Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.317x, což odpovídá cca 173.076-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jaroslava Skleničková z Lidic: Je to ostuda národa a Babišova politická agitace říkat, že se nedokážeme postarat o padesát dětí
Jedna ze dvou posledních žijících lidických žen - dvaadevadesátiletá Jaroslava Skleničková, která po vyhlazení obce Lidice nacisty skončila v koncentračním táboře Ravensbrück a do vlasti se vrátila v roce 1945, pocítila silné nutkání se jako přeživší koncentračního tábora kriticky vyjádřit k postoji České republiky, v němž premiér Andrej Babiš odmítá přijmout padesát syrských sirotků. „Nemůžeme říkat, že se nedokážeme postarat o padesát dětí,“ uvedla pro server Respekt.cz, který o publikaci svého názoru požádala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 21. 09. 2018

Související články

Mezinárodní ostuda. Ale ne naší země, ale Babiše. Jiří Pospíšil v rozhlase vyprávěl, co se na šéfa ANO v Bruselu chystá
Karolína Koubová v úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu přivítala europoslance zvoleného za TOP 09 Jiřího Pospíšila. Evropský parlament právě dnes začne probírat střet zájmů Andreje Babiše a podle Pospíšila je to ostuda, ovšem nikoli ostuda České republiky, ale ostuda samotného Babiše, který se nebojí říkat cosi o „kýblech sr*ček“ lidem, kteří ho kritizují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oberreiter (SPO): Sobotka, Kalousek, Fiala - ostuda národa, ostuda nás všech
Blog se zabývá morálním úpadkem tradičních stran ODS, ČSSD, TOP 09 atd. a jejich přispěním k vytváření negativního pohledu na ČR v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
O důchodce se musí postarat jejich děti. Třeba v Koreji je to běžné, vzkazuje ministr Pilný
Velmi kritický k současnému penzijnímu systému je ministr financí Ivan Pilný (ANO). V rozhovoru pro dnešní vydání deníku Blesk mimo jiné uvedl, že o rodiče by se měly postarat děti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Umíme se postarat o naše rodiče a prarodiče?
Jedním ze znaků kulturní a slušné společnosti je to, jak se umí postarat o staré lidi, kteří v životě poctivě pracovali, vychovali svoje děti. K tomu máme podle toho, za jakých podmínek žije řada důchodců, dosti daleko. Také námět ke zlepšení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Když šlo o české děti, tak všichni ti hospodští filozofové mlčeli, připomíná Markéta Šichtařová. A přidává příběh pro otrlé
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Máme tu klasický předvolební levicový rozpočet, přitom dlouhodobě nelze mít deficit státního rozpočtu a snižovat státní dluh. Takto hospodařili Řekové a víme, jak dopadli. Každý rok měli deficit, ať ekonomika rostla, nebo klesala. To je cesta do pekel, tvrdí v souvislosti se státním rozpočtem, který schválila vláda Andreje Babiše, ekonomka Markéta Šichtařová. Analytička se vyjádřila také k hlasům, že bohatá prosperující společnost se má umět postarat o padesát dětí ze Sýrie, co nemají rodiče, a zmiňuje tři politiky, kteří se zajímali o odcizené české děti, a to i mimo předvolební období.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Babišova vláda ANO legalizaci homosexuálních sňatků. Důsledek: Adopce dětí homosexuály
Babišova vláda schválila podporu zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželským svazkem. Budou-li následně schváleny poslaneckou sněmovnou, otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
První dáma ODS Udženija: Děti ze Sýrie vůbec není možné adoptovat, to už se řešilo. Šojdrová nám svou hurá akcí jen udělala ostudu
ROZHOVOR „Kauzu padesáti sirotků vnímám jako cynické zneužívání dětí v kampani a do toho se rozhodně nebudu zapojovat,“ říká nekompromisně místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija a má k tomu důvod. Sýrie adopce do zahraničí neumožňuje a není to poprvé, co se tím česká diplomacie zabývá. Jenže dosud to šlo bez mediální pozornosti. Udženija současně řekla, že takový přístup a nepřipravenost je velká politická ostuda pro nás všechny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Genderová korektnost
Nedávno vyvolala pohoršení báseň Jiřího Žáčka s veršem „K čemu jsou holky na světě? Aby z nich byly maminky ...“? Myslím, že taková básnička v čítance pro druhou třídu může pohoršit jenom hlupáka. Naopak básničky o mamince patří k těm nejkrásnějším poetickým zážitkům z dětství. Vzpomeňte si třeba na Jaroslava Seiferta. Ti, co se cítí Žáčkovou říkankou pohoršeni, tvrdí, že takový text automaticky staví ženy do pozice, kdy jejich primárním životním úkolem je stát se matkou a postarat se o děti. Prý to může malé děti negativně ovlivnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
„Skupina mladých džihádistů jsou bezbranné děti?! Nejzrůdnější výroky Němcové...“, „Babiš dělá kampaň. A Klaus spadl z višně!“ Silné dozvuky Sněmovny, která se prala o sirotky ze Sýrie
Přijímat, či nepřijímat padesát syrských sirotků do České republiky? Dva různé pohledy a dva odlišné názory k celé věci zastávají sociolog Petr Hampl a Jan Cemper, aktivista a šéfredaktor publicistického webu Manipulátoři.cz. Sociolog Hampl tvrdí, že „skupina mladých džihádistů“ nejsou bezbranné děti a ve skutečnosti je syrská vláda připravena se o ně postarat. Oproti tomu Cemper to přirovnává k rozhodnutí, zda se budeme chovat jako lidi, nebo nikoliv s tím, že děti nemají kam utéct. Redakce oběma vybrala nejzásadnější výroky z diskuze poslanců před tím, než návrh europoslankyně Michaely Šojdrové (KDU-ČSL) zamítli, a požádala je o reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist