Nezávislá kandidátka do Senátu z „drsné“ Karviné: Naštvanost lidí je velká. Strach, že přijdete o práci, že vaše děti na tom budou stejně. Nikdo nečekal, že politika bude taková špína
ROZHOVOR „Naštvanost lidí je velká. Co se stalo, je neomluvitelné. To, že se s největší pravděpodobností všechno toto stalo tzv. ‚legální‘ cestou, je možná ještě horší. Křivda se nese hůř než cokoliv jiného,“ říká ke kauze OKD a toho, jak ji vnímají lidé v regionu, ze kterého pochází, nezávislá kandidátka do Senátu za obvod Karviná Markéta Kabourková. Podle toho, co nám Kabourková řekla, není situace v Karviné a na Ostravsku, co se týče sociálních a ekonomických věcí, vůbec „růžová“. A to navzdory často mediálně prezentovaným tvrzením, že se v Česku máme díky ekonomické konjunktuře dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 16:35, prečteno: 19x

nejlepší články ze dne: 19. 09. 2018

Související články

Smutný veterán z bitvy o Británii: Republiku rozkradli, politika je špína. Lituji mladé lidi, nic dobrého je tu nečeká
Pan Emil Boček příští rok oslaví 95. narozeniny. Podle všeho si je hodlá užít. Kdysi proti nacistům seděl ve stíhačce Spitfire a teď by se rád svezl ještě ve stroji JAS-39 Gripen. Na to se těší. Ale z vývoje v zemi je velmi zklamán. Má za to, že české podniky drží v rukou zahraniční vlastníci. Republika je rozkradená a rozprodaná a politika je podle jeho názoru špína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Krátká úvaha o šoku na politické scéně v Čechii
Nikdo to nečekal, všichni jsou v šoku, ze kterého se ještě dlouho budou vzpamatovávat. Miloš Zeman včera oznámil, že bude znovu kandidovat na funkci presidenta republiky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.3.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Toto velmi nepotěší Jiřího Pospíšila. Do Senátu postoupila dáma, která odhalila, ja funguje TOP 09 pod jeho vedením
Jitka Chalánková, nezávislá kandidátka, jež na Prostějovsku porazila Boženu Sekaninovou z ČSSD, je ostřílenou političkou. Dříve kandidovala za TOP 09, nyní byla nezávislou kandidátkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Volný (JAP): Absurdistán EU aneb Pro co také hlasovali čeští europoslanci
Víte o tom, že Brusel neboli EU Vás, Vaše předky i Vaše děti hodlá kolektivně trestat za něco, čeho jste se nikdy nedopustili a za co nenesete ani Vy, ani Vaše děti, vůbec žádnou zodpovědnost?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Kdy naučíme děti zdravě jíst?
Vzpomínám si na to jako dnes, když jsem v Senátu brojil proti přijetí „pamlskové vyhlášky“ a varoval jsem před tím, že likvidační regulace školních bufetů povede k tomu, že děti si stejně budou oblíbené nápoje a jídla kupovat v obchodech nebo nosit z domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Strach z uprchlíků pomáhá zejména zbrojařům
Navzdory tomu, že migrační proudy uprchlíků téměř vyschly a v roce 2016 prošlo do Evropy o dvě třetiny lidí méně než loni, v České republice neklesá počet občanů, kteří nesouhlasí s přijímáním uprchlíků ze zemí postižených válečným konfliktem. Zbrojaři si musí mnout ruce, jejich lobby odvádí v ČR výbornou práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vyhrožují mi smrtí, řekla PL Okamurova kandidátka do Senátu. Policie: O výhrůžky se nejednalo
Elvíra Hahnová, kandidátka SPD do Senátu ve volebním obvodě Chomutov, tvrdí, že jí kdosi kvůli jejím politickým aktivitám a ambicím vyhrožuje smrtí. Případ podle toho, co Hahnová sdělila ParlamentnímListům.cz, již řeší Policie České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
ČT: Doktoři nabídnou nezvykle autentický pohled na práci špičkových českých lékařů
Jaký je život lidí, kteří tráví většinu času na nemocničním oddělení? Jak při náročné a stresující práci, kdy mají vaše výkony fatální důsledky, „nevyhořet“? Jak člověku říci, že už nemá naději?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
František Kuba: Pan Nikdo na Nuselském mostě
To, že nejsou lidi, věděl už redaktor Mladého světa Robert Křesťan před několika desítkami let. Lidový dům taková situace znovu a znovu překvapuje! Má se za to, že Oto Novotný zná infrastrukturu ČSSD a její personální obsazení tak detailně, jako nikdo jiný. Byl dlouholetým poradcem řady předsedů a premiérů se signem sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Už dost lidé! Zastavím vás! Já, vaše Matka příroda!
Neuvěřitelně různorodé jsou zájmy lidí. Řeší svou práci, svou kariéru i svou dovolenou. Řeší svou rodinu, své děti a svůj důchod. Řeší své auto a svůj nejnovější mobil. A tak dále a tak dále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist