Slávek Popelka: Z války, která měla být, ale nebyla
Je začátek října roku 1938. Eduard Beneš na nátlak vedení armády odmítá Mnichovskou dohodu. Proti sobě stojí dvě přibližně stejně početné armády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Slávek Popelka: Jsem rád, že prezidentské volby nevyhrál pan Drahoš
Komentář k výsledkům prezidentských voleb
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Sedláček, Slávek Popelka: Ideová vyprázdněnost západní civilizace
Mnozí současní myslitelé a filozofové naší západní, dříve křesťanské civilizace, došli k závěru, že je nutné oprostit se od všech ideologií, neboť ty přináší jen nesnášenlivost, řevnivost a rozpory a ve svém důsledku potom i války. Poučeni tím, co špatného přineslo křesťanství, reformace, fašismus či komunismus, chápou toto jako nejlepší způsob, jak předejít dalším možným konfliktům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Budoucnost, která záleží na nás
Pokud zůstaneme součástí Evropské Unie, je jen otázkou času, kdy naši zemi zaplaví muslimští migranti. Důsledky toho začínají být zřejmé v západní části Evropy. Znamená to rozklad a postupný konec naší civilizace a návrat o několik staletí zpět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Politické strany není nezbytné rušit
Hlasy, požadující zrušení politických stran nabývají na síle. Zastánci této cesty argumentují tím, že zastupitelská demokracie selhala, že ve stranách rozhoduje úzká skupinka lidí, která nebere ohled na názory a přání veřejnosti, ba dokonce ani na mínění své vlastní stranické základny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Rok končí osmičkou - co nám přinese tentokrát?
Sněmovna vydala Babiše k trestnímu stíhání. Začíná se potvrzovat, že letošní, osmičkou končící rok bude přeplněný významnými událostmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Nezákonnost v České republice trvá
Představitelé protiústavního, nezákonného režimu, který je v naší zemi u moci od rozdělení Československá (bylo rozděleno v rozporu s Ústavou, která požadovala referendum), rozkradli a promrhali státní majetek ve výši několika bilionů a ještě stačili nadělat obrovské dluhy. Uvrhli do bídy a beznaděje statisíce našich spoluobčanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Ti zmetci politici nás už zase chtějí okrást
Po více jak dvaceti letech tunelování národního majetku, jeho rozprodávání hluboko pod cenou i nezastíraného rozkrádání by se mohlo zdát, že v této zemi už nic opravdu cenného není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka, Jan Sedláček: Proč je podporován islám
Současné elity, tj. především majitelé globálních bank a korporací, usilují o absolutní moc nad světem. Jednotlivé státy s demokraticky volenými představiteli znamenají překážku v realizaci této snahy po světovládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka, Jan Sedláček: Elity v současném světě
Elitami v tomto pojednání označuji ty skupiny lidí, které mají v rukou rozhodující moc na planetě Zemi. Jsou to majitelé a představitelé nadnárodních bank a korporací, členové vlád, špičky vládnoucích stran a špičky mezinárodních organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Slávek Popelka: Je nezbytné navázat na tradice Československých legií
Sto let po obnovení samostatnosti zde náš národ stojí ožebračený, zadlužený, morálně zdevastovaný. O našich záležitostech už zase rozhodují cizinci a naši lidé opět dřou na cizí pány. Povědomí o slavné minulosti a předpovězené velké budoucnosti naší země se téměř vytratilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist