„Tajný schůzky na Praze 2 a největší kmotr ANO, kterýho zajímají jediný…“ To prý je pravý důvod brněnského „megapodrazu“. Pouze na PL
V úterý došlo k zatím nejpřekvapivějšímu vývoji po letošních komunálních volbách. V Brně, druhém největším městě republiky, se čtyři strany pod vedením ODS rozhodly vyšachovat vítěze voleb, hnutí ANO. Ještě pár hodin předtím s ním přitom vyjednávaly. Primátor Petr Vokřál po zjištění, že byl obejit, hovořil o tom, že je v šoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 13:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Zdechovský (KDU-ČSL): Babiš je největší kmotr
Komentář Tomáše Zdechovského z Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zdvořilostní schůzky i první opravdové jednání o vládě. V Praze začal boj o primátora
Den po volbách se v hlavním městě naplno rozběhly povolební schůzky vítězných stran.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.10.2018 v 19:36, zobrazit podobné
Petr Kolman: Organizace brněnského zdravotnictví – tohle má být SMART city?
Z notýsku brněnského občanského pasivisty
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oberreiter (SPO): Další hon na prezidenta, tentokrát kvůli Krymu
Prezidentův projev dotýkající se otázky Krymu v Radě Evropy způsobil ostrou reakci v řadách tzv. korektních politiků. Nepochopili pravý význam a důvod, zařazení tématu. Jde o oživení problematiky a její řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Lež brněnského náměstka Hollana
Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan dne 3. 10. 2017 na zasedání Zastupitelstva města Brna prohlásil o opatovi Starobrněnského augustiniánského opatství Lukáši Martincovi, že ukradl rukopis Johana Gregora Mendela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Největší evropská skupina cestovních pojišťoven se po 18 letech znovu sešla v Praze
V Praze se minulý týden na 2 dny sešli zástupci 19 cestovních pojišťoven sdružených v European Travel Insurance Group, největší skupině cestovních pojišťoven v Evropě. Po dlouhých 18 letech se do české metropole vrátilo výroční setkání společností s celkovým ročním obratem 25 mld. Kč v cestovním pojištění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Je Miloš Zeman skutečně v Číně?
Bylo by politováníhodné, kdyby na veřejnost prosákla sujpertajná informace, že v čele české delegace v Číně Miloš Zeman sice stojí, avšak ten pravý nikoli, pouze jeho dvojník. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Sloučení Revue Politika a revue Pravý břeh
Ondřej Krutílek, František MikšK 6. lednu 2015 došlo ke sloučení brněnské Revue Politika a pražské on-line revue Pravý břeh. Obě revue budou nadále vycházet pod společným názvem Pravý břeh. Stránky www.revuepolitika.cz nezanikají, ale budou nadále přístupné jako on-line archiv všech textů z let 2009–2014 a v řadě případů i textů starších. Těšíme se na další setkávání na adrese www.pravybreh.cz.
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Taxikáři chtějí jednat s Krnáčovou a ministry. Uber by se podle nich měl výrazně omezit
Sdružení taxislužeb vyzvalo zástupce ministerstev, policie, pražskou primátorku a brněnského primátora k jednání o službě Uber. Vyplývá to z prohlášení, které rozeslalo Sdružení pražských provozovatelů TAXIslužby (SPPT). Účelem schůzky, která se má podle taxikářů uskutečnit do konce týdne, má být omezení služeb firmy Uber, kterou taxikáři považují za protiprávní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
V Praze i v Ostravě budou politici jednat o nové vládě
V Praze a v Ostravě se dnes budou konat dvě důležité schůzky k vyjednávání o nové vládě. Prezident Miloš Zeman nejprve v Ostravě přijme předsedu ČSSD Jana Hamáčka, večer se pak v Praze potkají premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš a předseda komunistů Vojtěch Filip. Vládu chce sestavit ANO společně s ČSSD, komunisté by menšinový kabinet podporovali ve Sněmovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist