Zle pro Merkelovou: Po víkendu může mít velký problém
O víkendu se budou konat volby v Bavorsku a jejich výsledek může otřást i vládou v Berlíně. CSU má na svém domácím hřišti našlápnuto k pořádné blamáži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 13:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Babiš má z Topolánka velký strach. Komentátor připomněl, jak mu dokázal zatopit v minulosti
Komentátor týdeníku Euro a serveru E15.cz Pavel Páral se domnívá, že stávající prezident Miloš Zeman má problém. Mirek Topolánek ho prý v souboji o Hrad může porazit. A kvůli tomu čeká velký problém i pravděpodobného příštího premiéra Andreje Babiše (ANO). I Topolánek má však své „bolavé místo“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
O pokladních a víkendech
Zde člověk “A” chce něco koupit o víkendu. Člověk “B” to chce prodat – i o víkendu. A člověk “C” to může prodávat – i o víkendu. Všichni mohou, chtějí, […]
zdroj: devian.cz, přidáno 22.5.2017 v 20:39, zobrazit podobné
Babiš má s dotacemi skutečně velký problém, tvrdí Respekt. A vytáhl důkaz
Český premiér Andrej Babiš (ANO) má prý opravdu velký problém. Týdeník Respekt má k dispozici text Evropské komise, kde se jasně mluví o střetu zájmů českého premiéra. Babiš má prý teď jen tři možnosti. Buď se jasně odstřihnout od Agrofertu, nebo nečerpat pro Agrofert dotace, nebo odejít z politiky. Jiné cesty prý není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kaczyński obvinil Merkelovou, že může za problémy EU s migranty
Tento Polák, jako většina jiných lidí, si sedl na lep a vydatně pomáhá mezinárodnímu honu na Merkelovou, jako je u nás hon na Babiše. Jen člověk s velmi nedokonalou pamětí již zapomněl, kdo bombardoval Libyi.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.5.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Na Slovensku řeší velký problém. Zrodil se možná už při dělení Československa
Slovenská armáda má problém. Podle informací serveru Aktuality.sk se ze skladů vojáků ztratilo na 200 tisíc nábojů. Jak je to možné?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Do Prahy za Babišem, a pak do historie? Následující víkend může být pro Angelu Merkelovou osudný
Německou kancléřku Angelu Merkelovou čeká další perný víkend. Politologové se shodují, že nedělní volby v Hesensku rozhodnou o její politické budoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jsem pro odvolání Okamury z postu místopředsedy, jeho výmluvy jsou k smíchu, s podporou SPD bych měl velký problém, říká Kolovratník
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura je podle poslance hnutí ANO Martina Kolovratníka velký problém, a to ať už v čele Poslanecké sněmovny, tak i jako hlasující pro Babišovu vládu. „Jeho podpora ale vadí jen málo poslancům z ANO,“ zoufá si v interview s Pavlem Štruncem na serveru Info.cz Kolovratník, podle kterého prý vláda bez Andreje Babiše není možná a možnou cestu v jednání vidí s KSČM a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zaorálek má velký problém. Možná se vůbec nedostane na kandidátku do příštích voleb
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) má problém. Jeho domovská stranická organizace mu nedala podporu před nadcházejícími volbami do Poslanecké sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán je Babišův velký spící problém. Kvůli takovým, jako je on, se prý hnutí rozsype
Komentátor Petr Holub v textu pro server Echo24.cz vysvětluje, proč je ANO odsouzeno k tvrdému pádu. V tuto chvíli se sice zdá, že hvězda Andreje Babiše a jeho hnutí září tak mocně, že víc už to snad ani nejde, jenže šéf hnutí má problém a možná o něm ani neví. Problém se prý jmenuje Robert Pelikán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Konec summitu EU a Macron s Merkelovou bok po boku. A znovu to schytaly státy, které mají problém s přijímáním uprchlíků podle kvót
Francouzský prezident Emmanuel Macron se domnívá, že pokud budou Německo a Francie mluvit společným hlasem, bude kupředu postupovat i celá Evropa. Macron to uvedl po skončení summitu Evropské unie na společné tiskové konferenci s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Píše o tom server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist