Rusko se dál zlobí na Izrael za sestřelené letadlo. Prý je to ale všechno lež
Mezi Ruskem a Izraelem to jiskří. Syrské obranné síly sestřelily výzvědné letadlo Iljušin-20, ale ruská strana obviňuje místo svých syrských spojenců právě Izrael.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 13:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 24. 09. 2018

Související články

Jan Ziegler: Sýrie sestřelila ruské letadlo, a může za to Izrael
Tak to by snad nevymyslel ani Jára Cimrman. Rusko obvinilo Izrael, že může za sestřelení jeho průzkumného letadla IL – 20. Skutečným viníkem je však Sýrie, která dlouhodobě ohrožuje Židovský stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Rusko se zlobí na Londýn. Kvůli prohlídce letadla Aeroflotu
Ruské ministerstvo zahraničí požaduje od Velké Británie vysvětelní, proč britské úřady prohledávaly na jednom z letišť v Londýně letadlo ruské letecké společnosti Aeroflot. Píše to server Aktuálně.cz s tím, že londýnská policie tuto informaci popřela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: USA, Západ, Rusko a Izrael v Sýrii na pokraji velké války
Rusko v Sýrii dál odmítá zaujmout roli velmoci, a tak není ani s to zabránit vnějším silám – ať už je řeč o Západu nebo Izraeli – v útocích na území, na němž by právě Rusko mělo dominovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Donald Trump: Rusko, Rusko, Rusko. Všechno svádíte na Rusko!
45. prezident USA Donald Trump i navzdory domácím těžkostem slaví. Na sociální síti Twitter vypálil další salvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hana Lukešová: Únos a drama na letišti. Izrael nakonec stejně zvítězil
Dne 27. června 1976 unesli arabští teroristé z Lidové fronty pro osvobození Palestiny (LFOP Dr. Wadja Hadic, který naplánoval únos letadla) a němečtí teroristé Wilfried Böse a Brigitte Kuhlmann z RAF (Rote Arme Fraktion) letadlo společnosti Air France s 248 pasažéry při letu z Tel Avivu do Paříže krátce po startu z Atén a přesměrovali letadlo do Benghází v Libyi. Tam teroristé vybrali izraelské a židovské cestující a propustili Nežidy. 105 Izraelců a francouzských Židů zůstávalo v zajetí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Letadlo s Merkelovou na palubě mělo potíže
Letadlo, v němž cestovala německá kancléřka Angela Merkelová, mělo vážnou poruchu. Při cestě na summit států G20 do Buenos Aires mu přestal zcela fungovat komunikační systém. Kancléřka tak nakonec na summit nedorazila. Kvůli této technické závadě se letadlo nad Nizozemskem obrátilo a vrátilo se do Německa, informoval server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Dohoda o jihu Sýrie - Vymění Izrael klid na hranici za Američany?
Dohoda nabízí další krok k ukončení války a zahájení politického procesu výměnou za přijatelné kompromisy od všech zúčastněných – Sýrie bude mít své území, Izrael „své“ Golany, Írán svůj vliv a posílený regionální status, Rusko své „všechno“ a USA možnost vrátit se k „Americe především“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
U moskevského letiště se zřítilo letadlo. Nikdo nepřežil. Pád mohly zapříčinit...
Na moskevském letišti Domodědovo se zřítilo letadlo. Jednasedmdesát lidí na palubě zahynulo. Zprávu přinesla ruská agentura Tass.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
P. C. Roberts: Pravda je neamerická
Washington a Izrael ohrožují světový mír. Washington si pro sebe žádá vládu nad světem a Izrael vládu nad Středním východem. Washingtonu překáží v dosažení cíle Rusko a Čína, což je pro něj dostatečný důvod, aby proti oběma těmto zemím plánoval nukleární válku. Což je pro lidstvo hrozba, nad kterou si stěží dovedeme představit děsivější. A přesto, anebo právě proto, se o této hrůze málo mluví. Myslím tím v Kongresu, v médiích a ve veřejnosti jak Spojených států, tak jejích vazalů v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kuna (Svobodní): Írán, Izrael a Česko… nelze váhat, kam se přiklonit
Nedávný noční raketový útok Íránu na Izrael potvrdil to, co lidé znalí komplikovaných vztahů na Středním východě vědí dávno. Elity íránského islámsko-revolučního režimu, bez ohledu na bezpečnost vlastních lidí, se desítky let snaží vymazat Izrael z mapy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist