Ministr Ťok: Staví se
Komentář na facebookovém profilu k rozestavěnosti dálnic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Ministr Babiš: ČSSD se staví do falešné role zachránce OKD
Ministerstvo financí odmítá odkoupení OKD navržené MPO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok odpověděl čtenáři na otázku, kdy bude hotova dálnice D3, která se prý staví šnečím tempem
Systém dálnic a obecně vzato i stavba nových komunikací je jednou z priorit kabinetu Andreje Babiše. V něm na postu ministra dopravy znovu usednul také Dan Ťok. Právě na něho směřovalo několik dotazů našich čtenářů, k nimž se ministr v pátek vyjádřil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Habaďůra kolem bonzáctví
Proč se ministr Babiš naráz staví do role bojovníka proti bonzáctví?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Neziskovky a řada médií se staví na stranu samozvanců a odmítají uznat výsledky voleb. V USA používají také červené karty. Stejní lidé, stejné peníze, stejné způsoby. Promluvil Martin Pecina
ROZHOVOR „Neziskovky a u nás bohužel i řada médií se dnes jasně staví na stranu samozvanců a odmítají uznat výsledky demokratickým procesů,“ říká někdejší dvojnásobný ministr vnitra Martin Pecina. K tomu pak ještě upřesňuje: „U nás se to týká neustálého napadání výsledků prezidentské volby a stejný trend už vidíme i v Americe. Buď se rozhodneme pro to, čemu se říká ‚občanská společnost‘, nebo budeme mít skutečnou demokracii.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Aktuálně se staví 177 kilometrů dálnic a silnic I. třídy, další desítky kilometrů se připravují
Nejrozestavěnějšími dálnicemi jsou v současnosti jihočeská D3, karlovarská D6, pokračování královehradecké D11 nebo stavba obchvatu Frýdku-Místku na D48.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Oblastní politici ANO se staví za Babiše, neměl by sám odstupovat
Představitelé regionálních organizací ANO se při vládní krizi staví za svého předsedu a ministra financí Andreje Babiše, který by podle nich neměl dobrovolně odstupovat z vlády. Pokud by ale jeho odchod vyřešil situaci, měl by spolu s ním odejít i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), dodávali členové ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr dopravy Ťok odmítá kritiku: Takto rychle a dost se nestavělo od revoluce. A že se pořád někde stojí? No protože se staví
Podle ministra dopravy Dana Ťoka (ANO) by dálnice v Česku stavěl rychleji jen superman. Ťok to uvedl pro sobotní vydání MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jak se staví kandidáti na prezidenta k přijímání migrantů? Podívejte se sami
Většina prezidentských kandidátů se staví rezervovaně až odmítavě k přijímání migrantů nebo k povinným kvótám na přerozdělování uprchlíků. Někteří z nich spojují migraci s nebezpečím šíření extremistických náboženských myšlenek islámu. Vyplývá to z odpovědí zájemců o Pražský hrad na anketu ČTK. Své vyjádření neposkytl prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Bradáč: Dnes se na každého, kdo staví, valí přehršel možností
Tepelné čerpadlo, solární ohřev, izolace, „dešťovka“, fotovoltaika, biomasa… Dnes se na každého, kdo staví nový dům nebo zefektivňuje stávající bydlení, valí přehršel možností. Aby se člověk zorientoval v nových a často nevyzkoušených technologiích, je dobré se poradit s odborníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kníže stavitel. Čestný předseda TOP 09 staví dům za sto milionů hned vedle Havlovy knihovny
Karel Schwarzenberg není jen čestným předsedou TOP 09 a poslancem, ale také velmi úspěšným podnikatelem. Jeho velmi úspěšným byznysem je stavění či přestavování domů v Praze. Aktuálně v samém centru metropole, na dohled od Národní třídy, staví bytový dům za sto milionů. Jak ale ujistil, bude to v Praze už jeho poslední stavba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist