Nevydávejte komunistu Ondráčka ke stíhání, doporučil poslancům imunitní výbor
Pokud sněmovna doporučení výboru vyslyší, policisté by mohli Ondráčka případně stíhat až po skončení jeho mandátu zákonodárce.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 25.9.2018 v 16:36, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 25. 09. 2018

Související články

Sněmovna by neměla vydat Ondráčka ke stíhání, doporučil výbor
Sněmovna by neměla vydat k trestnímu stíhání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka (KSČM). Plénu to dnes doporučil mandátový a imunitní výbor. Novinářům to řekl jeho předseda Stanislav Grospič (KSČM). Policie chce Ondráčka stíhat kvůli výrokům vůči někdejšímu prezidentskému kandidátovi Michalu Horáčkovi. Toho rozhodnutí výboru nepříjemně překvapilo, řekl ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Imunitní výbor pokračuje v jednání o vydání Ondráčka ke stíhání
Poslanci z mandátového a imunitního výboru pokračují dnes odpoledne v jednání o vydání Zdeňka Ondráčka (KSČM) k trestnímu stíhání. Pozvali vyšetřovatele, státního zástupce i Ondráčka. Výbor by mohl už dnes doporučit plénu, zda má Ondráčka vydat, nebo ne. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Sněmovní výbor se bude zabývat možným stíháním Ondráčka
Sněmovní mandátový a imunitní výbor by mohl dnes doporučit plénu, zda by Sněmovna měla vydat poslance KSČM Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání, nebo ne. Policisté chtějí Ondráčka stíhat kvůli jeho výrokům vůči někdejšímu prezidentskému kandidátovi Michalu Horáčkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Šli po mně! Michal Horáček začal nadávat kvůli tomu, že poslanci ochránili Ondráčka. A není sám
Mandátový a imunitní výbor doporučil Poslanecké sněmovně nevydat poslance Zdeňka Ondráčka za KSČM k trestnímu stíhání kvůli výrokům o prezidentském kandidátovi Michalu Horáčkovi. Informoval o tom server iDnes. Co na to dotčený Horáček? Prý je to nebezpečný precedent. A vyjádřil se i historik Petr Blažek či poslanec Pirátů Jakub Michálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Žádost policie o vydání Ondráčka bude výbor řešit 5. září
Sněmovní mandátový a imunitní výbor se začne zabývat žádostí policie o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka k trestnímu stíhání ve středu 5. září. ČTK to dnes řekli předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM) a jeho místopředseda Petr Gazdík (STAN). Výbor projednávání zřejmě přeruší a doporučení Sněmovně jak hlasovat, vydá až na některé další schůzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš a Faltýnek by měli být podle výboru vydáni k stíhání
Sněmovní imunitní výbor doporučil podle informací ČTK plénu, aby vydalo premiéra Andreje Babiše (ANO) a prvního místopředsedu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Výbor doporučil sněmovně vydat Babiše a Faltýnka ke stíhání
Mandátový a imunitní výbor doporučil sněmovně vydat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše a šéfa sněmovního klubu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Předsedkyně výboru Miroslava Němcová (ODS) novinářům po dnešním zhruba čtyřhodinovém jednání výboru řekla, že zasedání bylo neveřejné, proto nebude informovat o počtu hlasů pro a proti. Žádný člen výboru ale nepožadoval další dokumenty či výslechy. Babiš považuje kauzu za účelovou a rozhodnutí výboru ho nepřekvapilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Sněmovna by podle výboru neměla vydat bývalého primátora Prahy Svobodu k stíhání
Sněmovní mandátový a imunitní výbor doporučil plénu, aby nevydalo bývalého pražského primátora Bohuslava Svobodu (ODS) k trestnímu stíhání v případu městské karty opencard. ČTK to při dnešním jednání výboru řekli jeho předseda Stanislav Grospič (KSČM) a zpravodaj Petr Gazdík (STAN).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Máme strach, že Babiše by mohli dát do vazby, sdělil zdroj z ANO
Mandátový a imunitní výbor včera doporučil Poslanecké sněmovně, aby vydala v kauze Čapí hnízdo ke stíhání poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (ANO). A jak píší Lidové noviny, v hnutí zavládly obavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Imunitní výbor Sněmovny začal řešit i žádost o vydání Babiše
V Poslanecké sněmovně začal dnes krátce po poledni zasedat mandátový a imunitní výbor, který má na programu jednání i novou policejní žádost o vydání předsedy ANO Andreje Babiše a místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo. K doporučení pro plénum, jak by se mělo k žádosti postavit, během dneška výbor nedospěje, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist