Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.150x, což odpovídá cca 216.541-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nářek neziskovek nad novým zákonem Mattea Salviniho: Migranti déle zavření. Šup rychle pryč. Něco provedeš, jdeš...
Matteo Salvini, ministr vnitra a předseda italské Ligy, přišel s dekretem, který v Itálii podstatně mění pravidla. Přezdívá se mu „Salviniho dekret“. Zpřísňuje v podstatě všechna kritéria pro migraci, získávání statusu uprchlíka, a naopak usnadňuje status uprchlíka odebírat, spolu s italským občanstvím. Nová opatření odsoudili v Doktorech bez hranic a v Refugees Welcome Italy. Informovaly o tom Al Jazeera a Deutsche Welle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 09:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 25. 09. 2018

Související články

Toto od Macrona přiletělo na Mattea Salviniho. Stojí za to
Pro odsudky na Mattea Salviniho, italského ministra vnitra, není nutné chodit daleko. Jeden silný a zároveň tematický přišel teď z Francie. Tamní ministryně pro evropské záležitosti neváhala připodobnit Salviniho k jedné postavě z bible. Ježíš to skutečně není. O jejích slovech informovala agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Oni tam hladoví! Neziskovky řvou na Mattea Salviniho. Migrant vyhrožuje, že vyskočí z lodi
Italský ministr vnitra Matteo Salvini (Liga severu) se včera rozhodl nevpustit loď s šesti sty uprchlíků na palubě do italských přístavů. Podle Salviniho se z neziskovek stali taxikáři migrantů. Itálie i Malta loď odmítly. Španělsko je moc daleko, stěžují si neziskovkáři. Aktuální vývoj je velice zajímavý. Lékaři bez hranic důrazně žádají státy EU o pomoc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
V Itálii se chtějí někteří zbavit rázného Salviniho. Má být vyšetřován kvůli uprchlíkům
Soeren Kern z amerického think-tanku Gatestone Institute si všímá vyšetřování italského ministra vnitra Mattea Salviniho, které již bylo proti němu formálně zahájeno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Salvini vpustil pod nátlakem EU a neziskovek do země migranty a ti se mu takto „odvděčili“
Podle informací italského ministra vnitra Mattea Salviniho hned třetina migrantů z těch, kterým země umožnila vystoupit z lodi na její půdu, opustila svévolně přijímací středisko a úřady o jejich momentálním pobytu nemají žádné informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Monika Pilloni a novinky z Itálie: Opozice se zoufale snaží dostat k moci trestním stíháním Salviniho. Přitom se před celou zemí totálně zesměšnila
ROZHOVOR Česko-italská blogerka Monika Pilloni patří k těm, jež mají o současné situaci v Itálii důležité informace přímo z okolí ministra vnitra a vicepremiéra Mattea Salviniho. Už proto, že je sama členkou a aktivistkou jeho Ligy Severu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zmínila nedávné Salviniho setkání s Viktorem Orbánem a přidává i aktuality z Itálie, která se stále potýká s běženeckou vlnou a protesty těch, které by nová přísnější pravidla pro migraci mohla postihnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nové informace z Itálie. Salviniho strana by nyní v Itálii vyhrála volby
Europe Elects, tedy mezinárodní výzkumný tým datových analytiků voleb a volebního chování v evropských státech, který pravidelně zveřejňuje průzkumy a výsledky voleb, si ve středu posvítil na Itálii. Za nejsilnější stranu tamější politické scény se profiluje Liga severu Mattea Salviniho, v těsném závěru za ní se nachází její koaliční partner Hnutí pěti hvězd.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nový plán Mattea Salviniho, týká se i Česka. Mnozí spadnou ze židle hrůzou
Italský ministr vnitra Matteo Salvini má velkolepý a hodně odvážný plán. Se svou stranou Liga severu, nebo přesněji řečeno s jejím politickým programem, by rád dobyl celou Evropu. Pokud lze soudit z průzkumů veřejného mínění, Salviniho rétorika sklízí úspěch přinejmenším v rodné Itálii. O plánu informuje italský deník Il Giornale.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Kriminalizace Mattea Salviniho je v podstatě pokusem o zvrácení výsledku voleb
Komentář na facebookovém profilu k pokusu o kriminalizaci italského ministra vnitra
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Orbána čeká setkání. Sejdou se mistr a žák populismu, píše k tomu slavný server
Dnešní podvečerní setkání maďarského premiéra Viktora Orbána a italského ministra vnitra Mattea Salviniho v Miláně označil list Politico za schůzku „mistra a učně unijního populismu, která znepokojuje jak Řím, tak Brusel“. Koaliční partner Salviniho Ligy, protestní Hnutí pěti hvězd (M5S), uvedl, že jde o politickou schůzku, a nikoli o jednání na vládní úrovni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO Konec migrace, ať sbalí kufry. Matteo Salvini vyděsil neziskovky cestou do migračního přístavu. Chystají se velké věci
Dobré časy pro nelegální migraci jsou pryč. Víc deportací, víc detenčních center. Neziskovky pomáhají pašerákům. Taková prohlášení zaznívají v posledních hodinách od nového italského ministra vnitra Mattea Salviniho, který naštval příznivce migrace demonstrativní návštěvou Sicílie. Neziskové organizace se bojí, že nová vláda jeho strany Liga a Hnutí pěti hvězd tvrdě zasáhne proti jejich snaze „lovit“ migranty z moře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist