Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.261x, což odpovídá cca 170.154-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zakladatel vysoké školy, kandidující za SPD: Neútočím, nepomlouvám. Snad se moudří voliči výhrůžkami nenechají zmást
ROZHOVOR „Každý občan České republiky vnímá, že naše hlasování o vstupu do Evropské unie bylo hlasováním o jiné Evropské unii, než je dnes,“ říká zakladatel Vysoké školy evropských a regionálních studií, bývalý rektor a současný kandidát na senátora za SPD Lubomír Pána. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil také o migraci a o tom, jak vnímá současnou ochranu hranic. Debatu kolem přijetí 50 syrských sirotků označuje za součást předvolebního boje. „Je to jen snaha zviditelnit politické strany (například TOP09, ČSSD, KDU-ČSL, STAN), kterým se snižují volební preference a je reálný předpoklad, že se do řady zastupitelstev nedostanou,“ míní Lubomír Pána.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 05. 10. 2018

Související články

Vysoké školy dostanou z operačního programu až patnáct miliard korun
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dokončilo hodnocení tzv. čtyřvýzvy pro vysoké školy financované z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Z více než 300 předložených žádostí o podporu bylo 239 úspěšných. Vysoké školy tak dostanou finanční prostředky v celkové výši téměř 15 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Rektor Koudelka: Soukromé vysoké školy se musí prosadit přes chytré nápady
Rozhovor o vysokém školství s rektorem Vysoké školy Karla Engliše v Brně Zdeňkem Koudelkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Vysoké školy dostanou navíc dvě miliardy. Rektor Zima přišel vysvětlovat do ČT, jak s nimi naloží
Vysoké školy dostanou příští rok o dvě miliardy více, než měly letos, dohodli se dnes na Ministerstvu financí ministr školství a předseda českých rektorů. Co s nimi udělají, kolik dají na platy a kolik na to, aby české vysoké školy nezaostávaly za některými zahraničními, upřesnil Tomáš Zima, rektor Univerzity Karlovy a předseda České konference rektorů v úterním Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vědci z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Národního muzea objevili nový minerál
Na haldách historických dolů na Kaňku v kutnohorském rudním revíru byly Richardem Pažoutem z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze nalezeny úlomky křemenné žiloviny s neznámým minerálem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Rektor Vysoké školy Karla Engliše v Brně: Udělení milosti Kajínkovi vítám
ROZHOVOR "Miloš Zeman projevil odvahu změnit svůj velmi omezující přístup k milostem," myslí si rektor Vysoké školy Karla Engliše v Brně Zdeněk Koudelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Na ČVUT se uskuteční Veletrh pražských veřejných vysokých škol
Ve čtvrtek 1. února 2018 se na ČVUT v Praze v prostorách Fakulty stavební (Thákurova 7, Praha 6) bude konat již třetí ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. Zájemcům o studium z řad středoškolských studentů se tu formou vizuálně jednotných expozic a přednášek představí fakulty a studijní obory z celkem osmi univerzit – Akademie výtvarných umění v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze, České zemědělské univerzity v Praze, Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rektor Vysoké školy Karla Engliše komentuje Rychetského omyly
Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v Otázkách Václava Moravce (ČT1, 18. 6. 2017) prohlásil: „Zaplať Pán Bůh, že je u nás Senát.“, který nás údajně chrání před situací, jaká je v Polsku či Maďarsku. Zeptali jsme se Zdeňka Koudelky, rektora Vysoké školy Karla Engliše v Brně, co si o takovém vyjádření myslí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Návštěva francouzského atašé pro vědu a vysoké školy ve FNUSA
Francouzský atašé pro vědu a vysoké školy Mathieu Wellhoff a jeho zástupkyně Julie Hallac navštívili Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny (FNUSA-ICRC), aby se seznámili s našimi aktivitami a výsledky. Diskutovali o možnostech posílení spolupráce našich výzkumných týmů s vědeckými institucemi ve Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Českomoravskou komoditní burzu Kladno využívají k nákupu energií vysoké školy i akademická sféra
Univerzity, řada vysokých škol i Akademie věd ČR si zajišťují dodávky energií od roku 2012 na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK). Některé vysoké školy začaly na burze nakupovat v roce 2013, kdy poprvé využily služeb Střediska společných činností AV ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Vysokoškoláci vyrazí do chudších regionů Česka: Nabídnou pomocnou ruku a informace
Rektor Univerzity Palackého v Olomouci profesor Jaroslav Miller má za to, že české vysoké školy by měly být aktivnější ve veřejném životě. Aby už nikdo nemohl tvrdit, že tu pár vysokoškoláků a absolventů vysokých škol stojí proti celému národu. Tak to není. Vysoké školy, studenti a absolventi jsou součástí společnosti. Proto se teď studenti vydají do českých luhů a hájů a budou svým spoluobčanům vysvětlovat, jak se to doopravdy má s EU nebo s uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist