Chodím městem a dívám se za vrata aneb Kladenská vzpoura pověšenců
I když jsem kladenského primátora Volfa resp. jeho VPK (Volba pro Kladno) nevolil, tak cítím nespravedlnost. S převahou vyhrál komunální volby a přesto je v opozici. Proč? Protože, jak říká premiér Babiš, byl to megapodraz! Ale...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.10.2018 v 19:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 10. 10. 2018

Související články

Chodím městem a dívám se za vrata aneb Kladenská vládo, dej nám piáno!
Pokud máme věřit tomu, že ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě, lide kladenský, navrátila, potom ODSko a spol. po předvolebních slibech musí přijít skutky. Jsou důležitější věci, ale co zkusit vrátit do Kladna pouliční piáno.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.11.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Novinářští šmokové aneb Vzpoura strojů v EU
Z úrovně současné západoevropské žurnalistiky by měl Orwell radost. Jako prozřetelný spisovatel, nikoliv jako objektivní novinář.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.8.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Velká říjnová antitotalitní revoluce aneb o čem sním, kudy chodím
... A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.10.2018 v 12:40, zobrazit podobné
ROPID: Integrace Kladenska odstartuje 26.srpna
K termínu 26. 8. 2017 se připravuje významné rozšíření systému Pražské integrované dopravy do oblasti Kladenska. Na jednu jízdenku tak bude možné cestovat nejen pražskou MHD a vlakem, ale také všemi autobusovými linkami mezi Prahou a Kladnem, Kladnem a Slaným, celou MHD v Kladně i dalšími doplňkovými regionálními spoji. Linky mezi Prahou a Slaným, jakožto i další linky v této oblasti, budou integrovány v dalších etapách v průběhu roku 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hlaváč (TOP 09): V Plzenci by měli lidé žít rádi
„Přeji si, aby Plzenec byl městem, kde je příjemné a klidné bydlení a dostatek služeb pro občany. Městem, které dbá na ochranu okolní přírody a jedinečných historických památek, a také městem, ze kterého nebudou mladí odcházet do Plzně,“ to je vize kandidáta na starostu Starého Plzence Miroslava Hlaváče. Ten byl o víkendu již podruhé zvolen předsedou místní organizace TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.12.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Kislingerová (TOP 09): Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kislingerová (ANO): Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Prezidentovy megaprojekty aneb 2 v 1
Kromě nových průmyslových zón se současný egyptský prezident Sisi zapíše do dějin rozvojových programů své země dvěma obřími projekty: Novým Suezským kanálem (dokončen) a novým hlavním městem (buduje se).
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.1.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Projektu VZPoura úrazům se zúčastnilo 57 tisíc dětí z 820 škol. Za pár dní startuje 4. sezóna
Už za pár dní, se začátkem školního roku, vstoupí do své čtvrté sezóny preventivní projekt VZPoura úrazům. Osm hendikepovaných zaměstnanců VZP, kteří sami žijí s trvalými následky po vážném zranění, při něm navštěvuje školy a školky a varuje děti před riziky nejrůznějších nehod. Doposud navštívili 820 školních zařízení a besedy s nimi absolvovalo přes 57 tisíc dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 13:34, zobrazit podobné
TOPlist