Třikrát blábol. Šafrova Hovorková se chtěl vysmívat Eriku Bestovi, ale nepovedlo se
Americký novinář Erik Best se vysmál Pavlu Šafrovi a jeho serveru Forum24.cz, ale také někdejšímu šéfovi polostátního gigantu ČEZ Martinu Romanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Sobotkův advokát Pokorný poslal Eriku Bestovi výhrůžný dopis, hrozící žalobami. Novinář se mu patřičně vysmál
O právníkovi Radku Pokorném se ví, že má blízko k odcházejícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). U amerického novináře žijícího v Česku Erika Besta zase není tajemstvím, že vůči Pokornému vystupuje kriticky. Zdá se však, že tentokrát už právníkovi došla trpělivost. Zaslal Bestovi předžalobní výzvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Slušný novinář tomu říká pravda, zhodnotila Šafrova redaktorka Hovorková produkci ČT. Stížnosti fanoušků prezidenta na mainstream jsou prý lživé
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se rozepsala o tom, jak prezident Miloš Zeman kritizuje veřejnoprávní Českou televizi. Nova, Prima i Barrandov jsou pro Babiše se Zemanem v pořádku, konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Slováci jsou vyspělejší než my! My tady volíme Zemana, utřela vlastní národ Šafrova Hovorková
Slováci rozhodli, že do druhého kola prezidentských voleb postoupí právnička Zuzana Čaputová a evropský diplomat Maroš Šefčovič, nad čímž zajásala redaktorka Johana Hovorková ze serveru Forum24.cz Pavla Šafra. Svou volbou podle ní Slováci dokázali, že už jsou vyspělejší než my, protože my si umíme za prezidenta zvolit tak akorát Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Klaus mladší v nadsázce psal o vraždě z novináře z Respektu. Patří do SPD, zhnusila se Šafrova redaktorka Hovorková
Václav Klaus mladší je člověk, který dobře ví, jak se svézt na vlně nenávisti a populismu, alespoň tak to vidí redaktorka Jana Hovorková, podle které je to člověk, který už dávno měl být místo ODS raději v SPD. Podle jejích slova jí šokovalo, co předvědl ve svém komentáři na serveru Novinky.cz. „To, že zde explicitně jmenoval českého novináře jako příklad žurnalisty, který by mohl být zavražděn, je i za jeho hranicí,“ zkonstatovala ve svém komentáři pro server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman, Okamura, blbá hovada a utopené vietnamské děti. Lidovec vystoupil s vážným obviněním a pak se chlubil, kolik nadávek dostal. A Šafrova Hovorková...
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se tentorkát ve svém článku pozastavila nad nešťastnou událostí, která se stala ve čtvrtek na koupališti Lhota, kde se utopili dva sedmiletí chlapci. Strašné jí přijde na celé věci to, že jejich matkám k jejich záchraně nepomohli lidé, kteří jim pomoci měli, protože se jednalo o Vietnamky. Slavomír Mácha, aktivní člen KDU-ČSL a několikanásobný kandidát do různých funkcí, zase za lhostejný přístup příhlížejících viní například Zemana, Babiše a Okamuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zacpou Eriku Bestovi ústa? Jde o okolí Bohuslava Sobotky. Věc je vážná
Erik Best jde před soud. Kvůli krátkému článku ho tam žene Sobotkův blízký přítel, vlivný právník a lobbista Radek Pokorný. Věc se týká Bestova tvrzení o Pokorného vlivu na výběr provozovatele mýta v Česku. Jak sám politický analytik uvádí, pikantní je, že slova z jeho článku se do puntíku naplnila. Vše bylo oznámeno v pondělí v tiskové zprávě „Podaří se Pokornému Besta umlčet?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Johana Hovorková od Šafra: Babiš předvedl, že neví, co je politika
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v minulém týdnu setkal s Timem Cookem z Apple. „Jeho nadšení tak nějak překročilo určité normální meze,“ poznamenala Johana Hovorková na serveru Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Johana Hovorková od Pavla Šafra: Pět milionů chcete, pane Ovčáčku? A toho Peroutku už jste našel? Špína vylézá z kanálů
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se ve svém sloupku zamyslela nad průběhem minulého týdne. „Ať mír dál zůstává s touto krajinou,“ využila slova písně Modlitba pro Martu zpěvačky Marty Kubišové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Trapas! Kim Čong-un chtěl ohromit svět dalším testem rakety, ale nepovedlo se to
Severní Korea se dnes u svého východního pobřeží pokusila odpálit další raketu. Pokus však zřejmě nevyšel. S odvoláním na jihokorejskou armádu to píše server České noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Cirkus Prima, absolutní dno. Johana Hovorková od Pavla Šafra recenzuje předvolební debatu a je to opravdu hutné
O debatě prezidentských kandidátů na TV Prima, kterou nazvala cirkusem, se rozepsala na serveru Forum24.cz komentátorka Johana Hovorková. Domnívá se, mimo jiné, že hulvátství prezidenta Miloše Zemana a uřvané divadlo převálcovalo veškeré argumenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist