Klekneš si a začneš to dělat! Nové a velmi úděsné informace o Pochem
Není tomu tak dávno, co ParlamentníListy.cz přinesly sérii článků, na jejímž konci se uzavřely dveře Ministerstva zahraničních věcí pro Miroslava Pocheho. Ten už přestal usilovat o post šéfa resortu a za sebe nabídl náhradu v podobě svého letitého asistenta Tomáše Petříčka. Naší redakci se v posledních hodinách ozval zdroj, který přinesl další materii, jež se chování a praktik tohoto sociálnědemokratického europoslance přímo dotýká. Některá fakta ještě ověřujeme, jiná můžeme vydat de facto hned.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2018 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 23. 09. 2018

Související články

Senátor Valenta: Zastavme dobu, kdy sportovci musí jet do Prahy na praseti a odráží se demižónem
Prožíváme velmi turbulentní období, ve kterém se každý den dovídáme nové a nové informace, při kterých jen kroutíme hlavou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Co dělat s presidentem, který vyzrazuje utajované informace v televizi?
President Miloš Zeman je opět jako neřízená střela! V přímém přenosu v televizi vyzrazuje, co se dočetl v utajovaných zpravodajských zprávách BIS a Vojenského zpravodajství. Co se s tím dá dělat? Je president trestně odpovědný?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.5.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Zeman nerespektuje Ústavu, má jmenovat ministra a nazdar, říká poslanec ODS. A možná je celý zástupný problém s Pochem jen proto, aby mohla být legitimizována SPD
ROZHOVOR Premiér Andrej Babiš nevykazuje žádné nadstandardní výkony, spíše velmi podprůměrné, co se týká výměny ministrů i výkonů. Tak hodnotí dění na české politické scéně Karel Krejza, poslanec ODS a místostarosta Litoměřic. Podle jeho slov je Miroslav Poche jen zástupný problém a zároveň kritizuje premiérovu personální a manažerskou práci, jejíž dopady už jsou vidět. Zdůraznil, že Babiš potřebuje ČSSD jen jako vizitku pro Evropu, všechno ostatní si bude dělat, jak potřebuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil připomíná, o čem se díky diskusím o panu Pochem nemluví
Publicista a komentátor Zdeněk Zbořil se v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz rozhovořil o problému s nominantem na post ministra zahraničních věcí Miroslavem Pochem. Podle něj tento problém však není tím podstatným. „Téměř bez povšimnutí prošlo jednání na Hradě o budoucnosti ČEZu,“ poznamenal Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
K útoku v londýnském metru se přihlásil Islámský stát. Policie zveřejnila nové informace
Britská BBC přináší nové informace o teroristickém útoku v londýnské stanici metra Parsons Green. Policie zadržela osmnáctiletého mladíka a prohledala byt postarších manželů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Rychlé informace obsahují nové grafy
Rychlé informace Českého statistického úřadu mají modernější vzhled. Obsahují nové grafy, které jsou navrženy v souladu s aktuálními vizuálními trendy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman o jednání s Pochem: Jeho nová stanoviska nemusí být úplně věrohodná. Těžko ho mohu jmenovat, když mi jej premiér ani nenavrhl
Prezident Miloš Zeman se na serveru Blesk.cz v pořadu S prezidentem v Lánech rozhovořil nejen o migrační krizi, ale i o sestavení vlády. Řeč byla i o uvažovaném ministru zahraničních věcí Miroslavu Pochem (ČSSD), proti němuž právě Zeman brojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Nechá si prezident Petříčkův podraz s Pochem líbit?
Budoucí ministr Petříček hned dvěma deníkům poskytl velké rozhovory, v nichž velmi opatrně dává najevo své postoje například k Maďarsku – zdržel by se hlasování o sankcích – i k sirotkům ze Sýrie, které by přijal.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.10.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Podezření kolem odposlechů Babiše
Kauza Babiše a Marka Přibila je velmi, skutečně velmi zajímavá. Nejedná se jenom o to, že Babiš tvrdí, že nahrávky jsou upravené, ale i o to, že Přibil popírá, že by je natočil. Ze své praxe advokáta velmi dobře vím, jak se dají informace upravovat, jak drobná technikálie zcela změní vyznění hovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Aktuální informace pro občany k tématu brexitu
Ministerstvo zahraničních věcí ČR nově zřídilo na svých webových stránkách kapitolu BREXIT – informace pro občany, kde je možné najít aktuální informace a praktické rady k možným dopadům odchodu Velké Británii z EU na životy občanů ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist