Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.312x, což odpovídá cca 172.815-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zakladatel H-Systemu promluvil v tisku. Velmi nepěkné věci vynesl na konkurzního správce Monsporta
Zkrachovalá firma H-System měla před dvaceti lety dostatek peněz na to, aby vyplatila více než tisícovku klientů, říká odsouzený zakladatel firmy Petr Smetka. Podle jeho slov měl H-System v té době ve svém majetku nebo na základě předkupních smluv pozemky za čtyři miliardy korun. Z toho, že nakonec postižení klienti obdrželi jen desítky tisíc korun, viní správce konkurzu, který rozprodal majetek výrazně pod cenou, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 08:34, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 19. 08. 2018

Související články

Klienti H-Systému: Díky Čunkovi, že říká pravdu
Klienti H-Systému vděčí senátoru Jiřímu Čunkovi, že odkrývá pravdu o H-Systému, která je nepohodlná nejen pro konkurzního správce, ale bohužel i pro několik klientů, kteří vsadili na pomoc advokátky Marvanové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Monsport ustoupil: Prozatím se nikdo stěhovat nemusí
Správce konkurzní podstaty Josef Monsport podle senátora Jiřího Čunka (KDU-ČSL) přislíbil, že do vyřešení případu nebude vystěhovávat z Horoměřic žádného z klientů H-Systemu. Novinářům to řekl po schůzce Monsporta se zástupci bytového družstva Svatopluk, při které v Hrzánském paláci působil jako mediátor premiér Andrej Babiš (ANO). Svatopluk a konkurzní správce by se měli během srpna domluvit na ústavu, který by ocenil nemovitosti v Horoměřicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Rusové prý stojí i za brexitem. Liberální média šíří fotografii ministra Johnsona, která to má dokazovat
Server Britské listy se velmi nepěkně vyjádřil na adresu britského ministra zahraničí Borise Johnsona. Opravdu velmi nepěkně. Dovolával se přitom informací uveřejněných britským deníkem The Guardian. Na scéně se znovu objevil ruský prezident Vladimir Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Petice: Nesouhlas s výsledkem konkurzního řízení
Nesouhlas s výsledkem konkurzního řízení na místo ředitele/ky Základní umělecké školy Vodňany
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničních věcí: Prohlášení k mezinárodnímu dni svobody tisku
Mezinárodní den svobody tisku – 3. května – si každoročně připomínáme v den přijetí deklarace o podpoře nezávislého a pluralitního tisku. Cílem deklarace, přijaté v roce 1991 v namibijském Windhoeku, bylo vyjádřit přesvědčení o tom, že svoboda médií a svobodný přístup k informacím jsou podmínkou vlády práva, demokracie a dodržování lidských práv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Vyšetřování bývalého důstojníka BIS Petržílka, který údajně vynesl odposlechy mezi Bémem a Janouškem, je ukončeno
Vyšetřování bývalého důstojníka BIS Jana Petržílka bylo po čtyřech letech kriminalisty ukončeno. Petržílek údajně na světlo světa vynesl velmi osobní odposlechy mezi exprimátorem Prahy Pavlem Bémem a podnikatelem Romanem Janouškem. Server iRozhlas.cz upřesnil, že Petržílek byl v roce 2013 policií obviněn za to, že odposlechy předal tehdejšímu šéfovi bezpečnostní agentury ABL a také expředsedovi strany Věci veřejné Vítu Bártovi, jenž je v kauze stíhán také.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Zaorálek chce porazit britské soudnictví
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce vytáhnout do boje proti anglosaskému právnímu systému. Verdikt, který vynesl soud v případu zabitého Čecha, není ale možné změnit. V britském soudním systému rozsudek zvrátit nelze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Račok: Opilý správce, slepý hospodář, špatný Grunt
Je to jak na tom Gruntu. Opilý správce propil vše, co se dalo. Okrádal čeleď na odměnách. Slepý hospodář to však neviděl. Stále byl přesvědčený, že má nejlepšího správce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Josef Červinka: O exekutorsko-justiční mafii na Moravě
V těchto dnech podal advokát JUDr. Josef Červinka na MS ČR k dohledu velmi závažná pochybení KS Ostrava, které kryje dražbu provedenou v rozporu se zákonem, tedy trestnou činnost ve spolčení exekutora Jiřího Trojanovského a insolvenčního správce Davida Papouška. Dražil exekutor pro insolvenčního správce, což je nezákonné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Po nich bych prezidentem být nechtěl. Jeden kradl pera, druhý nosí červené trenky. Bývalý šéf Miss Zapletal promluvil
Zakladatel národní a historicky nejprestižnější soutěže krásy u nás Miss ČR a spisovatel Miloš Zapletal promluvil o svém názoru na kampaň MeToo. Považuje ji prý za bláznovství a nesmysl, který akorát ponižuje ženy. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV se zároveň také pozastavuje nad našimi politickými představiteli, kterým dává za vinu snižování naší morálky a obává se proto o naší budoucnost. „Role prezidenta je u nás velmi pokažená,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist