Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.480x, což odpovídá cca 233.760-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Myslel jsem, že nám přišli pomoct opravit střechu. Ani hovno.“ Fiktivní deníček zámeckého pána Matěje Stropnického je na světě
Nákup zámku ze 17. století v Osečanech na Příbramsku, ke kterému někdejšímu předsedovi Zelené strany Matěji Stropnickému finačně pomohla maminka, leží mnohým v žaludku. Provazí jej jeden paradox. Stropnický se neřídí tím, co stále prosazoval - nájemní bydlení, nikoliv „novodobé otroctví hypoték“. Šéfredaktor časopisu Reflex Marek Stoniš proto sepsal fiktivní deníček Stropnického, ve kterém poukazuje na to, jak to s planováným obnovením památky nejspíše celé dopadne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 12:34, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 19. 08. 2018

Související články

Ředitel České inspekce životního prostředí reaguje na tvrzení Matěje Stropnického
Reakce ředitele ČIŽP Erika Geusse na zjevně nepravdivá tvrzení předsedy Strany zelených Matěje Stropnického:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Stropničtí frajírci nebo frajeři...
Ve Tvaru č. 1 a v Salonu Práva z 11. ledna jsem četl dva články Matěje Stropnického. Bezvadné články.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zelení přišli s řešením, které Praze umožní obnovit koalici
Bezprecedentní a ničím nezdůvodněný požadavek ANO a ČSSD, jímž tyto strany odmítaly návrat předsedy Strany zelených Matěje Stropnického do vedení hlavního města Prahy, ačkoliv potřebují i hlasy zastupitelů za zelené pro utvoření většiny, blokoval „pražskou vládu“ půl roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Jidřich Šídlo vychválil před sjezdem Matěje Stropnického. Může prý přivést Zelené do vlády...
Stranu zelených čeká tento víkend volební sjezd a šéfredaktor politického zpravodajství a názorů Hospodářských novin Jindřich Šídlo poslal delegátům jasný vzkaz. Zvolte si do čela Matěje Stropnického, ať ukáže, co umí. Je to viditelný mladý muž, který může upoutat pozornost voličů na správné ideály zelených. Podobně si před lety zelení zvolili jiného politického tahouna – Martina Bursíka. A posléze vládli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Ivan Jordák: Dvakrát měř a jednou řež
Patřil jsem k těm, kteří zvolení pana Trumpa prezidentem USA přivítali. Nazýval věci pravými jmény. A to bylo hodně. Patřil jsem i k těm, kteří přivítali zvolení pana Obamy za prezidenta USA. Jeho úmysl snížit ve světě napětí byl chvályhodný a svitla z něj naděje na domluvu. Potom se vše pokazilo, počínaje udělením Nobelovy ceny panu Obamovi, kdy vyjma politiků a nohsledů, nikdo nevěděl za co. A ve světě se opět napětí zvyšovalo a stále zvyšuje, podobně, jak nyní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
STAN: Nominace Stropnického ohrožuje sestavení pražské rady
Starostové a nezávislí vyzývají Matěje Stropnického, aby stáhl svoji kandidaturu do Rady Hlavního města Prahy. STAN má za to, že jeden člověk nemůže blokovat vznik magistrátní koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Tak to je drsný útok na Matěje Stropnického. Nejde o srandu, je to vážné
Advokát Václav Láska, který je od roku 2014 senátorem, se vyjádřil k Matěji Stropnickému a jeho nově pořízenému zámku. Prý jde o pokrytectví. Je přitom známo, že Láska nemá Stropnického v lásce. Povoláním syn, ozývá se v reakci od čtenářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Bývalý asistent Matěje Stropnického vydělává až miliony z městských firem. Když jsme se zeptali, co za ně dělá, třískalo se dveřmi
EXKLUZIVNĚ Martin Čáslavka, člen Strany zelených, bývalý asistent Matěje Stropnického na pražském magistrátu, předsedy představenstva firmy Skloexport, v minulosti taktéž zaměstnanec Makro Cash & Carry ČR nebo společnosti Ahold Czech Republic. Aktuálně jeden z těch, kteří mají dohlížet na miliardový byznys Pražských služeb. A to přes skutečnost, že není voleným zastupitelem a nesedí na žádné radnici. I s těmi má ovšem zkušenost, jelikož ani ne pět měsíců pracoval coby tiskový mluvčí v Liberci u tehdejšího primátora Jana Korytáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Zemědělec ódéesák podporoval církevní restituce. Jenže pak přišla výzva k vydání pozemků i jemu...
Občanský demokrat Roman Vepřek od počátku podporoval navrácení majetku církvím. Považoval to za správný krok. Jednoho dne ale této podpory začal litovat. Stalo se tak ve chvíli, kdy farnost v Rýmařově požádala o sedm hektarů pastvin, na nichž hospodaří rodina pana Vepřeka. „Myslel jsem, že mě trefí šlak,“ poznamenal pro deník Právo člen ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Stropnický (SZ): Hotovo, Rakousko má zeleného prezidenta
Vyjádření předsedy SZ Matěje Stropnického k výsledkům rakouských prezidentských voleb
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2016 v 20:34, zobrazit podobné
TOPlist