Jiří Pehe: V KSČM vzplála poslední bitva. O přežití
Tristní výsledky Komunistické strany Čech a Moravy v obecních a senátních volbách, které jen potvrdily dlouhodobý sestupný trend, rozpoutaly mezi předními politiky strany ostrý konflikt. Bývalý místopředseda a zastánce tvrdé linie Josef Skála, který na minulém sjezdu prohrál těsně souboj o předsednickou funkci s dlouholetým předsedou Vojtěchem Filipem, vyzval Filipa k odstoupení. Ten odpověděl, že vedení strany zvolené na dubnovém sjezdu nebude reagovat…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.10.2018 v 16:41, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Horáček: Pro komunisty poslední bitva vzplála. Nedovolme jim, aby ji vyhráli
Komentář na facebookovém profilu k druhému kolu tajné volby předsedy komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Dusno v KSČM: Jiří Dolejš je buržoazní element a je ve sněmovně, aby se měl dobře, říká se prý
Po sněmovních volbách se čeká zemětřesení v celé řadě českých politických stran. Z čela TOP 09 odejde Miroslav Kalousek, v sociální demokracii se možná odehraje politický hurikán a křeslo se kymácí i pod šéfem komunistů Vojtěchem Filipem. O politické bitvě mezi komunisty píše časopisu Týden. Musí si dnes komunisté říci, že „poslední bitva vzplála"?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Padesát tisíc policistů v ulicích. Velký den pro Macrona a Le Penovou je tady
Poslední bitva vzplála. Velký den pro francouzské voliče je tady. Francouzi a Francouzky dnes s definitivní platností rozhodnou o tom, zda v sídle francouzských prezidentů – v Elysejském paláci – usedne kandidát levého středu Emmanuel Macron, nebo nacionalistka Marine Le Penová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Populismus, co nám uškodí. Jiří Pehe je zneklidněn, jde o migraci
Politolog Jiří Pehe zkritizoval vládu Andreje Babiše (ANO) za to, že odmítla přijmout za svůj globální pakt o migraci z pera OSN. Pehe považuje toto rozhodnutí za špatné bez ohledu na to, že většinou české veřejnosti bude pravděpodobně přijato kladně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Politické kaňky - Jiří Pehe
Pan Pehe nemá klidný spánek. Vadí mu, že vládne Babišova vláda bez toho, že by získala důvěru Sněmovny. Pro pana Pehe hotová katastrofa! A jsme u toho podstatného, co panu Pehe nedá spát a sice ta neodbytná myšlenka, prý „kdyby“ Ústava upravovala režim vzniku nové vlády, jako je tomu prý v řadě jiných parlamentních demokracií, dalo by se ledačemu předejít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Poslední bitva, kterou musíme v rámci Evropské unie svést, je bitva o rozpočet
Projev prezidenta republiky při setkání s vedoucími zastupitelských úřadů ČR v zahraničí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Fosilní bitva vzplála
Budou Pařížské klimatické dohody ohroženy, když z nich vystoupí vláda ve Washingtonu? Nebo jde jen o to, uchovat naději horníkům, kterým ale práci stejně nelze vrátit?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Předposlední bitva vzplála?
Celé dny i noci nás televize i noviny masírujou podívanou a slyšenou, na skupinu převážně důchodců, válčících o krásný vedlák k důchodu. Namastit si kapsu i jako prezident končiny s názvem Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Šok! Co bude dál? Jiří Pehe s redaktorem od Jana Čulíka před kamerou
Politolog Jiří Pehe se na serveru Britské listy vyjádřil k výsledkům sněmovních voleb, jež se konaly minulý týden. Rozhovor vedl Bohumil Kartous.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
To máme uprchlíky nechat vyhladovět na moři? Jiří Pehe nastoupil na Babiše. Facku od něho dostala i většina Čechů
Politolog Jiří Pehe se vrátil k nedávnému vystoupení premiéra Babiše v Událostech, komentářích České televize, kde předseda vlády zopakoval, že Česko nepřijme ani jediného uprchlíka. Pehe má za to, že se Babiš chová ostudně. A mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů mu za to bohužel tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist