Skripal: ČT probrala stopu v České republice
Podezřelí z útoku na někdejšího agenta Sergeje Skripala a jeho dceru Juliji se podle všeho mohli pohybovat i v Česku a samotného Skripala zde před čtyřmi lety sledovat. Tvrdí to Český rozhlas. A právě reportér Českého rozhlasu Janek Kroupa a bývalý zástupce ředitele ÚZSI Jan Paďourek byli hosty pořadu Události, komentáře ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Vydírání? Pozor na energetickou firmu
Jak jsme vás již informovali, v České republice se opět aktivuje nechvalně proslulá firma SARN Energy, která má za sebou i snahu o vydírání slovenského státu. Pokusili jsme se zmapovat její stopu v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
John Bok: Pachovou stopu nelze používat jako důkaz v trestním řízení
Metoda tzv. pachové identifikace je v České republice používána zhruba od roku 1975. Jejím autorem je východoněmecká sestra STB a to STASI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Mossad ruskou stopu neobjevil
Mossad ruskou stopu v případě útoku na dvojitého agenta Skripala neobjevil, takže se Izrael nezapojil do procesu hromadného vypovídání ruských diplomatů. Jsem tomu rád, protože tak budu mít kam odjet, až v Evropě vypukne válka s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Dodávka automobilů pro Policii ČR jako vyvrcholení působení značky Hyundai v České republice
Společnost Hyundai od doby svého vstupu na český automobilový trh v roce 1992 dosáhla mnoha úspěchů jak na tuzemském, tak i na celosvětovém poli výroby a prodeje automobilů. Do produkce automobilů své značky v České republice investovala již více než 1,5 miliardy EUR (39 miliard Kč) a během uplynulých let se dostala do pozice šestého největšího plátce daní v České republice. Kromě toho Hyundai v České republice zaměstnává téměř 4.000 lidí a poskytuje práci též dalším více než 7.000 zaměstnancům u svých lokálních dodavatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
CzechTrade hledá v České republice dodavatele pro řetězec OBI
Agentura pro podporu exportu CzechTrade hledá v České republice dodavatele pro jeden z největších evropských řetězců s hobby tématikou OBI Group (divizi LUX Tools Germany). Vybraní dodavatelé se s nákupčími OBI setkají v červnu letošního roku v České republice a dostanou příležitost pohovořit s nimi o možnostech dodávek do více než 650 poboček firmy v 11 zemích Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Komentátor Marjanovič: Nejpotupnější pro Rusy je, že Skripal nezemřel
Komentátor serveru iHNed.cz Teodor Marjanovič má za to, že Rusové si útokem na Skripala zavařili ještě víc, než se na první pohled zdálo. Komentátor podle všeho vůbec nepochybuje o tom, že je Rusko do útoku na bývalého ruského agenta zapojeno. A teď se Sergej Skripal probouzí a pravděpodobně začne mluvit...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: 70 milionů dolarů za zkoušky chemických zbraní
Biologická laboratoř, v blízkosti které žil dvojitý agent Sergei Skripal a jeho dcera, testovala v posledních letech britského předchůdce "Novičoku" - jedovatou látku VX. Shodou okolností byly prováděny pokusy na morčatech. Stejná morčata dříve choval i Skripal a to do doby, než bývalého plukovníka GRU otrávili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Václav Klaus st.: Skripal? Vím, o co ve skutečnosti jde, i Babišovi. Smutné, že ČSSD se vrací. Budou nás plundrovat Marksová a Valachová
Bývalý prezident Václav Klaus se domnívá, že jsme na prahu nové studené války. Uvedl to v dnešním rozhovoru pro MF Dnes vzhledem ke kauzám Nikulin a Skripal. On sám odsuzuje vydání ruského hackera i vyhoštění tří ruských diplomatů z Česka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Okamura: Vláda nemá bezpečnost v České republice pod kontrolou
Další neuvěřitelné jednání. Ministr vnitra Lubomír Metnar (ANO) se dnes ohradil proti mému tvrzení, že České republice hrozí teroristické útoky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist