Miloš Zeman napaden. Jde o vážnou věc. Hovoří média a Jiří Ovčáček
Redaktor veřejnoprávního Českého rozhlasu Pavel Polák uveřejnil informaci, která notně rozzlobila hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. Spolupracovník prezidenta Zemana tvrdí, že redaktor šíří lži a další média je přebírají, a ještě zvětšují jejich dosah. Jde o tvrzení, že součástí Zemanovy dnešní delegace v Berlíně je zdravotnický personál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 19:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 19. 09. 2018

Související články

Ublížili jste prezidentovi. Jiří Ovčáček vrací úder ve věci „Zeman zakopl a ztratil botu“
Prezident Miloš Zeman na návštěvě Olomouckého kraje klopýtl a přišel o botu. Tématu se hned chytila média, což na svém facebookovém profilu komentuje hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pojede Zeman i tam, kde ho nevolili? Ovčáček vysvětlil
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček dnes informoval novináře o tom, jak prezident Miloš Zeman zamíří zítra do Karlovarského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Ovčáček účtoval před kamerou: Pražská kavárna, to je ta skupinka lidí, která na rozdíl od prezidenta nesnese oponentní názor
I přesto, že je Miloš Zeman v poslední době velmi kritizován za své útoky vůči médiím, je jeho mluvčí Jiří Ovčáček přesvědčen, že prezidentovi kritická média vůbec nevadí, sám je prý toho názoru, že jsou naopak potřebná. „Zeman se snaží naslouchat oponentním názorům, je tím pověstný,“ ujišťoval v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ovčáček udeřil: Směšní novináři. Hodiny hledali, kdo by znectil ocenění prezidenta. A jednoho pána našli
Prezident Miloš Zeman obdržel v New Yorku cenu Bojovníka za pravdu – obhájce Židů a Izraele. Informovala o tom takřka všechna česká média. Mezi jinými tak učinil i server Lidovky.cz, kterému se ovšem vysmál hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jste hnůj a póvl! odrazil Ovčáček řeči, že Zeman onemocněl
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se dnes zastal hlavy státu. Objevují se totiž spekulace, že prezident Miloš Zeman onemocněl, a proto je na zámku v Lánech. Mimo jiné to uvedl také novinář Jaroslav Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman byl v nemocnici, média bila na poplach. Jenom plánovaná prohlídka, uklidňuje mluvčí Ovčáček
Po návštěvě sjezdu Strany práv občanů zamířil prezident Zeman do Nemocnice Na Bulovce. Informoval o tom server Novinky.cz a to ještě před tím, než se k návštěvě jakkoli vyjádřil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Ten později novinářům poděkoval za dojemnou starost o zdraví pana prezidenta a prozradil, proč Zeman do nemocnice vyrazil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ovčáček odhalil původ nenávisti některých novinářů k Zemanovi
Tiskový mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček se v komunistických Haló novinách ještě jednou vrátil k přímé volbě prezidenta. Posteskl si nad tím, že některá média vystupují proti hlavě státu přímo nenávistně. Ovčáček zmínil především Česko televizi a média patřící do vydavatelství Zdeňka Bakaly Economia.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ovčáček se důrazně zastal prezidenta Zemana: Zřejmá závist!
Prezident Miloš Zeman bude v návštěvách krajů od září pokračovat, nejsou součástí předvolební kampaně. Na dotaz ČTK to dnes sdělil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Ovčáček se vysmál novinářům, čekajícím už od čtvrtka na Kajínka před věznicí. Nemají prý rozum
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si dobírá novináře, kteří už od čtvrtka čekají na propuštění snad nejslavnějšího vězně v Česku Jiřího Kajínka. Prezident Miloš Zeman oznámil, že dvojnásobnému vrahovi udělí milost po návratu z Číny. Z této asijské země se prezident vrátil ve čtvrtek, ale Kajínka zatím neomilostnil. Ovčáček poslal vyčkávajícím novinářům vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neunesli porážku a jejich komentáře volají po občanské válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist