Chodím městem a dívám se za vrata aneb Kladenská vzpoura pověšenců
I když jsem kladenského primátora Volfa resp. jeho VPK (Volba pro Kladno) nevolil, tak cítím nespravedlnost. S převahou vyhrál komunální volby a přesto je v opozici. Proč? Protože, jak říká premiér Babiš, byl to megapodraz! Ale...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.10.2018 v 19:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 10. 10. 2018

Související články

Chodím městem a dívám se za vrata aneb Kladenská vládo, dej nám piáno!
Pokud máme věřit tomu, že ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě, lide kladenský, navrátila, potom ODSko a spol. po předvolebních slibech musí přijít skutky. Jsou důležitější věci, ale co zkusit vrátit do Kladna pouliční piáno.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.11.2018 v 07:40, zobrazit podobné
Chodím městem a dívám se za vrata aneb Jiránek to dělá po Babišovsku
Zatímco jeho stranický šéf Petr Fiala (ODS) neúnavně kritizuje premiéra Babiše za všechno možné – obligátním Čapím hnízdem počínaje a EET konče, tak kladenský primátor Dan Jiránek od Andreje chytře opisuje. Je to plagiátorství?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.5.2019 v 06:40, zobrazit podobné
Novinářští šmokové aneb Vzpoura strojů v EU
Z úrovně současné západoevropské žurnalistiky by měl Orwell radost. Jako prozřetelný spisovatel, nikoliv jako objektivní novinář.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.8.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Primátor Jiránek: Kladenská radnice pomáhá lidem z vyhořelé ubytovny v Rozdělově
Ubytování pro lidi z ubytovny v Rozdělově včera večer řešila kladenská radnice. Soukromé zařízení, kde bydleli zpravidla sociálně slabí občané, v neděli kvůli hraní dětí s ohněm vyhořelo. Z bezpečnostních důvodů ho hasiči a statik ve čtvrtek odpoledne zavřeli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Velká říjnová antitotalitní revoluce aneb o čem sním, kudy chodím
... A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.10.2018 v 12:40, zobrazit podobné
ROPID: Integrace Kladenska odstartuje 26.srpna
K termínu 26. 8. 2017 se připravuje významné rozšíření systému Pražské integrované dopravy do oblasti Kladenska. Na jednu jízdenku tak bude možné cestovat nejen pražskou MHD a vlakem, ale také všemi autobusovými linkami mezi Prahou a Kladnem, Kladnem a Slaným, celou MHD v Kladně i dalšími doplňkovými regionálními spoji. Linky mezi Prahou a Slaným, jakožto i další linky v této oblasti, budou integrovány v dalších etapách v průběhu roku 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hlaváč (TOP 09): V Plzenci by měli lidé žít rádi
„Přeji si, aby Plzenec byl městem, kde je příjemné a klidné bydlení a dostatek služeb pro občany. Městem, které dbá na ochranu okolní přírody a jedinečných historických památek, a také městem, ze kterého nebudou mladí odcházet do Plzně,“ to je vize kandidáta na starostu Starého Plzence Miroslava Hlaváče. Ten byl o víkendu již podruhé zvolen předsedou místní organizace TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.12.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Kislingerová (TOP 09): Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kislingerová (ANO): Daňová reforma v USA aneb jak velikou Ameriku udrží prezident Trump?
Zcela ve stínu uznání Jeruzaléma hlavním městem Izraele zůstává podle všeho, nejspíše jediný, leč o to větší úspěch prvního roku vládnutí Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist