil svou existenci, vymýšlí nesmysly,“ říká ohledně EU ředitelka Institutu lékařské kosmetiky v Českých Budějovicích Eva Ondráčková. V rozhovoru promluvila o Andreji Babišovi i Tomáši Klusovi. Vyjádřila se ke kauze H-System. Prozradila také, čeho si váží na prezidentu Zemanovi. A hlavně přinesla svědectví ohledně problémů s migranty hned za česko-rakouskými hranicemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Policie ČR: První česko-rakouské cvičení potvrdilo, že si dokážeme vypomáhat
Přes dvě stovky nasazených policistů, psovodi se služebními psy, antikonfliktní týmy, mobilní operační středisko, ale i policejní vrtulník byl nasazen v rámci dvoudenního cvičení s Rakouskem. Cvičení pobíhalo od 19. - 20. září v příhraniční oblasti mezi Jihočeským krajem a Horním Rakouskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bavorsko otevřelo v Pasově centrálu pohraniční policie. Dotkne se to i Česka
Největší německá spolková země Bavorsko dnes otevřela v Pasově centrálu své vlastní pohraniční policie, která tak zahájila svou činnost. Bavorsko ještě zintenzivní preventivní příhraniční kontroly u hranic se sousedními zeměmi – tedy s Rakouskem a s Českem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Suverénní národní stát v rámci EU bude jen záznamem v historii?
Stále je nám mainstreamem v rámci migrace spojené s islámem vnucováno, že se „nic neděje“. Blíží se rozhodování o Dublinu IV, který, bude-li schválen, vymaže nespokojenost a obavy z otevřených hranic s Rakouskem a Německem, přes které k nám denně přicházejí migranti „na návštěvu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Bavorská policie bude moci působit u hranice s ČR
Bavorská vláda se dohodla se spolkovou vládou na budoucí spolupráci mezi spolkovou a zemskou policií při kontrole hranic s Rakouskem a s Českou republikou. Řekl to dnes v Ambergu na zasedání okresní organizace Křesťanskosociální unie (CSU) bavorský premiér Markus Söder, informoval na své internetové stránce regionální deník Mittelbayerische Zeitung. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Lékařka Protopopová rezignovala na mandát zastupitelky. Kvůli Babišově kauze
Lékařka Dita Protopopová, jejíž posudek měl podle médií pomoct Andreji Babišovi mladšímu vyhnout se trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo, rezignovala na post zastupitelky Prahy 8. ČTK to dnes sdělilo vedení radnice osmé městské části. Na úmysl Protopopové rezignovat upozornil Deník N. Lékařka byla zastupitelkou za hnutí ANO Andreje Babiše staršího.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Neonacisté mají sraz kousek od českých hranic. Cestou je prohlédla policie
Policie dnes na rozsáhlém neonacistickém festivalu ve východoněmecké obci Ostritz zabavila trička, plakáty a transparenty se zakázanými nápisy. Pravidelně také kontroluje, jestli na 750 účastníků akce dodržuje soudem nařízený zákaz požívání alkoholu. Zatím se dvoudenní festival, během nějž si pravicoví extremisté připomínají narozeniny nacistického vůdce Adolfa Hitlera, obešel bez větších problémů; zřejmě i díky přítomnosti zhruba 1000 policistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Nepřipustíme, aby v naší zemi žili nelegální imigranti
Německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron ladili společnou strategii na nadcházející summit k migraci, který se bude konat 20. září v rakouském Salcburku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kdo je muž, jemuž Slonková s Kubíkem v noci lezli do domu? Seznamte se s manželi Protopopovými
Ještě v neděli 11. listopadu znal manžele Protopopovi jen pár lidí. Občané Prahy 8 pravděpodobně věděli, že lékařka Dita Protopopová bude jejich zastupitelkou. Někteří zaměstnanci Agrofertu pravděpodobně věděli, že Petr Protopopov je řidičem firmy v tuto chvíli odložené ve svěřeneckém fondu. V pondělí se ale ukázalo, že Protopopov možná odvezl premiérova syna Andreje Babiše mladšího na Krym, a to údajně proti jeho vůli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Policie přijme 1000 lidí. Na ochranu hranic a pro boj proti extremistům
Policie v Česku přijme 1000 policistů. Zvýšení počtu tabulkových míst dnes schválila vláda. Na základní službu má jít 628 lidí, posílí hlídky a ochranu hranic. Policisté pro boj s kyberkriminalitou, terorismem, extremismem nebo finanční kriminalitou získají 152 nových služebních míst. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist